labioplasti oldum yardıma ihtiyacım var

cimbali

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2022
13
5
28
selam yedi gün önce labioplasti oldum ama genital bölgem şu an çok gergin sanırım dikişler yüzünden. egilemiyorum rahat hareket edemiyorum ne zaman eski halime dönerim lütfen süreci atlatan birileri yazsın

selam yedi gün önce labioplasti oldum ama genital bölgem şu an çok gergin sanırım dikişler yüzünden. egilemiyorum rahat hareket edemiyorum ne zaman eski halime dönerim lütfen süreci atlatan birileri yazsın
Geçmiş olsun. Bende bir kaç sene önce olmuştum ama bahsettiğiniz tarzda şikayetlerim olmadı hiç.
Pansumanı yapıyorsunuz değil mi ?

Geçmiş olsun. Bende bir kaç sene önce olmuştum ama bahsettiğiniz tarzda şikayetlerim olmadı hiç.
Pansumanı yapıyorsunuz değil mi ?
evet canım her wc sonrası hemde. dikişlerim batıyor yani sorunum bu aslında:KK43: bu yüzden rahat değilim

Daha çok yeniymiş ameliyatınız,çok normal batması.İlk zaman biraz hareket kısıtlaması eğilip kalkarken ve tam oturamama gibi normal süreç.ben20 gün sonrasında daha rahat oldum.Bu ay sonunda iki ay dolacak,nerdeyse ameliyat olmamış kadar rahatım.yavaş yavaş iyileşeceksiniz inanın.çok çok geçmiş olsun,en kısa zamanda iyileşmeniz dileğiyle🤲🤲😇

ayyyy çok teşekkür ederim Allah sizden razı olsun içimi rahatlattınız. bir de hassasiyetim var o bölgede. biraz korkuyorum bazı kadınlar o hissin geçmediğini ve hayatlarını olumsuz yönde etkilediğini söylediler. bu arada dikişlerim hala duruyor yarın sabah kontrole gideceğim:KK43:

Merhaba, tam 1 ay önce ameliyat oldum. Hiç ameliyat olmamış gibiyim çok rahat atlattım sadece bende 1 cm vajina girişinde aşşağı doğru v şekli verildi o dikişler düşmedi onun dışında herşey çok güzel 20 güne kadar kaşıntım oldu o kaşıntılar bitirdi beni sadece. :) sizin genital bölgeniz neden bu kadar gergin acaba bende hiç öyle bir hissiyat olmadı 2 gün yattım evde. 3. Gün 10.000 adım attım kontrole kozyatağından kurtköye tek başıma gittim. Çok şükür birşeyde olmadı. Cinsellik ilk 1.5 ay yasak dedi dokturum ama ben dün dayanamadım yaptım sadece altta ki 2 dikişim acıdı onun dışında problem yaşamadım. Size de çok geçmiş olsun, yaptırdığınıza değicek normale döndüğünüzde iyi ki yaptırmışım diyiceksiniz. :)

çok teşekkür ediyorum motive ettiniz beni. dikişlerim alındı ve işe döndüm baya iyiyim ancak iki bölümde oyuk var ve içleri siyah bugün kontrole gideceğim:KK43:

Merhaba bende 1 hafta önce oldum komple şekilde oldum şuan oturup kalkmam eğilmem tam fonksiyonlu olmasa da ağrısız sizisiz rahat bir şekilde oluyorum dedigim gibi ben bi de klitoris üstünden tut komple bi ameliayat oldum dün kontrolüm vardı doktorum dikişleri 20 gün sonra alacağını söyledi belki dikişler erken alınmıştır sizin şuan ben iyi durumdayım sadece ödem geçsin tamamen ortası birleşsin diye bekliyorum dört gözle geçmiş olsun

Merhaba bende 1 hafta önce oldum komple şekilde oldum şuan oturup kalkmam eğilmem tam fonksiyonlu olmasa da ağrısız sizisiz rahat bir şekilde oluyorum dedigim gibi ben bi de klitoris üstünden tut komple bi ameliayat oldum dün kontrolüm vardı doktorum dikişleri 20 gün sonra alacağını söyledi belki dikişler erken alınmıştır sizin şuan ben iyi durumdayım sadece ödem geçsin tamamen ortası birleşsin diye bekliyorum dört gözle geçmiş olsun
Dikişler kendiliğinden düşmüyor mu peki?

Benimki kendiliğinden eriyenler dışında diğer normal dikişlere var onlar alinacakmis öyle dedi doktor hala alınmadı ama 1 hafta sonra alinacak
Nasıldı cok zorlandınız mı?bende bir ay sonra olacağım labioplasti bir de doğumdan sonra olan kötü dikişleri düzeltmeye çalışacak dr.ama doğum sonrası dikişlerden bir ay doğru dürüst yürüyemedim.korkunctu çok kesmişler.umarım yine aynı şeyleri yaşamam

Merhaba suan nasılsınız bende 2 gün önce oldum çok iyiyim ağrı acı yok sadece dikişler zarar görmesin diye kendim dikkat edıyorum oturup kalkmama. Ama görüntü korkunc benim vucudum ödeme yatkın zaten suan mos mor şiş o kadar korkunc ki

Nasıldı cok zorlandınız mı?bende bir ay sonra olacağım labioplasti bir de doğumdan sonra olan kötü dikişleri düzeltmeye çalışacak dr.ama doğum sonrası dikişlerden bir ay doğru dürüst yürüyemedim.korkunctu çok kesmişler.umarım yine aynı şeyleri yaşamam
Merhaba ilk 10 gün çok zorlandım benim ilk gün yanlış buz uygulamasından ödem baya büyüdü ve dikislerim patladı ve idrar torbam kapandı filan çok kötüydü ama suanki haline bakıyorum hayatımda verdigim en doğru ikinci karar diyorum (ilki burnum) 😁👯👯

Merhaba ilk 10 gün çok zorlandım benim ilk gün yanlış buz uygulamasından ödem baya büyüdü ve dikislerim patladı ve idrar torbam kapandı filan çok kötüydü ama suanki haline bakıyorum hayatımda verdigim en doğru ikinci karar diyorum (ilki burnum) 😁👯👯
Yılbaşı sonrası bende yaptırıyorum.istanbuldayım Edirne’ye gideceğim ve kalacak yerim yok umarım iyi geçer de rahat dönerim.doğum sonrası kötü dikmişler ve biraz fazla o yüzden katlanma olmuş.bir de iç dudaklar biraz sarkık.tecrübesi olanlar yazsın çok heyecanlı ve tedirginim

X