Gelinbaşı ve Gelin Tacı Kzlarr eskiehir de iyi kuafr neresi?

purcu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2009
62
1
43
kızlar eskişehir için işinin ehli güzel gelin başı yapabilecek kuaför arıyorum.

yedilerde Utkan var birde kızılcıklıda Kemal'i önerebilirim gelin başı ve makyajı güzel :)

utkann canım tavsiye ederim.......yedilerde ..kaydirigubbakcemile5

hamamyolunda hikmet var canım adamın zaten cok fazla ödülleri var git ve gör cok memnun kalırsın

Kızılcıklıda kuaför İsmail, yurtdışına giderek sürekli kendisini geliştiriyor

kesinlikle en iyi kuaför bence hüseyin (kızılcıklıda)
adam muhteşem saç yapıyor
bir günden bir güne mutsuz çıkmadım ordan
gelin başınıda orda yaptırdım herkes bayıldı

ben gelin başımı ve nişanımda ; fısıltı güzellik salonuna yaptırdım çok memnun kaldım . herkes çok beyenmişti -tatlicadiarzu-
önceden vatan caddesindeydi . şimdi esparkın oraya taşındı.

benim kuzenimin gelinbaşısını mücahit isimli kızılcıklıdan bir çocuk yapmış çok hoş olmuştu

sivrihisar caddesinde figen kuaför kesinliklee herkes günlerce saçlarınızı konuşacak....

kızlar eskişehir için işinin ehli güzel gelin başı yapabilecek kuaför arıyorum.

Eskişehirde YKM nin yanında bir pasaj var. pasajın önünde aktarlar duruo. ordan içeri gir İsmail bayan kuaförü var. mekan önce gözüne kötü gelebilir ancak o kadar güzel saç yapıyorki diğerlerinin hepsine tek geçerim. üstelik çok da uygun fiyata yapıyor.

Ben de tavsiye üzerine Mücahit Kuaför'e yaptıracağım Kızılcıklı caddesinde. Tesadüf o ki benim önceden müşterisi olduğum Bülent de o kuaföre geçmiş. O da çok güzel saç yapar...

bayanlar yaptırdığınız saç modellerinizide koysanız ona göre karar verek bende kuaför arıyorum kendşme ama hala karar veremedşm düğünüm için

banada faydası olacak bu başlığın çünkü hiçç iyi kuaför bilmiyorum burda kaydirigubbakcemile3

kızlar eskişehirde bende arıyorum şu eski tip kabarık topuzları güzel yapabilen gelin başı yaptırabileceğim bi kuaför arıyorum..makyajda çok önemli ikisini bir arada iyi yapan biyer olmalı..

Saçlarımı daha önce kestirecek istediğim modeli yapacak bi kuaför bulamıyodum.arkadaşlarım köprübaşındaki zen kuaförü tavsiye ettiler inanılmaz güzel bi kesim yaptırdım herkes bayıldı.özellikle orada ali bey müthiş kesimler yapıyo...tavsiye ederim =)

zendeki ali benim saçlarımı mahvetti canım ya ve zen kuaföründen balyaj diye gittim 2 saatte çıkarsın dediler yapılan işlemler sonunda tam 6 saat sonra çıktım biton da para verdim konuştuğumuz paranın 2 katını istediler ben memnun kalamadım birde zende gelin saçından bahşiş istemişler arkadaşımın gelin başında damat katil olacaktım dedi bilginize

kızlar benimde düğünüm olacak ben savaş casddesinde serpil güzellik salonu var oraya yaptırmayı düşünüyorum saç makyaj.

X