Labioplasti olup memnun kalan varmı

BademAysima

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2021
3
0
30
28 yaşındayım ergenliğe girdiğimden beri vajinamın iç dudaklarında şiddetli asimetri, sarkma ve kararma mevcut. Tabiri caizse fil kulağı gibi. Erkek arkadaş bile edinmek istemiyorum bu yüzden. Çok rahatsızım bu durumdan. Labioplasti ameliyatı olup memnun kalan var mı sonucta 1 kez olacagm hayatta ve pişman olmak istemiyorum. Benimle deneyimlerinizi paylaşırsanız dünyanın en mutlusu olacağım kızlar.

28 yaşındayım ergenliğe girdiğimden beri vajinamın iç dudaklarında şiddetli asimetri, sarkma ve kararma mevcut. Tabiri caizse fil kulağı gibi. Erkek arkadaş bile edinmek istemiyorum bu yüzden. Çok rahatsızım bu durumdan. Labioplasti ameliyatı olup memnun kalan var mı sonucta 1 kez olacagm hayatta ve pişman olmak istemiyorum. Benimle deneyimlerinizi paylaşırsanız dünyanın en mutlusu olacağım kızlar.
Ben de aynı durumdayım iyi bir doktor lszim egrçekten özgüven eksikliği sebebi

Merhaba, ben İstanbul’da ameliyat oldum. 36 yaşındayım. Hijyenik olarak çok rahatsızdım, görüntüsünü bir kenara bıraktım. Her tuvalet bir eziyetti. Burayı da biraz okudum. Çok okuyup kafamı karıştırıp vazgeçmek istemedim. Kardeşim de doktor. Burada ismi geçen doktorları uzun süre takip ettim ınstagramdan yorumlardan. Esra çabuk cömertin tarzı üslubu paylaşımları hoşuma gitmedi. Özgür kartala da içim ısınmadı. İsmini vermek istemediğim erkek bir doktora ameliyat oldum. Doktorun her gün iki labioplasti ameliyatı yaptığını ınstagram hesabından gördüm. Bu benim için çok önemliydi. Bazı doktorlar gibi kestiği parçaları da ınstagramdan paylaşmıyordu. Bunlar benim için yeterliydi. İlk kez bir operasyon geçirdim. Operasyon hastanede anestezi altında yapıldı. Hastaneden de doktordan da çok memnun kaldım. 15. Gündeyim Beklediğimden çok daha rahatım. İlk haftada baya toparladım ağrı sızı dikiş batması hiç olmadı. Tuvalete her çıktığımda oh be iyiki olmuşum diyorum. Görüntüsü de bence güzel oldu, zamanla daha iyi olacak. Doktor ismi hastane ismi lütfen sormayın reklam yapıyor yaftası yemek istemiyorum. Umarım faydalı olmuştur. Sevgiler

Merhaba, ben İstanbul’da ameliyat oldum. 36 yaşındayım. Hijyenik olarak çok rahatsızdım, görüntüsünü bir kenara bıraktım. Her tuvalet bir eziyetti. Burayı da biraz okudum. Çok okuyup kafamı karıştırıp vazgeçmek istemedim. Kardeşim de doktor. Burada ismi geçen doktorları uzun süre takip ettim ınstagramdan yorumlardan. Esra çabuk cömertin tarzı üslubu paylaşımları hoşuma gitmedi. Özgür kartala da içim ısınmadı. İsmini vermek istemediğim erkek bir doktora ameliyat oldum. Doktorun her gün iki labioplasti ameliyatı yaptığını ınstagram hesabından gördüm. Bu benim için çok önemliydi. Bazı doktorlar gibi kestiği parçaları da ınstagramdan paylaşmıyordu. Bunlar benim için yeterliydi. İlk kez bir operasyon geçirdim. Operasyon hastanede anestezi altında yapıldı. Hastaneden de doktordan da çok memnun kaldım. 15. Gündeyim Beklediğimden çok daha rahatım. İlk haftada baya toparladım ağrı sızı dikiş batması hiç olmadı. Tuvalete her çıktığımda oh be iyiki olmuşum diyorum. Görüntüsü de bence güzel oldu, zamanla daha iyi olacak. Doktor ismi hastane ismi lütfen sormayın reklam yapıyor yaftası yemek istemiyorum. Umarım faydalı olmuştur. Sevgiler
Söyler misiniz acaba rica etsem doktorun adını

Tecrübenizi paylaştığınız için teşekkürler. Sonuçtan memnun musunuz istediğiniz gibi oldu mu

Bende 5 gün önce oldum. Olduğum gün daha üzerimden tonlarca yük kalktı sanki. Okuduğum yorumlara bakarsak benimnonlar gibi şikayetim yok açıkçası. Bende çok araştırdım, çok sordum çok memnun kaldım bunu söylemek için erken mi bilmiyorum ama doktorumdan da geçirdiğim operasyondan da memnunum.iyiki bu yükü attım üzerimden diyorum. Siz yaptırdınızmı bu arada?

Merhaba, ben İstanbul’da ameliyat oldum. 36 yaşındayım. Hijyenik olarak çok rahatsızdım, görüntüsünü bir kenara bıraktım. Her tuvalet bir eziyetti. Burayı da biraz okudum. Çok okuyup kafamı karıştırıp vazgeçmek istemedim. Kardeşim de doktor. Burada ismi geçen doktorları uzun süre takip ettim ınstagramdan yorumlardan. Esra çabuk cömertin tarzı üslubu paylaşımları hoşuma gitmedi. Özgür kartala da içim ısınmadı. İsmini vermek istemediğim erkek bir doktora ameliyat oldum. Doktorun her gün iki labioplasti ameliyatı yaptığını ınstagram hesabından gördüm. Bu benim için çok önemliydi. Bazı doktorlar gibi kestiği parçaları da ınstagramdan paylaşmıyordu. Bunlar benim için yeterliydi. İlk kez bir operasyon geçirdim. Operasyon hastanede anestezi altında yapıldı. Hastaneden de doktordan da çok memnun kaldım. 15. Gündeyim Beklediğimden çok daha rahatım. İlk haftada baya toparladım ağrı sızı dikiş batması hiç olmadı. Tuvalete her çıktığımda oh be iyiki olmuşum diyorum. Görüntüsü de bence güzel oldu, zamanla daha iyi olacak. Doktor ismi hastane ismi lütfen sormayın reklam yapıyor yaftası yemek istemiyorum. Umarım faydalı olmuştur. Sevgile

X