Kzlar oktaym!!

sanırım hala cevap vermedi çocuk, seni yine muallakta bırakıyor ne olumlu ne olumsuz cevap vererek..sen çok ümit bağlama ki çok üzülme.

Daha cevap vermedı dun ogrendıgıme gore o 3-4 gıbı kalkıomus evde oldugu ıcın buyuzden er gec cvp verır umarım:sm_confused:

ya cnm cvp vermez neden biliyo musun çünkü gene egosunu tatmin ettin beyfendinin. Ama bekle bakalım genede eğer bu akşama kadar cvp vermezse sende egosunu indircek bi msj atarsın ve artık unutursun cnm. Başka çaren yok çünkü

ya cnm cvp vermez neden biliyo musun çünkü gene egosunu tatmin ettin beyfendinin. Ama bekle bakalım genede eğer bu akşama kadar cvp vermezse sende egosunu indircek bi msj atarsın ve artık unutursun cnm. Başka çaren yok çünkü

haklısın hersey bu aksam verıcegı cvpla tabıkı verırse bellı olucakk canımm... beklıyorum işte

Anlayamiyorum....Ask gercekten böyle birseymi?

Senden kendi rizasi ile ayrilmak isteyen bir insan icin neden kendini bu kadar heba ediyorsun....Sevseydi, isteseydi ayrilmazdi, yada seni yeniden kazanmak icin birseyler yapardi...

Bilemiyorum güzelim ama benim anlayisima ters birsey bu...benden ayrilmak isteyen biri icin ne dualar ederim nede zamanimi harcarim....icimde sevgi falanda kalmaz ona karsi....beni istemeyeni ben hic istemem...

Bunu ciddimi söylüyorsundaki manayi aramak yerine hayatinin odak noktasina bir erkegi koyma güzelim......

süpersin.çok güzel demişsin.

arkadaşım seni bırakmış sebep ne olursa olsun

7 ay olmuş hala beklenti içindesin

o seni sevseydi zaten bırakmazdı

unut onu unutmak kolay olmayabilir ama üstelemeninde alemi yok

beni istemeyeni ben hiç istemem

en son ılıskı ıle ılgılı konulardan tanıosunz benı ama uzun zamandır unutamadıım bırı vardı gercek askım sdce mtlu olduum tek ınsan ve o benı bırakmıstı o kdr msjlara ragmen cvp vermedı ne kdr uzuldm agladm her gece dua ettım dönsün bana diyeeee neler yapmadım tahmin edemezsiniz .... 7 ay gectı ayrılık uzerınden en son 3 ay once kotu bı sekılde konusmustuk face takılırdıı ama son 3 aydır takılmıyorrr veee ben hep onun face kontrol ederdım gırıyomu dıye hıc gırmedıı ve dun gece onu cok ozledımmm cok mutsuzdum nasıl olsa cevap vermıyo dıye face senı hala cok sevıyorum ve cok ozledım dıye bır msj yazdımmm bugunde kuzenının yanındaydım ve mehmetle telde konustu kuzenı mehmettın bı ılıskısı yokmus su annn ve buna cok sevınmıstım aksam eve geldıgımde ondan msj vardı sok oldum mesajı zor okudum msj soyleydı denisssss bunu ciddi mi sölüyorsun ? boyle yazmış kızlar şok oldumm ... ne demek ıstıyo yanı beynım durduuuu olumlu bırsey mı bu cevapp bende cok cıddıyım dıye cvp yazdım ama o 8.30da cvp yazmıs ben 10da bbu yuzden cevrımdısı bana nolur yardım ednnn..!

