Kzlar, yardm edin bana ne olur.!

kanatacak kadar nası bastırdı sözlün yahuuu!! nie canını yakmasına izin veriosun, geçtim bişiler yaşamanı!!!

ya arkadaşım yaşadığın kişi zaten sözlün
evleneceğim dediğin insan..
bence bozulmamıştır inan bana o kadar kolaylıkla bozulan bişi değil...

bastırmakla kızlık zarı mı bozulurmuş? kızlık zarı dışarda duran bişey değildir ki öle hemen elini atınca bozulsun.Ne bu yap boz mu :) vallaha bana parmak bastırmakla yetinmemişsiniz ama ucundan dönmüşsünüz gibi geliyo.günahını almayayım ama....

delinin biri kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış aynı o mesele.)))):1ninca:

aslında yazıp yazmamak konusunda çok düşündüm..çok utanıyorum kendimden ama bu düşünceylede yaşamak istemiyorum...20 yaşındayım.1 buçuk yıldır sözlüyüm.birbirimizi çok seviyorduk herkesin gıptayla baktığı bi ilşkimiz vardı.çoğu sevgililer gibi bizde özel bazı şeyler yaşadık..ama bu ileri gitmedi asla.gerçkden yazarken bile çok utanıyorum.lütfen anlayın beni..sözlümle bi birlktelik yaşadık asılda birliktelik bile denemez buna..üzerimizde kıyafetlerimiz vardı..sadece dokunuyoduk birbirimize..elini iç çamaşırımda gezdirirken biraz bastırdı ama hemen çekti zaten..parmağını falan sokmadı sadece iç çamaşırımın üzerinde gezdirdi elini.eve geldiğimde iç çamaşırımda kan vardı akıntımla beraber çok az kan gelmişti..bu konularda gerçkden çok bilgisizim.neden kan geldi anlamadım..canım yanmadı bi ilişkide yaşamadık..o günden beri çok üzgünüm.bu konularda hiç bi bilgim olmadığı içinde buraya yazıyorum. kızlık zarım yırtılmış olabilirmi..bu kadar kolay yırtılabilirmi.bana yardım edin lütfenn..cevaplarını bekliyorum :a015:

enfeksıyon falan olabılır bence korkma cunku bu o kadar basıt bısey degıl ama sen yınede bır doktora gorun daha sglıklı olur bundan sonrada daha dıkkatlı ol :KK34:

X