Doğuma Hazırlık Kzmn smine karar veremedik yardmc olur musunuz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

hangisi sizce

• gökce

OY: 5 6,4%
  • ela

OY: 20 25,6%
  • eylül

OY: 16 20,5%
  • öykü

OY: 7 9,0%
  • defne

OY: 30 38,5%

• Ankete Katılan
    78

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
sizde fikirlerinizi paylasırmısınız arkadaslar 1,5 ayım kaldı ama hala karar veremedik

Son düzenleme:

Nelya

NiLoVski
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
4.748
11
34
sabahtan beri dusunuyorum...hepsinin ayri ayri yeri var...gokceyle oyku biraz sert gibi...defneye cok fazla isinmadim.elayla eylulu dusunuyorum...birazdan fikrimi net olarak soylerim :)

EsmerYarim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
1.340
67
öncelikle rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı analı babalı büyütmeyi nasip etsin :Saruboceq:

hepsi güzel isim aslında karar vermekte insan zorlanıyor ama ben tercihimi eylülden yana kullandım isim olarak bu hoşuma gidiyor .

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
gökceyi esim düsünüyor ben düsünmüyorum rüzgar öncesi sessizlik içindeyim yanidelikafadulden

Luna

Şükürler olsun RABBIM!!
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
1.476
1
Allah kucaginda gormeyi nasip etsin :nazar: kesinlikle eylül!! diger isimler artık peynir ekmek gibi satıyo:)) yani cok var hele defne, sadece 4 tanidigm eş zamanlarda defne koydu..

eylül ü secmezsen 2. olarak ela yi da dusunebilirsin... gokce de unisex bir isim hem kızlara hem erkeklere konuyo..

hayırlısı olsun maşallah...

ELAcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2009
8
0
47
bencede ela bende hamileyim,allah nasip ederse bir kızım olucak.bende adını ela koymayı düşünüyorum.:CüvCüv:

X