LABİOPLASTİ oldum 🥳

melisss01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2022
10
0
27
Yıllardır araştırıyordum.Benim için okadar büyük bi sorundu ki hep burada olanların yorumlarını okudum ama hiç cesaret edemiyordum evlendim bir bebeğim oldu derkeeeen bi anda gittim görüştüm tak etmişti artık ve oldu bitti çok şükür 🙏🏻 Ben yazılan her kelimeye okadar muhtaçtım ki biraz iyi olur olmaz yazmaya karar verdim tüm samimiyetimle. Bugün 6. Günüm yarın kontrolüm var şöyle anlatim ben iğne görünce bayılan bi insanım ama doktorum kendi kliniğinde Sedasyon altında 1 saat 20 dk gbi bi sürede yaptı. Hastane ortamı olsa yapamazdım. Uyandığımda hiçbir acı hissetmiyordum çünkü lokal olarakta o bölge uyuşturulmuştu eve geldim oğluma annem bakıyor yanımdaydı o ve eşim.Benim en merak ettiğim acıydı ordan başlıyorum o yüzden ilk gün evet baya ağrılarım oldu hiç kalkmadım zaten 2 saate bir dönüşümlü ağrı kesici aldım ve sürekli buz koydum buz yanmaya ve ağrıya da iyi geliyordu sanki o gece sabaha kadar uyumadım heyecan biraz ağrı vs.Ertesi gün ağrılar yarıya inmişti sızlama ve yanma vardı biraz dayanılmaz asla değil 3. Gün duş aldım falan dahada iyiydim şöyle ki her geçen saat iyileşiyorsunuz sanki ama ben 3 gün hiç kalkmadım lavabo bi sigara içme haricinde o yüzden hafif ödem vardı oda 3. Gün geçmeye başladı yavaş yavaş baya bir morluk oluşmuştu oda 4. Günden sonra doktorun verdiği kremle geçti ilk günden itibaren kremleri çok düzenli kullandım.Ve en önemlisi burda okuduğum en büyük yanlış her lavabodan sonra yıkayıp batikon falan sürmek çok yanlış o bölge hep kuru kalmalı idrarınız zaten antiseptik mikrop kapmıyorsunuz sadece kurulayıp krem sürmeniz yeterli duştan sonra da fön. Bugün 6. Gün oğluma yemek yedirip azıcık ev işi yapabildim çok şükür hala inanamıyorum hayal gibiydi benim için ve doktorum Allah bin kere razı olsun ismini vermicem reklam falan diyorlar ama zaten gösterdiği önceki ve sonraki resimler muazzamdı şu an şekil belli değil şiş hala inşallah güzel olur şu anlık ilgisi için minnettarım 10.000 TL ya Adana da oldum merak ettiğiniz herşeyi tüm samimiyetimle anlatabilirim çünkü ben yıllarca burdan okudum şimdi yazıyor olmak çok güzel

