Kzlar, Babamn durumu ok ar... Dualarnz eksik etmeyin.

Bu mubarek günlerde Rabbim acil şifalar versin inşaallah...
Aynı şekilde babamda beyin kanaması geçirmişti ama Rabbim onu bize bağışladı...
İnşaallah senin babanıda Rabbim bağışlasın ,eski sağlığına kavuşsun ,hastalığından eser kalmasın :Saruboceq:Mubarek günlerin hürmetine tüm hastalara acil şifalar versin Rabbim :Saruboceq:

canım Rabbim bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine babanıza acil şifalar versin inşallah sizlere bağışlasın onu çok üzüldüm

Dualarım sizinle...
Büyük geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur baban....

canım yeni gördüm allahın izni ile kısa zamanda sağlığına kavuşur. Babaların gölgesi bile yeter allah başınızdan eksik etmesin

kızlar bugün nöbetteyim babamı 3 günden beri uyutuyorlardı dün sabah 9 da ilacı kestiler.
doktoru bu sabaha kadar tepki verirse vereceğini yoksa beyin fonksiyonlarının tamamen bittiğini söyledi. anlamadığım dediği süre doldu ama tam olarak birşey söylemiyorlar.
babacım hala gözünü açmadı. gözünü açmayı bırakın ağrılı uyarana cevap vermiyor.
sanırım kötü sona geldik. işin bir de şu yönü var ki bugün benim doğumgünüm ayrıca evlilik yıldönümümüz.
ömrümüz boyunca acı bir şekilde anacağız.
off offf çok zormuş böyle bir durumu yaşamak.

offf canım yaaa ne diyeceğimi bilemiyorum. inşallah olaylar sevindirici şekilde gelişir.. hep dua ediyorum

Böyle bir durumda ne denir ki?
Allahım acil şifalar versin şu mübarek günlerin hürmetine inş en kısa zamanda düzelir..
Sabır diliyorum sizede :Saruboceq:

kızlar dün akşam yazamadım bu iyi bir gelişmemi bilmiyorum ama gece yoğun bakıma sızdım bi ara babam çok hafif ağzını ve kafasını oynattı. doktorlar başka birine müdahale ediyorlardı birşey soramadım zaten çok sık girdiğim için göze batıyorum ama bu sabah gidince soracağım.bu arada dün öğrendiğim ilacın etkisinin geçmesi için şu an itibariyle son 24 saate girmişiz ne olur dua edin arkadaşlar

inşallah canım inşallah iyiye işarettir rabbim size bağışlasın başınızdan eksik etmesin

ya şimdi geldim doktorun yanından. bazı durumlarda bu iyiye gidiş olarak algılanabilir ama bilemeyiz zamana bağlı dedi.sizin hastanızdaki en büyük olumsuzluk hiç nefes alamaması dedi. bir tek nefes bile alamıyormuş kendiliğinden. yaşasa bile çok ağır bir tablo olur ve bakımla yaşar dedi.ben babamın her şartta bakımını yaparım yeterkiş o kurtulsun diyorum ama arkadaşlarım öyler kolay değil yasemin diyorlar.bilemiyorum allah yardımcısı olsun. allahım onu bize bağışlasın.ben eve gidiyorum kızlar hoşçakalın.eşim gelecek ben ardanın yanına gitmeliyim.

Çok geçmiş olsun, inşallah atlatmıştır. Allah tüm hastalara acil şifalar versin.

Canım,çok geçmiş olsun.ınşallah kayınpederin tez zamanda iyileşip sağlığa kavuşur.Allah hakkınızda hayırlısını versin.

hepinize teşekkürler bayanlar. malesef babam hala kendine gelemedi. hala komada.beklemekten başka çeramiz yok ama iyi yönde pek umudumuz kalmadı. Tabi Allah'tan umut kesilmez. :Saruboceq:

X