Kzlar ok acil hemen cevaplarmsnz

bebeto

aşksın sen cansın sen
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
482
63
yarın sabah kardeşim kalp ameliyatı olucak başka bir hastanede şuan şişlide istanbul anadolu yakasında özel başkent hastanesi varmış oraya gitmemiz söylendi ne bir adres nede telefon no vermişler internetten baktım ama bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim bilen varsa adres yada telefon no yazabilirse çok sevinirim acil kızlar cevap bekliyorum

yarın sabah kardeşim kalp ameliyatı olucak başka bir hastanede şuan şişlide istanbul anadolu yakasında özel başkent hastanesi varmış oraya gitmemiz söylendi ne bir adres nede telefon no vermişler internetten baktım ama bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim bilen varsa adres yada telefon no yazabilirse çok sevinirim acil kızlar cevap bekliyorum

Adres: Oymacı Sokak No:7 Altunizade 34662 İstanbul

Adres: Oymacı Sokak No:7 Altunizade 34662 İstanbul, TÜRKİYE

Tel: +(90)216 554 15 00

Fax: +(90)216 651 98 58

e-posta: webmaster@baskent-ist.edu.tr

Boğaziçi köprüsünden Anadolu yakasına geçişte: Anadolu yakasına geçtikten sonra Altunizade yol ayrımından girilir. Sağdaki benzin istasyonu ve Altunizade trafik ışıklarından sonra, Beylerbeyi istikametine giden sağdaki ilk sokağa (Oymacı sok.) sapılır.

Acil şifalar dilerim.

geçmiş olsun canım rabbim hayırlı bi şekilde geçirmeyi nasip etsin ameliyetını :Saruboceq: :Saruboceq:

arkadaşlar orası tam bir kasaphane burnun kanasa ameliyat etmek için sana adeta yapışıyorlar ve amaçlarınada ulaşıyorlar refekatçiye asla izin vermiyorlar görünüşte yap ballar güler yüz davranış o biçim son derece güzel ama hele bi yatış yapın 5 dakka sonra vazgeçme şansı bile vermiyorlar parayı yatırın gidin diyorlar bunları yazıyorum çünkü aynı hataya en azından bu yazımı okuyan 1 kişi bile olsa düşsün istemem teşhis konmadan bulgu üzerine hayvan gibi yarılıp kocakarı gibi dikildim sonuç ise ameiyattan 1 ay sonra aynıu şikayetlerle yine hastaneden hastaneye koşturdum kesinlikle tavsiye etmiyorum dıştan cezbedişine falan kanmayın hele bi içine girin ölüm döşeğinde olsanız bile sesinizi duymamak için kapıyı üstünüze kapatıyorlar Rabbim oraya kazara düşenlerin bile yardımcısı olsun

benden sonra birçok yakınımdada şahit oldum polikinliklerine gidenler bile sağlıklı iken sağlıklarını kaybederek çıkıyorlar bir müddet sonra doktorlarını bırakıyorlar mesela en basişt örneğini vereyim size iki tanıdığım akrabam şeker hastası ama sadece hap kullanıyorla ilerlemiş değil şeker başlangıcı varmış tedaviyle hapları bırakıp hastalıktan kurtarabiliriz vaadiyle günde 5 kez insüline başladılar sonrasında resmen şeker hastası oldular doktorlarını bıraktılar ama nafile artık çünkü insüline başlayan bir şeker hastasının artık bırakma kurtulma gibi bir şansı neredeyse yok

hazır böyle bir sayfa görmüşken kesinlikle fikrimi yazmak istedim dediğim gibi bilhassa yaşamış ve yaşayan birçok kişiyi görmüş biri olaraktan asla tavsiye etmiyorum hastaneyi

X