Yıllardır araştırıyordum.Benim için okadar büyük bi sorundu ki hep burada olanların yorumlarını okudum ama hiç cesaret edemiyordum evlendim bir bebeğim oldu derkeeeen bi anda gittim görüştüm tak etmişti artık ve oldu bitti çok şükür 🙏🏻 Ben yazılan her kelimeye okadar muhtaçtım ki biraz iyi olur olmaz yazmaya karar verdim tüm samimiyetimle. Bugün 6. Günüm yarın kontrolüm var şöyle anlatim ben iğne görünce bayılan bi insanım ama doktorum kendi kliniğinde Sedasyon altında 1 saat 20 dk gbi bi sürede yaptı. Hastane ortamı olsa yapamazdım. Uyandığımda hiçbir acı hissetmiyordum çünkü lokal olarakta o bölge uyuşturulmuştu eve geldim oğluma annem bakıyor yanımdaydı o ve eşim.Benim en merak ettiğim acıydı ordan başlıyorum o yüzden ilk gün evet baya ağrılarım oldu hiç kalkmadım zaten 2 saate bir dönüşümlü ağrı kesici aldım ve sürekli buz koydum buz yanmaya ve ağrıya da iyi geliyordu sanki o gece sabaha kadar uyumadım heyecan biraz ağrı vs.Ertesi gün ağrılar yarıya inmişti sızlama ve yanma vardı biraz dayanılmaz asla değil 3. Gün duş aldım falan dahada iyiydim şöyle ki her geçen saat iyileşiyorsunuz sanki ama ben 3 gün hiç kalkmadım lavabo bi sigara içme haricinde o yüzden hafif ödem vardı oda 3. Gün geçmeye başladı yavaş yavaş baya bir morluk oluşmuştu oda 4. Günden sonra doktorun verdiği kremle geçti ilk günden itibaren kremleri çok düzenli kullandım.Ve en önemlisi burda okuduğum en büyük yanlış her lavabodan sonra yıkayıp batikon falan sürmek çok yanlış o bölge hep kuru kalmalı idrarınız zaten antiseptik mikrop kapmıyorsunuz sadece kurulayıp krem sürmeniz yeterli duştan sonra da fön. Bugün 6. Gün oğluma yemek yedirip azıcık ev işi yapabildim çok şükür hala inanamıyorum hayal gibiydi benim için ve doktorum Allah bin kere razı olsun ismini vermicem reklam falan diyorlar ama zaten gösterdiği önceki ve sonraki resimler muazzamdı şu an şekil belli değil şiş hala inşallah güzel olur şu anlık ilgisi için minnettarım 10.000 TL ya Adana da oldum merak ettiğiniz herşeyi tüm samimiyetimle anlatabilirim çünkü ben yıllarca burdan okudum şimdi yazıyor olmak çok güzel
Merhaba . Geçmiş olsun umarım çok memnun kalmışsınızdır . Bende araştırıyorum ama fiyatlar çok yüksek. Acaba doktorunuzu önerirmisiniz?

Merhaba . Geçmiş olsun umarım çok memnun kalmışsınızdır . Bende araştırıyorum ama fiyatlar çok yüksek. Acaba doktorunuzu önerirmisiniz?
Evet bugün 15. Günüm memnunum hala hafif ödemler var onlarda geçer umarım Adana’da doktor Fatih adanacıoğlunda oldum ameliyatımı şu an 15 bin olmuş diye biliyorum yılbaşından sonra ama tavsiye ederim ben çok araştırmıştım

Evet bugün 15. Günüm memnunum hala hafif ödemler var onlarda geçer umarım Adana’da doktor Fatih adanacıoğlunda oldum ameliyatımı şu an 15 bin olmuş diye biliyorum yılbaşından sonra ama tavsiye ederim ben çok araştırmıştım
Krem olarak ne kullanıyorsunuz

Yıllardır araştırıyordum.Benim için okadar büyük bi sorundu ki hep burada olanların yorumlarını okudum ama hiç cesaret edemiyordum evlendim bir bebeğim oldu derkeeeen bi anda gittim görüştüm tak etmişti artık ve oldu bitti çok şükür 🙏🏻 Ben yazılan her kelimeye okadar muhtaçtım ki biraz iyi olur olmaz yazmaya karar verdim tüm samimiyetimle. Bugün 6. Günüm yarın kontrolüm var şöyle anlatim ben iğne görünce bayılan bi insanım ama doktorum kendi kliniğinde Sedasyon altında 1 saat 20 dk gbi bi sürede yaptı. Hastane ortamı olsa yapamazdım. Uyandığımda hiçbir acı hissetmiyordum çünkü lokal olarakta o bölge uyuşturulmuştu eve geldim oğluma annem bakıyor yanımdaydı o ve eşim.Benim en merak ettiğim acıydı ordan başlıyorum o yüzden ilk gün evet baya ağrılarım oldu hiç kalkmadım zaten 2 saate bir dönüşümlü ağrı kesici aldım ve sürekli buz koydum buz yanmaya ve ağrıya da iyi geliyordu sanki o gece sabaha kadar uyumadım heyecan biraz ağrı vs.Ertesi gün ağrılar yarıya inmişti sızlama ve yanma vardı biraz dayanılmaz asla değil 3. Gün duş aldım falan dahada iyiydim şöyle ki her geçen saat iyileşiyorsunuz sanki ama ben 3 gün hiç kalkmadım lavabo bi sigara içme haricinde o yüzden hafif ödem vardı oda 3. Gün geçmeye başladı yavaş yavaş baya bir morluk oluşmuştu oda 4. Günden sonra doktorun verdiği kremle geçti ilk günden itibaren kremleri çok düzenli kullandım.Ve en önemlisi burda okuduğum en büyük yanlış her lavabodan sonra yıkayıp batikon falan sürmek çok yanlış o bölge hep kuru kalmalı idrarınız zaten antiseptik mikrop kapmıyorsunuz sadece kurulayıp krem sürmeniz yeterli duştan sonra da fön. Bugün 6. Gün oğluma yemek yedirip azıcık ev işi yapabildim çok şükür hala inanamıyorum hayal gibiydi benim için ve doktorum Allah bin kere razı olsun ismini vermicem reklam falan diyorlar ama zaten gösterdiği önceki ve sonraki resimler muazzamdı şu an şekil belli değil şiş hala inşallah güzel olur şu anlık ilgisi için minnettarım 10.000 TL ya Adana da oldum merak ettiğiniz herşeyi tüm samimiyetimle anlatabilirim çünkü ben yıllarca burdan okudum şimdi yazıyor olmak çok güzelKremi
Kaç gün krem kullanmak gerekiyor? Benim de 5gün oldu ve günde 2kere sürüyorum kremleri ve gazlı bezle kapatıyorum

