Kzlar, Babamn durumu ok ar... Dualarnz eksik etmeyin.

Ardayasbu

ARDA & ADA
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.850
75
kızlar kayınpederim bu sabah beyin kanaması geçirmiş.
konuyu babam diye açtım çünkü kendisini en az kendi babam kadar seviyorum.
o da beni çok sever. gerçek baba- kız ilişkisinden ileri bir ilişkimiz vardır bizim.
ikimiz birbirimizin sağ koluyuzdur. ardamın en sevdiği arkadaşıdır babam.
kayınvalidem 6 ay önce vefat ettikten sonra günden güne kötüleşti zaten ama ciddi birşeyleri olduğunu anlayamamıştık hiçbirimiz.
bu sabah kaynımlarda beyin kanaması geçirmiş ve şişli etfale kaldırmışlar.
şuuru kapalı ve solunum yokmuş gittiğinde hastaneye.
yoğun bakımda yer olmadığı için benim çalıştığım hastaneye sevk ettirdik hemen.
şu an burda yoğun bakımda.ben de hayatımın en zor nöbetini yaşıyorum.

doktorlar çok çok ağır bir kanama geçirdiğini ,ameliyat edilemeyeceğini , ameliyatın daha çok zarar vereceğini durumunun son derece ciddi olduğunu söylediler.
az önce küçük bir operasyonla direnaj takıldı ve biriken kan dışarı atılıyor ama bu sadece formalite icabı yapılan bir müdahele.

sizlerden isteğim ne olur şu mübarek günlerde dualarınızı eksik etmeyin canım babamdan .
o bizim için çok değerli çok önemli herkesin babası gibi.​

Son düzenleme:
Allah Şifasını Versin Cnm... Dualarım Seninle. :KK43:

Ne Yazıkki Beyin Kanaması Hiç Anlaşılmıyo :KK43:

güzel allahım hayırlsını nasip etsin sağlık sıhhat versin inşallah arkadaşım dua edicem sizin için....

canım çok geçmiş olsun tıpatıp aynısını babam da yaşadım ben. annemin ölümünden sonra depresyona girdi.sonra beyin kanaması gecirdi malesef kaybettik. inşallah iyileşir baban

canım ya. çok üzüldüm. nedir sizin bu başınızdaki felaketler. bu son olsun inşallah. babacığın inşallah sağlığına kavuşur. atlatır bu durumu....
dualarım seninle.......

allah acil şifa versin arkadaşım..acının türlü türlü hali vardır buda başka bir türlüsü işte..
allah kimseyi sevdikleriyle imtihan etmesin,zor bir durum..

Şu mübarek günlerde, Rabbim dualarımızı kabul etsin, şifa versin inşallah.

Allah acil şifalar versin... çok geçmiş olsun... şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine Rabbim babanızı sizlere bağışlasın canım

teşekkürler arkadaşlar ben odamda bekliyorum ara sıra yoğun bakıma çıkıyorum.hiç bu kadar zor bir nöbet geçirmemiştim.
aslında yanlış biliyorum ama durduğum yerde internette babamın durumundaki kanamaları okuyorum iyice moralim bozuldu.
Allahım isyan etmiyorum ama ne olur babamı da alma dayanamıyorum kalkamayacağını düşününce kahroluyorum.
:Saruboceq:

Cok gecmis olsun canim,ALLAHIM acil sifalar versin,sedye ile geldigi hastaneden yuruyerek cikar iyisallah,,,:Saruboceq:

çok geçmiş olsun canım allah şifa versin canım

X