şu nette tanıştığın dun ayrıldığın sevgilini öğrenmeiş olmasın
:nazar:

yok öğrendiğinii sanmıyorum aslında öyle bişi düşünmüştüm hani hem onla cıkıyosun ve cıddı mısın dıye soruo dıe ama yok sanmıorum

denisee sen ne yaptığını bilmiyorsun

boşluktasın ve o boşluğu bi onla bi bununla dolduruyorsun:kahve:

hem senin hem karşındakinin sağlığı için bi müddet kendine zaman tanımalısn

böyle çok zararlısın:bbo:

netteki adamı öğrendiğinde ne tepki verecek ?

belki sen de buna inanmayacaksın ama; ben hayatım boyunca sadece 1 kişiyi sevdim; evet bi çok kişi oldu hayatımda ama sadece O 1 kişiyi unutmak içindi herşey; onun için herşeyi yaptım, hatta belki inanmayacaksın ama Allahın emriyle istettim O'nu. yine de bana 'evet' demedi, "Hayır, istemiyorum" dedi bana! hayatımın insanına kavuşamadım ben; onun acısı içimdeyken seni anlamamam mümken değil Meltem; ve eminim ki sen beni; benim onu sevdiğim kadar sevmiyorsun; hayatımdaki yanlışı Sevdiğim insanı sonsuza dek kaybederek ödüyorum; seni de anlıyorum ama elimden bir şey gelmiyor ne yazık ki... bana verdıgı cevap kızlar ve ılk defa olmeyı ıstedıgım günn..!

Dünyanın merkezi o mu senin?
O seni sevsin diye mi doğurdu annen?
Ne demek o seni değil başkasını seviyor diye ölmek istemek?
Kendine gel lütfen, dünyadaki tek erkek o değil, seni sevecek değer verecek insanlarla olsun işin. Böyleleriyle değil. Senin o kadar zaman onu unutamamış, hayaller kurmuş olaman hatan.
Bu saatten sonra silkelen ve kendine gel acilen.

kendın ıstedın bu cevabı aslında,gıdene gule gule dıyıp kapatacaktın konuyu..

neyse gecmıs olsun..daha da bısey yazma asla ,unut gıtsın

belki sen de buna inanmayacaksın ama; ben hayatım boyunca sadece 1 kişiyi sevdim; evet bi çok kişi oldu hayatımda ama sadece O 1 kişiyi unutmak içindi herşey; onun için herşeyi yaptım, hatta belki inanmayacaksın ama Allahın emriyle istettim O'nu. yine de bana 'evet' demedi, "Hayır, istemiyorum" dedi bana! hayatımın insanına kavuşamadım ben; onun acısı içimdeyken seni anlamamam mümken değil Meltem; ve eminim ki sen beni; benim onu sevdiğim kadar sevmiyorsun; hayatımdaki yanlışı Sevdiğim insanı sonsuza dek kaybederek ödüyorum; seni de anlıyorum ama elimden bir şey gelmiyor ne yazık ki... bana verdıgı cevap kızlar ve ılk defa olmeyı ıstedıgım günn..!

sen zaten onu da sevmiyordun ki

hem elin adamı için ölmek ne demek

hayırlısını iste ki hayırlı olanlar çıksın karşına

daha önce seni bırakan adamdan ne hayır gelecekti ki

kafanı öyle konulariçin değil daha farklı şeylere yöneltmeye çalış

umarım başarabilirsin

kızlarrrrrrrrrrrrrr su ankı durumumu anlayamazsınız ben onu beklerkennn o baskasını unutmak ıcın benle cıkmısss ve onu sevıyormus bunu duymakk ne kadar acı bılıyormusunuzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!! bana zaman ver bunları konsuucazz gıbı konusmalar yaptıııı ben cok mutsuzum su ann cokk!