Yıllardır araştırıyordum.Benim için okadar büyük bi sorundu ki hep burada olanların yorumlarını okudum ama hiç cesaret edemiyordum evlendim bir bebeğim oldu derkeeeen bi anda gittim görüştüm tak etmişti artık ve oldu bitti çok şükür 🙏🏻 Ben yazılan her kelimeye okadar muhtaçtım ki biraz iyi olur olmaz yazmaya karar verdim tüm samimiyetimle. Bugün 6. Günüm yarın kontrolüm var şöyle anlatim ben iğne görünce bayılan bi insanım ama doktorum kendi kliniğinde Sedasyon altında 1 saat 20 dk gbi bi sürede yaptı. Hastane ortamı olsa yapamazdım. Uyandığımda hiçbir acı hissetmiyordum çünkü lokal olarakta o bölge uyuşturulmuştu eve geldim oğluma annem bakıyor yanımdaydı o ve eşim.Benim en merak ettiğim acıydı ordan başlıyorum o yüzden ilk gün evet baya ağrılarım oldu hiç kalkmadım zaten 2 saate bir dönüşümlü ağrı kesici aldım ve sürekli buz koydum buz yanmaya ve ağrıya da iyi geliyordu sanki o gece sabaha kadar uyumadım heyecan biraz ağrı vs.Ertesi gün ağrılar yarıya inmişti sızlama ve yanma vardı biraz dayanılmaz asla değil 3. Gün duş aldım falan dahada iyiydim şöyle ki her geçen saat iyileşiyorsunuz sanki ama ben 3 gün hiç kalkmadım lavabo bi sigara içme haricinde o yüzden hafif ödem vardı oda 3. Gün geçmeye başladı yavaş yavaş baya bir morluk oluşmuştu oda 4. Günden sonra doktorun verdiği kremle geçti ilk günden itibaren kremleri çok düzenli kullandım.Ve en önemlisi burda okuduğum en büyük yanlış her lavabodan sonra yıkayıp batikon falan sürmek çok yanlış o bölge hep kuru kalmalı idrarınız zaten antiseptik mikrop kapmıyorsunuz sadece kurulayıp krem sürmeniz yeterli duştan sonra da fön. Bugün 6. Gün oğluma yemek yedirip azıcık ev işi yapabildim çok şükür hala inanamıyorum hayal gibiydi benim için ve doktorum Allah bin kere razı olsun ismini vermicem reklam falan diyorlar ama zaten gösterdiği önceki ve sonraki resimler muazzamdı şu an şekil belli değil şiş hala inşallah güzel olur şu anlık ilgisi için minnettarım 10.000 TL ya Adana da oldum merak ettiğiniz herşeyi tüm samimiyetimle anlatabilirim çünkü ben yıllarca burdan okudum şimd

Merhaba şuan nasıl oldu sonuç memnunmusunuz ne kadar sürede tam iyleşti Bende aynı doktorda yaptırmayı düşünüyorum

X