Kzlar, yardm edin bana ne olur.!

L

lale_00

Ziyaretçi
aslında yazıp yazmamak konusunda çok düşündüm..çok utanıyorum kendimden ama bu düşünceylede yaşamak istemiyorum...20 yaşındayım.1 buçuk yıldır sözlüyüm.birbirimizi çok seviyorduk herkesin gıptayla baktığı bi ilşkimiz vardı.çoğu sevgililer gibi bizde özel bazı şeyler yaşadık..ama bu ileri gitmedi asla.gerçkden yazarken bile çok utanıyorum.lütfen anlayın beni..sözlümle bi birlktelik yaşadık asılda birliktelik bile denemez buna..üzerimizde kıyafetlerimiz vardı..sadece dokunuyoduk birbirimize..elini iç çamaşırımda gezdirirken biraz bastırdı ama hemen çekti zaten..parmağını falan sokmadı sadece iç çamaşırımın üzerinde gezdirdi elini.eve geldiğimde iç çamaşırımda kan vardı akıntımla beraber çok az kan gelmişti..bu konularda gerçkden çok bilgisizim.neden kan geldi anlamadım..canım yanmadı bi ilişkide yaşamadık..o günden beri çok üzgünüm.bu konularda hiç bi bilgim olmadığı içinde buraya yazıyorum..kızlık zarım yırtılmış olabilirmi..bu kadar kolay yırtılabilirmi.bana yardım edin lütfenn..cevaplarını bekliyorum :a015:

niye bu kadar utanıyorsunki? kimsenin seni yargılamaya hakkı yok. bence ortada utanılacak birşey de yok.

ayrıca anlattığın şekilde kızlık zarının bozulması zor bence.ama yine de ancak doktor söyleyebilir bunu. eğer senin için çok önemliyse bir doktora gitmen daha iyi olur...

niye bu kadar utanıyorsunki? kimsenin seni yargılamaya hakkı yok. bence ortada utanılacak birşey de yok.

ayrıca anlattığın şekilde kızlık zarının bozulması zor bence.ama yine de ancak doktor söyleyebilir bunu. eğer senin için çok önemliyse bir doktora gitmen daha iyi olur...

ben mi bu kadar büyütüyorum bunu bilmiyorum..ama bu düşünce bile beni çok üzüyor..dediğim gibi bi ilişki yaşamadık ama kan neden geldi bilmiyorum.:KK43:

NıŞanlıyken sÖzlÜyken ben hıÇ bırŞey paylaŞmadım (abartmadan) dıyen yalan sÖyler. Hatta ıstısnala dıŞında Şımdıkı kızlar lıse dÖnemlerınden Önce Çok daha fazlasını yaŞıyolar ama hıÇ Çekınmıyolar maŞallah(Çevremde o kadar Çok varkı yanlıŞ anlaŞılmasın) kı o sızın sÖzlÜnÜz ıse yakınlaŞma olması normal. Sanmıyorum kı kızlıĞınız bozulsun anlattıĞınız olaydan ama olakı Öle bıŞıy olmuŞsa bıle sÖzlÜnÜz bunun farkındadır onunla paylaŞın Çok takıyorsanızda bı jnekoloĞa gıdın ıÇınız rahat olsun.

Cıksssss yırtılmamıştır..:ecrin_bebek:
Bir doktora görünün de kanın neden olduğunu öğrenin..gamyoncuiremsu

sözlünüzle bunu paylaşın ve bir dr a gidin derim ben

NİŞanlıyken sÖzlÜyken ben hİÇ bİrŞey paylaŞmadım (abartmadan) dİyen yalan sÖyler. Hatta İstİsnala dıŞında Şİmdİkİ kızlar lİse dÖnemlerİnden Önce Çok daha fazlasını yaŞıyolar ama hİÇ Çekİnmİyolar maŞallah(Çevremde o kadar Çok varkİ yanlıŞ anlaŞılmasın) kİ o sİzİn sÖzlÜnÜz İse yakınlaŞma olması normal. Sanmıyorum kİ kızlıĞınız bozulsun anlattıĞınız olaydan ama olakİ Öle bİŞİy olmuŞsa bİle sÖzlÜnÜz bunun farkındadır onunla paylaŞın Çok takıyorsanızda bİ jnekoloĞa gİdİn İÇİnİz rahat olsun.