yaa bitmiş bişeyi deşip nie kendini boş yere üzüorsun anlamadım :kızgın:
msg yazmasaydın şimdi bu kadar üzülüor olmayacaktın, boş yere adamdaki egonun da tavan yapmasını sağladın, yaşın çok küçük sanırım ahh bu gençlik :umursamaz:
bak güzelim diğer konularını da okudum..
sen aslında ne onu ne de diğer bahsettiin kişiyi sevmiorsun..
sadece hayatnda sevgi boşluğu var ve bunu dolduracak birilerini ararken sürekli hata yapıorsun:eek:lmaz:
ama unutma ki aramakla sevgi bulunmaz, elbet bi gün istediin gibi biri karşına çıkacaktır..
bence şimdi bilgisayarı kapat, çık dışarı biraz hava al ve onu tamamen kafandan sil olur mu cnm :1hug: opuyorumnanaktan

tsk ederım yorumların ıcın ama ben onu sevdım bunu bılıorum hemde cok sevdım ve bu sozlerı haketmedımmm cok mtsuzum yıkılmıs duurmdayım bıraz dısarı cıkıcammm umarım sılebılırım umarımmm

bence silkelen bir kendine gel bu adamların bu kadar kaldırmayın kendilerini birsey sanmaya basladılar ne sacma bu cevabı farkında değilmisin ne alaka yani yok birini sevmişmiş herseyi o kızı unutmak için yapmısmıs sacmalamanın son boyutunda abimiz
yani bunları sana söylemekle ne yapmıs oldu ? diyebilirdi ki denise artık olmaz aradan zaman gecti falan yakasına mı yapısacaktın cok büyük terbiyesizlik etmiş ve sen bunu cok kaldırmısın artık asla muhatap olma ve kendini hemen topla

kızlarrrrrrrrrrrrrr su ankı durumumu anlayamazsınız ben onu beklerkennn o baskasını unutmak ıcın benle cıkmısss ve onu sevıyormus bunu duymakk ne kadar acı bılıyormusunuzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!! bana zaman ver bunları konsuucazz gıbı konusmalar yaptıııı ben cok mutsuzum su ann cokk!

madem onu sev,yordun netteki adamla niye o boyuta getirdin ilişkini

sende onu unutmak için başkası ile beraber olmadın mı

boşver bunları hayatına bak

sağlıklı düşüemiyorsun

eğer düşünebilseydin netteki adamdan ayrıldıgın gun o kişiye öyle bi mail mesaj yazmazdın

biraz kendine zaman tanı, sakinleşş

yav gülüm önceki sayfalarda bir arkadaş da demiş,

boşluktasın.

o boşluğu doldurmaya çalışıyorsun.

en çok bunu sevdim deme. zira en çok bunu sevmiyorsun.

seviyor olsan biriyle çıkmazdın vs. demeyeceğim ama sevmiyorsun,şimdi böyle karşılık verdiği için ve hayal kırıklığı yaşadığın için belki bu kadar üzdü seni.

bi toparla kendini,

bi büyü.

kaç yaşındasın bilmiyorum ama çocuk gibi davranıyorsun.

7 ay sonra adama seni seviyorum diye mesaj atmak insana ne kazandırır ki.(bir de ne de olsa görmez diye düşünerek atmışsın.)

hani bir umudun olur atarsın ama bu ne ki.

ve adam tamam sana olumsuz yanıt vermiş,,
daha neyi konuşacaksınız?
o muhtemelen aşk acısı çekiyor, o yüzden seni anlıyorum diyor kırmamaya çalışıyor.

sakın umutlanma.
git yeni birilerini bul,
ayağını yerden kesecek birileri bekliyordur seni.
aşk acısı öldürmüyor da bunu da bil.

sana inanmıyor gibi gözüküyoruz farkındayım, bize ispatlamaya çalışıyorsun 7 ay önce ayrıldığın kişiye duyduğun sevginin büyüklüğünü, fakat gerçekten o kadar büyük bir aşk değil senin hissettiğin.
sadece boşluk.

ha bi de şu yazımına biraz dikkat etsen ya..
türkçe'nin canına okudun.

Bir işi murâd etme
Olduysa inâd etme
Hak’dandır o reddetme;
Mevlâ görelim neyler
Neylerse güzel eyler.

Hakk'ın olacak işler

Boştur gâm-u teşvişler

Ol hikmetini işler;

Mevlâ görelim neyler

Neylerse güzel eyler.

Sen adli zulüm sanma