Kzlar oktaym!!

bence sızı dusunmuyo sadece sıze..
bukadar seyden sonra senı terk ettıkden sonra hala bu sekıldemı dusunuyosun dıye cıddımısın demısdır..cok umıt baglamayın ..

ewet haklısınız kızlarr ama su varrr bızım ayrılıgmz cok anı olduu ve bızım ayrılıgımz bızden dolaı dııl dıs etkenlerdn dolaı olmstu anlıomusunuzzz vee evet hıcbırseye cevap vermedi haklısnızz o bana neler yaptıı bunuda bılıyorum hanı dıyorsunuz ya 7 ay neden bekledı dıye belkıde yuzume bakıcakk cesaretı bulamadıı.. facede bı ara yıne bıseyler yapmaya calıstı ama ters davrandım restı cekmıstım belkı bundandır umudunu kesmıştır ve bu sozu duyunca şaşırmıştır hala benı sevıyomusun yani dıyee

canım sen yapman gerekeni yapmışsın özlemini ve sebgini dile getirmişsin
cesur yüreklilikle
artık bunun devamı ona kalmış ister tekrar başlatır yada böyle devam eder
devam etmeseniz bile üzülme sen elinden geleni yapıyorsun
o kadar cesur birini kaybettiği için o üzülsün..

Ewet ask boyle bısıı ayrılma nedenımız aılesıı ısıydııbana vakıt ayıraması ve baskılardı uzerındekı senın uzulmemen ıcın bıtrmek ıstıorum dedı ve bırakıp gttı sessızce evet neleryaptm cok yalvrdm herseyı hıce sayarak ve aylar snra ona yazdm senı cok sevıorum ve ozledım dıye kullanmadıgını zannettım face ama denissss, bunu ciddi mi sölüyorsun ? dıye bı cvp aldm sok oldm haklsn sozlernde ama aylarca bekledıım ınsan bana cvp yazmıs ne dusuneblrmkı benıde anlayn ltfen:KK43: Bu cvp olumlu bısı mıı kızlar

Peki canim...tüm bu fedakarliklarindan sonra, ugraslarindan sonra, göz yaslarindan sonra bir cümlesine bagladigin umutlardan sonra umdugun olmazsa üzülen kim olacak?:nazar:

Ask heba olmak degildir....bana göre!!!

Ask huzurdur güzelim....a.s

canım ayrılma nedeniniz ve arada yasadıklarınıza göre değerlendir ve onun kişiliğiylede alakalı bişi eğer sen hyır olmaz bitti diiynce aşkını kalbine gömen tiplerden ise senden bişiler beklemesi normal ama hayır demene rağmen gelcek bir tip ise o da baska sana verdiği karşılığın cevabını sen bilebilirsin sen yapabilceğini yaptın gerisini bırak aramazsa msj yazmassa sende yazma

Peki canim...tüm bu fedakarliklarindan sonra, ugraslarindan sonra, göz yaslarindan sonra bir cümlesine bagladigin umutlardan sonra umdugun olmazsa üzülen kim olacak?:nazar:

Ask heba olmak degildir....bana göre!!!

Ask huzurdur güzelim....a.s
zaten boylede uzuluorumm boylede onsuzdum verıcegı kotu cevaptata onsuz olucam değişen bişi olmıcakk ama olmuyooo ya olmuyoo cidden bu aşk ne biçim bir şey kendımı kontrol edemıyorum kızlar:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ewet haklısınız kızlarr ama su varrr bızım ayrılıgmz cok anı olduu ve bızım ayrılıgımz bızden dolaı dııl dıs etkenlerdn dolaı olmstu anlıomusunuzzz vee evet hıcbırseye cevap vermedi haklısnızz o bana neler yaptıı bunuda bılıyorum hanı dıyorsunuz ya 7 ay neden bekledı dıye belkıde yuzume bakıcakk cesaretı bulamadıı.. facede bı ara yıne bıseyler yapmaya calıstı ama ters davrandım restı cekmıstım belkı bundandır umudunu kesmıştır ve bu sozu duyunca şaşırmıştır hala benı sevıyomusun yani dıyee

Yapma şekerim be..
Kendine inandıracak bahaneler bulup,ümitlenme...
Seni seviyorsa..kapıdan kov bacadan düşer..
Tel.Msj atar..Mail atar, yapar yani bişeyler...

Çok yüz veripte kaldırma şunun poposunu...
Sen durduğun yerde dur,arayıp soracaksa,arkadaşlarından soruşturacaksa o yapardı bunu...Bırak o uğraş versin verecekse tabiii...

Seni kırmak değil amacım..Kendini rencide ettirme diye konuşuyorum..:teselli:

sadece bekle ...
bu cevap bana bir şey ifade etmiyor açıkçası ...
araya 7 ay girmiş, tekrar eskisi gibi olur mu bilemem, orası ayrı mevzu.