doktora gitmek istiyorum ama cesaretimi toplayıp bunu nasıl yaparım bilmiyorum..benim bildiğim kızlık zarının bozulması için penisin vajinaya tam olarak girmesi gerekir..bizim böle bişeyiiz olmadı.ama neden ki ya :KK43:

biz burda bunu nasıl bilebiliriz ki.....
en iyisi doktordan alacagınız sonuçtur......
bu kadar üzülüp sorun ettiniz.....madem vakit geçirmeden doktora gidin rahat edin.......

zaten sözlüsün içine girmedikçe bozulmaz ne saçma soru ya korkun varsa yaşamışsın birşeyler yoksa neden korkuyon git bir doktura burda sana kızsın diyeceğiz sende inanacak mısın asıl cevanı bir kadın doğuım doktoru verir. zaten evleneceksiniz anlat sözlüne

bence doktora gitme.
sözlüne anlat olayı,birşey olduğunu da sanmıyorum.

Akıntıyla beraber çok az kan geldi diyorsun...
Belkide adetin gelecektir...Yani belirtileri olabilir.
Böyle kendini harap etme, sonuçta da sözlün değil mi?
Ona anlatmalısın.

ayrıldık kızlar.insanlar birbirlerini tanıyamıyolar ne kadar birlikte vakit geçirselerde.bizde anlaşamdığımız için bitrme kararı aldık

haydaaa.nasıl yani. bu kadar çabuk mu :KK43:( tam yorum yazacaktım ayrıldığnı okudum.allah hakkında hayırlısını versin.

amin canım belkide bölesi hayırlı olur bizim için

kızlar çoğunuz doktora git diyosunuz ama bu kolay değil benim için..yapamam böle bir şeyi.diyorum ya ben ilişkiye falan girmedim onunla.ama sadece dokunmayla kan gelirmi bunu merak ediyorum.dinime ve onun yasaklarına bağlı bi insanım.evlenmeden önce asla ileri boyutta bir şey yaşamam ne kadar sevsemde

Yahu şaka mı bu? 1 saat önce konu açıyor soruyorsun, 1 saat sonra ayrıldık diyorsun.
Açıkcası sana nedense inanasım gelmiyor hatta inanmıyorum.
Saçma geldi bütün bunlar bana.

o zaman git hemen kapat bilgisayarını git tatlım eşeğini sağlam kazığa bağla tekrar nişanlımısın yoksa

Yahu şaka mı bu? 1 saat önce konu açıyor soruyorsun, 1 saat sonra ayrıldık diyorsun.

bunun neyine inanmıyosun anlam verremedim..yazıyı tekrar okursan farkedersin seviyorduk yazıyo yani artık olmayan bitmiş bişeyden bahsediyorum.bana inan diye seni zorlayamam.herkesin kendi fikri..yalan olan bişeyi çıkıpda anlatcak değilim ayrıca

ayrıldık kızlar.insanlar birbirlerini tanıyamıyolar ne kadar birlikte vakit geçirselerde.bizde anlaşamdığımız için bitrme kararı aldık

:bbo::bbo::bbo::bbo::bbo:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

kızlar çoğunuz doktora git diyosunuz ama bu kolay değil benim için..yapamam böle bir şeyi.diyorum ya ben ilişkiye falan girmedim onunla.ama sadece dokunmayla kan gelirmi bunu merak ediyorum.dinime ve onun yasaklarına bağlı bi insanım.evlenmeden önce asla ileri boyutta bir şey yaşamam ne kadar sevsemde

akannehir

kesinlikle katılıyorummm vereliniortak

X