Kzlar korkuyorum :((

oleyyyy kaydirigubbakcemile2 ozaman atelin çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum.İnşallah benimde 15-20 güne o kalkıklık gidecek.

yaa tabi cnmmm hemm şuanda sargılı alcılı falan oldugundan direk burun deliklerini görüosun oda çok kalkık gelioooo...resimleriniz bekliyorum kıslar valaa:)benimde 16 günüm var ameliyat olmama sizin ozmana süper iyleşmiş olur:)

Resimlerimiz yolda heheh ..Biz yanındayız cnmmm 16 günü çabucak geçirirsin inşallah ve sende kurtulursun.

cnm gözükmüyodu,zaten bir tane varmış.oda tamponlar alınırken alındı.senin neresinde dikişler?

bende KBB doktoru baya bi islem yapmıs, belkide o yüzden burun icinde deliklerin orda dikisler var burnumun icide cok sert. hatta beyaz iple dikmisler akannehir

Tabii cnm olabilir,zaten alınınca sorun kalmayacak..Benim burnum çok işlem gördü yaaa nası kendine gelcek bilmem :sinifsinif:

Tabii cnm olabilir,zaten alınınca sorun kalmayacak..Benim burnum çok işlem gördü yaaa nası kendine gelcek bilmem :sinifsinif:

bi sekilde toparlar cnm bu 1 hafta olmaz belki ama 20 gün sonra hafif bi sislikle kendin anlayacagın dısardan pek belli olmayan asamaya gelir. ben kendimi böyle teselli ediyorum:kedi:

inşallah cnm..okula 6sında gideceğim.20 günlük olcak burnum.Bu arada deniz suyu gerçekten çok işe yarıyo.Burnum az önce tıkalıydı.Yaptım,temizledim açıldı valla.Kaç gündr uyuyamıyordum dün gece uyudum ilk defa.
Bu arada kızlarrrrrrrrrrrrrrrr...Bilen var mı?Atel çıktıktan sonra bant yapıştırıyor mu doktor?Yani küçücük bişey oluyodur sanırım o bant.Bir de ne kadar kalıyor?Ve bantlamı daha küçük görünür burun,banstızmı?

kizlarrrr ben senem kullanici adimi degistirmistim butun arkadas listem msjlarim sifirlandi yeniden teklif yollayacam bu kimdi demeyin :KK43:((((

kızlarr gittim geldim doktordan
alcılar alınmadı sadece bakımını yaptılar burnumun simdi daha rahat nefs alıyorum.
cuma aksm 5de alacaklarmıs.

geçmiş olsun canım benimde kızım bir hafta önce ameliyat oldu şimdi iyi umarım bundan sonra sorun çıkmaz ikiniz içinde

X