Kyk burs/kredi

Genel yurt dediğiniz kyk mı anlamadım.) Ama kyk ise ben ilk yılımda kyk da kaldm odada 8 kişi kalıyorduk. Yedekler 15 kişilik felan odada kalıyor sıra gelene kadar. Ben asildim ama oda kalabalık olnca dayanamıyor insan.1 yıl sonunda çıktım ben.

Evet kyk :) Ben de 6 kişilik odada kaldım. Wc'de giyilen terilk/ayakkabıyla odaya giriliyordu, zaten bir odada 6 kişi soluyor hiç hijneyik değildi. Hele yere hiç bir zaman yalın ayak basamıyorsun,berbat bir duygu. İnsan basacagı bir halı arıyor. Etüt odaları desen vize/final haftası doluyordu, çalışcak yer bile olmuyordu. Dayanmak zor gerçekten. :44:

O zaman genel yazayım,hiçkimseyi tanımadığım bi şehirde ortada kalmaktan kötü olamaz sanırım :KK1:
İligine teşekür ederiö,cevaplar için

Rica ederim canım, hayırlısı olsun. Umarım sonuctan memnun kalırsın :KK16:

kızlar bende burs almak istiyorumm ihtiyacım var ama geri ödemeli tek alabiliyorum karşılıklı yanii burdaki yorumları görünce korktum biraz ne düşünüyorsunuz

kızlar bende burs almak istiyorumm ihtiyacım var ama geri ödemeli tek alabiliyorum karşılıklı yanii burdaki yorumları görünce korktum biraz ne düşünüyorsunuz

ihtiyacı olan olmayan herkes alıyo canım sırf üniversite hayatını rahat bi şekilde geçirebilmek için... ben almyrum tam olarak bilemicem ama harcarken güzel oluyodur ama geri öderken tabi zor oluyodur:):) ama okuduğun bölümü de düşün mezun olduğunda rahatlıkla iş bulabilceğin bi bölümse eğer işe girer kolaylıkla ödersin

Evet kyk :) Ben de 6 kişilik odada kaldım. Wc'de giyilen terilk/ayakkabıyla odaya giriliyordu, zaten bir odada 6 kişi soluyor hiç hijneyik değildi. Hele yere hiç bir zaman yalın ayak basamıyorsun,berbat bir duygu. İnsan basacagı bir halı arıyor. Etüt odaları desen vize/final haftası doluyordu, çalışcak yer bile olmuyordu. Dayanmak zor gerçekten. :44:

Rica ederim canım, hayırlısı olsun. Umarım sonuctan memnun kalırsın :KK16:
Biizim odadaydı banyo&tuvalet:) Bir yıl zor dayandım.) Aslında dayanamadım ama dayanmak zorundaydım. Ücreti süper ama... )

Durumun almanı gerektiriyorsa , almaktan başka bir çaren yoksa almak zorundasın:/ Ama keyfi almaaa .Öderken zorlanmak var işin ucunda.

Son düzenleme:
X