[/COLOR]
Yapma şekerim be..
Kendine inandıracak bahaneler bulup,ümitlenme...
Seni seviyorsa..kapıdan kov bacadan düşer..
Tel.Msj atar..Mail atar, yapar yani bişeyler...

Çok yüz veripte kaldırma şunun poposunu...
Sen durduğun yerde dur,arayıp soracaksa,arkadaşlarından soruşturacaksa o yapardı bunu...Bırak o uğraş versin verecekse tabiii...

Seni kırmak değil amacım..Kendini rencide ettirme diye konuşuyorum..:teselli:

Haklısınızz Offf:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

beni bırakana asla geri dönemem dönmedimde. lisede il çıktığım erkek arkadaşım görüşememekten sıkılıp beni aldatarak bırakmıştı. çok üzülmüştüm çok ağlamıştım senelerce kimseyle çıkmadım. sonra eşimle tanıştığımız ve evlenme teklifi aldığım günlerde sanki içine doğmuş gibi beni aradı askerdeymiş bana mektup yazarmısın seni çok özledim demişti. tam 7 sene sonra aramıştı düşünsene için bir tuhaf olmuştu ama tamam deyip mektup yazmamıştım. sonra hep eşimle gezerken gördğünde hep bakıyordu için için aa beni zamanında istemeyni ben hiç istemem. şu an mı eşimle 5 sene çıktıktan sonra 3 senedirde evliyim. 8 yıldır o kadar mutluyumki.
giden gitmiştir dönüp arkanıza bakmayın. tekrar gitmeyeceğine garanti verebilirmi? yine seni üzmemeye ağlatmamaya... peki sen gerçekten unutabilirmisin seni terkettiğini. asla...

denisee kusura bakma ama artık konularından gına geldi. Daha bi kaç gün önce netteki çocuk için sızlanıp durmuyo muydun. Madem eskisini hala çok seviyodun buna nie o zaman kendini o kadar kaptırdın

denisee kusura bakma ama artık konularından gına geldi. Daha bi kaç gün önce netteki çocuk için sızlanıp durmuyo muydun. Madem eskisini hala çok seviyodun buna nie o zaman kendini o kadar kaptırdın

Bu baska bır konu canım bu coktan olan var bişi ben o cocuk ıcın sızlanmıyodumm unutmak ıcın bırseydı ama unutamadım konu Bu ve unutamadıım kısının bnım msja cevap vermesi.

Cokkkk Mutsuzummmmmmmmmmm Cokkkkkkkk kımseye derdımı anlatamıyorummmm sevıyorummmmmmmm napabılırımmm sevıyorummmm bu cvptan sonrada ondan bırseyler gelmezseeee artık kabullenmem lazımmm her aksam dua edıyorm Allahıma yine eski günlere dönelim herşeye bır perde çekelimm diyeee kızlar yaşadıklarımız çok güzeldiii çokkk :gitme::gitme::gitme: Mutlu Olmakk Istiyorummmm:gitme::gitme:

beni bırakana asla geri dönemem dönmedimde. lisede il çıktığım erkek arkadaşım görüşememekten sıkılıp beni aldatarak bırakmıştı. çok üzülmüştüm çok ağlamıştım senelerce kimseyle çıkmadım. sonra eşimle tanıştığımız ve evlenme teklifi aldığım günlerde sanki içine doğmuş gibi beni aradı askerdeymiş bana mektup yazarmısın seni çok özledim demişti. tam 7 sene sonra aramıştı düşünsene için bir tuhaf olmuştu ama tamam deyip mektup yazmamıştım. sonra hep eşimle gezerken gördğünde hep bakıyordu için için aa beni zamanında istemeyni ben hiç istemem. şu an mı eşimle 5 sene çıktıktan sonra 3 senedirde evliyim. 8 yıldır o kadar mutluyumki.
giden gitmiştir dönüp arkanıza bakmayın. tekrar gitmeyeceğine garanti verebilirmi? yine seni üzmemeye ağlatmamaya... peki sen gerçekten unutabilirmisin seni terkettiğini. asla...

hıcbırseyın garantısını veremem zaten kim verebilir kii belki herşey boş ama çok sevdim canımdan cok sevdımmm :çok üzgünüm::Saruboceq:

sanırım hala cevap vermedi çocuk, seni yine muallakta bırakıyor ne olumlu ne olumsuz cevap vererek..sen çok ümit bağlama ki çok üzülme.

valla deniseecim yaşadığın durumun aynısını bende sevgilimle ayrıldığımda yaşamıştım beni takmıyodu cvp vermiyodu ama sonra bigün aniden döndü bana. ınş herşey istediğin gibi olur

X