Labiaplasti/Labioplasti Dr.Özgür Kartal

bugün 15 çi günüm. Şiş iniyor hergün biraz daha. Ve her sabah iyiki olmuşum diyorum. Dediğim gibi hafif bir hashaslık dışında bir şeyim kalmadı. Bünye ile alakalı galiba.. 2 tane çıkışım kaldı. Çok erken demişti doktor bey ama resimleri görünce çok çabuk iyileşmişsiniz dedi. aynadan karşıdan bakınca sarkma filan yok .. yavaş yavaş çizgi gibi görünüyor :-) ben çok rahat atlattım.. Bilmiyorum okur mu ama burdan da kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum. özgüvenim tavan yapıyor :-)))
Kesinlikle katılıyorum .... boşuna zaman kaybetmişiz .

Paylaşirsaniz çok sevinirim uzak bir şehirdeyim oyuzden hemen gidip görüşemiyorum araştırmaya da yeni başladım ama Özgür beyin adını duyuyorum hep doktor bulup seçmekçok zor ve en önemli şey yardımcı olursanız sevinirim.
Benımle de paylasabilir misiniz? Benım klitorıste sorunlu.. sizin sadece iç dudaklarmydı sorun

Benımle de paylasabilir misiniz? Benım klitorıste sorunlu.. sizin sadece iç dudaklarmydı sorun
Valla bildiğim tek şey çok büyütmüsüz gözümüzde. Ben ameliyat oldum ertesi gün hemen aracımla ankaraya döndüm. Hiç bi sıkıntım olmadı. Zaten önemli olan doğru doktor seçimi ve doktora güvenmek .

2 yıl olmuş neredeyse şuan durumunuz nasıl . Bende Özgür beye yaptırmayı düşünüyorum lütfen bilgi verin

2 yıl olmuş neredeyse şuan durumunuz nasıl . Bende Özgür beye yaptırmayı düşünüyorum lütfen bilgi verin
Bana instagramdan okansongul kullanıcı adı ile ulaşın size bilgi vereyim üstelik biraz dertleşiriz. ☺️ Siyah profil ve kırmızı kalp atışı var. Biyografi de nişan tarihim ve nişan yüzüğü var.

X