''La Vie Est Belle'' lancomedan bu parfümü deneyen var mı?

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
arkadaşlar yenı bır parfüm lancomedan, koklayan varsa yorum almak isterim:)

Eda'cım bu kokuyu geçen hafta denemiştim .Güzel.Biraz jimmy choo parfümüne , biraz da naomi campbell 'in night kokusuna benzettim.Standdaki kadın parfümü yaratan kişinin 20 yıl bu özel kokuyu bulmak için çalıştığını söyledi.Tabii reklam numaraları olduğunu düşünüyorum.Çok sıradışı bir parfüm değil ama dediğim gibi güzel.Yaz ,kış ,gece, gündüz kullanılabilecek bir koku.

bugün koklama fırsatım oldu bu parfümü ama ağır geldi bana tarzım değil.

Bence de flowerbomb ın aynısı, flowerbomb u sevmiyorum o yüzden bunu da sevmedim :KK50: adı gibi daha güzel bir koku beklerdim çünkü lancome miracle hayatımın kokusudur ayrıca hypnose u yıllardır bıkmadan kullanıyorum

FlowerBomb'a biraz benzeyebilir belki ama kesinlikle aynısı değil bencee enfes bir koku öyle escada kokuları gibi bayan bi tatlılığı yok ferah bir tatlılığı var :)

ben ağır koku kullananları anlamıyorum sankı kötü kokuyorlarmışta saklıyorlarmış kendılerını gıbı oluyor.bu kokuda tam öyle bırşey mıdemı bulandırıyor hiç güzel değil.

Bende gecen merak edip denedim hiç begenmedim resmen kokusu basıma vurdu bana göre şekerli agır bır koku :44:

arkadaşlar yenı bır parfüm lancomedan, koklayan varsa yorum almak isterim:)

canım ben şu an kullanıyorum.çok kalıcı gelmedi bana ama kokusu güzel.flowerbomb a ben pek benzetemedim bi parfüm hastası olarak envayi çeşidi denedim :) ama vasat bi parfüm değil güzel:21:

bana da sevil den tester'ını verdiler geçen , ben sevdim kokuyu , flowerbomb'la alakası yok bence ,
bu daha güzel , şekerli ama baymayan bir koku , ve baya da kalıcı oldu bende , :KK34:

ben çook sevdim.Miss Dior Cherie'ye benzettim hatta..Şu sıra Cherie'yi almayı düşünüyordum fakat,sadece isim değişikliği mi var onda?notalarında herhangi bir değişiklik var mı yok mu emin olamadığım için La vie est belle'yi almam an meselesi..

Ben pek beğenmedim bana biraz ağır geldi nedense ysl belle d'opiumdaki gibi başıma bir ağrı girdi. Lancome un parfümlerini pek beğenmiyormuş hypnose hariç. Bir tel hypnose U güzeldi bence

Yıllardır guerlain l'instant guerlain kullanıyorum kokusu bir harika fakat bu sefer değişik bir parfüm almak istedim nedense anne oldum belki o etkilemiştir ama daha önce lancome poeme,tresor,miracle,Qde azur hepsinide kullandım ve çok sevdim boynerde yine lancome'a yöneldim ve karşıma bu parfüm çıktı satıcı çocuk çok beyeneceksiniz diye sıktı ondean önce chanel chance'ı sadenemiştim ama bende kalıcı olmadı hoş durmadı bu parfüm ertesi gün üzerimde hala duruyor koklayıp koklayıp duruyorum anneler gününde eşim hediye alacak onu bekliyorum yoksa ben dün çoktann almıştım onuuuu........

Bu parfümün 2 tane deneme boyunu verdiler, 1. sini severek sürdüm ama 2. yi kullanırken bile sıkıldım. İyiki satın almamışım. Fazla çiçeksi geldi bana. Yanlız kalıcılığına birşey diyemem bende parfümler uçar gider 1 saat sanki hiç parfüm sıkmamışım gibi:)) Bu parfüm baya kalıcı oldu bende

Dönemin en güzel parfümü seçiyorum, kullanıyorum ve çok kalıcı bir kokusu var. Çok çok memnunum

Bende bu kokuyu çok beğendim fresh vanilya ve çiçek kokusu herşeye hitap ediyor zevk meselesi ağır bi koku değil ben sevdim CalvinKlein Euphoriadan sonra en çok sevdiğim koku katogorisinde armani idol , therry mugler allieni de çok severek kullandıklarım arasındadır. tavsiye edilir Gri parfüm evide açığını birebir yapmış :)) kaptım

X