labioplasti ameliyatı hakkında bilgi almam lazım kızlar

Bende yaptırdım ama Bursada özel doktor kliniğinde devlet hastanelerininde yaptığını duydum bazı şehirlerlerde burdan arkadaşlar yazmışlardı kendi bulundugunuz yerdeki hastanelere sormanız lazım

İyi geceler herkese arkadaşlar rica etsem ameliyat olan arkadaşlar bana özelden foto fiyat neler yaptırdıklarını kime yaptırdıklarını ve ne zaman yaptırdıklarını ve memnuniyet derecelerini yazarlarsa çok sevinirim çünkü kafam çok aşırı karşık ve korkuyorum şimdiden tşkler

Bende yaptırdım ama Bursada özel doktor kliniğinde devlet hastanelerininde yaptığını duydum bazı şehirlerlerde burdan arkadaşlar yazmışlardı kendi bulundugunuz yerdeki hastanelere sormanız lazım
canım ben küçük şehirde yaşıyorum acaba diyorum iyi yapabilirler mi ondan da korkuyorum
senin nasıldı peki şu an memnun musun

canım ben küçük şehirde yaşıyorum acaba diyorum iyi yapabilirler mi ondan da korkuyorum
senin nasıldı peki şu an memnun musun
Ben çok memnunum çok şükür operasyonda çok güzel geçmişti iyileşme sürecim de rahat geçti. Doktor tecrübesi çok önemli iyi araştır yaptırmadan önce

evet kızlar haklısınız cidden ne yapacağım bilmiyorum .Teşekkür ederim sizlere de tavsiyelerinizi mutlaka dinleyeceğim

X