Kzlar korkuyorum :((

butterfly

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
6.172
6
Bugün saat 13.00 de mesada ameliyat olacam ve cok korkuyorum. Kalbim yerinden cıkacakmıs gibi carpıyor. offff ne yapacam yaaa. ameliyattan sonra zaten uyunmuyor ben bugünde hiç uyuyamadım. birde aksi gibi bogazım agrıyor. insallah grip olmam. içinizde ameliyattan kısa bir süre sonra grip olan var mı?

ameliyat sonrası serum takılyor ya onu elinin üstünden mi takıyorlar. ben kan aldırılırken bakamam bile. kardesim oldugunda elinin üstünde çerden neredeyse 7-8 cmlik igne vardı:bbo:

simdiden gecmis olsun güzelim, korkacak hic birsey yok inan bana, bende cok heyecanliydim olmadan önce, ama sandigim gibi kötü gecmedi tam tersine cok rahat gecirdim agrisiz sizisiz cok sükür, insallah seninde öyle gecer.... serumu ben elime degilde koluma takmislardi, korkma oda aci vermiyor.... sadece sakin olmaya calis moralini sakin bozma hic birsey icinyerimseniben

elini üstüne damar yolundan giriyolar ama rica edersen koluna takabilrler belki... bence sakin olmaya çalış ne akdar heyecanlanırsan okdar aksi gider işin... ben çok rahattım ,narkozu yedin mi hiiç bişeyi farketmiyosun zaten,rahatlıga baksana

kızlar geldim. cok bunaldım biraz internete gireyim dedim. aslında gözümü pek acamıyorum. gözümün altı ve üstü morardı ve sisti. göz kapagım düştü ve agırlık hissediyorum.tamponlarım alındı ama süekli burnumdan kanamam gliyor. ameliyat 2.5 saat sürmüş uyandıgımda her yerim titriyormus. en yarı baygın oldugum için hatırlamıyorum. dün hastanede kaldım. hastane ve hemsireler cok iyiydi. sürekli kontrol altında tuttular. suan agrılarımda var. nefesde alamıyorum. sıkıntı basıyor. ne yapacam:sinifsinif:

gecmissss olsun canim benimmm neyseki sende atlattina.s. hic merak etme sen, söyle bi 3-4 gecsin daha cok rahatlarsin sabret biraz hersey yoluna girecektir :)) insallah istedigin bi burunla karsilasirsin canim, bizde resimlerine bakariz artikyerimseniben doktorun kimdi senin??

benm 3çgün bitiyor sayılır gerçekten dedikleri gibi hergün daha iyi hissediyorum kendimi gün içinde arada sagdan arada soldan nefes alıyorum ozamanlar da hemen mutfaga dalıyorum=) geçmiş olsn canım

gecmissss olsun canim benimmm neyseki sende atlattina.s. hic merak etme sen, söyle bi 3-4 gecsin daha cok rahatlarsin sabret biraz hersey yoluna girecektir :)) insallah istedigin bi burunla karsilasirsin canim, bizde resimlerine bakariz artikyerimseniben doktorun kimdi senin??

tskler canım. doktorum gökhan adanalı. birde KKB doktoru girdi o da Alp Korkut Perçin cok ilgilendiler saolsunlar. burnumu merak ediyorum acıkcası. burun ucumda sorun yoktu sadece hafif bir kemer vardı. daha cok saglık problemlerim için istemiştim. diğeride olsa hiç fena olmaz diye düşündüm:dance:

benm 3çgün bitiyor sayılır gerçekten dedikleri gibi hergün daha iyi hissediyorum kendimi gün içinde arada sagdan arada soldan nefes alıyorum ozamanlar da hemen mutfaga dalıyorum=) geçmiş olsn canım

geçmişş olsunn cnm..umarım istediin burna kawuşursun...

geçmiş olsun umarım iyisindir...

tskler kızlar bugün 2. günüm ve düne göre biraz daha iyiyim. morluk ve sislikler göz kapagımdan göz altıma indi. yüzüm hala davul gibi. umarım yarın daha iyi olurum. sürekli gözüm saatte zaman gecsin istiyorum... birde bende nezle gibi burun akınısı var. kanla karısık geliyor. pembe renke. normal mi? sizde de oldu mu?

tskler kızlar bugün 2. günüm ve düne göre biraz daha iyiyim. morluk ve sislikler göz kapagımdan göz altıma indi. yüzüm hala davul gibi. umarım yarın daha iyi olurum. sürekli gözüm saatte zaman gecsin istiyorum... birde bende nezle gibi burun akınısı var. kanla karısık geliyor. pembe renke. normal mi? sizde de oldu mu?

ayy cnm hemencik iyleş:)benimde bildigim ilk 3 gün biras zorluyomuş bi günün kaldıı oda geçince bitcek inş..

insallah arkadasım. seninde az kaldı heyecan var mı

ayyyyyyyyy heycan var ama böle olmak isityorumm..gecen sene korkumdan son anda olmamıştım..busefer korkudan çok güzle bi heycan var...az önce kuzenim geldi doktorrr..dedimm çok acırmı falan nsl olur diye ..hiç bşy anlamıycaksınnn korkma dediii ..bide kk nın siz fıstık bayanlarıdaaa baya moral verdiler inş 8 ine olcam:)şafak sayar gibi ügn sayıyorum 18 gün var hiç geçmio amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakannehir

bu arada fıstık resimlerini ekliycegin güünü merakla bekliyorum.. ben gitmeden ameliyata görmüş olurus demi:)

ayyyyyyyyy heycan var ama böle olmak isityorumm..gecen sene korkumdan son anda olmamıştım..busefer korkudan çok güzle bi heycan var...az önce kuzenim geldi doktorrr..dedimm çok acırmı falan nsl olur diye ..hiç bşy anlamıycaksınnn korkma dediii ..bide kk nın siz fıstık bayanlarıdaaa baya moral verdiler inş 8 ine olcam:)şafak sayar gibi ügn sayıyorum 18 gün var hiç geçmio amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakannehir

ben hem esim askerde oldugu için hemde iyilesmek için safak sayıyıroumsengözlerimebaksanab

alcı ve bandaj cıksın ekleyecmm resimleri :)

X