Doğuma Hazırlık Kzmn smine karar veremedik yardmc olur musunuz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

hangisi sizce

• gökce

OY: 5 6,4%
  • ela

OY: 20 25,6%
  • eylül

OY: 16 20,5%
  • öykü

OY: 7 9,0%
  • defne

OY: 30 38,5%

• Ankete Katılan
    78

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
sizde fikirlerinizi paylasırmısınız arkadaslar 1,5 ayım kaldı ama hala karar veremedik

Son düzenleme:
sabahtan beri dusunuyorum...hepsinin ayri ayri yeri var...gokceyle oyku biraz sert gibi...defneye cok fazla isinmadim.elayla eylulu dusunuyorum...birazdan fikrimi net olarak soylerim :)

öncelikle rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı analı babalı büyütmeyi nasip etsin :Saruboceq:

hepsi güzel isim aslında karar vermekte insan zorlanıyor ama ben tercihimi eylülden yana kullandım isim olarak bu hoşuma gidiyor .

gökceyi esim düsünüyor ben düsünmüyorum rüzgar öncesi sessizlik içindeyim yanidelikafadulden

Allah kucaginda gormeyi nasip etsin :nazar: kesinlikle eylül!! diger isimler artık peynir ekmek gibi satıyo:)) yani cok var hele defne, sadece 4 tanidigm eş zamanlarda defne koydu..

eylül ü secmezsen 2. olarak ela yi da dusunebilirsin... gokce de unisex bir isim hem kızlara hem erkeklere konuyo..

hayırlısı olsun maşallah...

bencede ela bende hamileyim,allah nasip ederse bir kızım olucak.bende adını ela koymayı düşünüyorum.:CüvCüv:

X