Labioplasti yorumları

Suaylin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2018
101
56
Merhaba, ben henüz bu operasyonu olmuş biri olarak hemen yaşadıklarımı anlatmak istedim. Doktor hanimcigim da benden bir şeyler bekliyormuş, hayal kırıklığı olmasın madem dedim ve kk ya üye olup bir yerden başlamak istedim. Fazla ayrıntıya girmemeye çalışacağım :) Muayene öncesi ve işlem esnasında adeta yılan gibi soktu. Bilgi vermedi. Soru sormama musaade etmedi. Islem yaparken uyuşmasını beklemedi. Uyuşmamış dedim. Aldırış etmedi. 3 kere aynı şeyi söyledim sonra kafamı kaldırıp baktigimda kafanı indir diye azarladi ve duymadiniz sandim o nedenle kafami kaldirdim dedim aciyo diyebilirsin dedi :KK70: Sabir benim işim. 13 yıllık ogretmenim. Daha bir öğrencimi böyle azarlamadım. La havle çektim. Işlem bitti odasına geçtim. Hala hıncını alamadi ayni seyleri tekrarliyo. 2. Ameliyatim dedim. Soru sormamız normal değil mi diye sordum. hasta bilgilendirme diye bir şey var sonucta. Yok kadına alttan aldıkça coştu. Özür bile diledim. Bilgisiziz mazur gorün uzman sizsiniz diyorum. (Böyle durumlarda alttan alırım) hooop konuyu başka yerlere götürüyor. Takıldı kadın. Tabi ben artık yeter dedim. Egonuz tavan yapmış. Merhamet ve anlayış da bellki yok. Reçetemi aldım ben ödeme yaparken odasindan bağırdı. Hakaret edemezsin diyo bana. Egoyu hakaret saymış :)) psikologa git falan dedi :)) kendisine maruz kaldığım için gideceğim sanırım. ömrümde böyle bir insan görmedim. Hele ki böyle dr hiç görmedim. Allah yardımcısı olsun.. ego kötü bir şey. ha sonra dedi ki hakkimi helal etmiyorum, arkamdam soyluyo. Parami almış, sinirlerimi germiş. Dur bakalım ben helal edecek miyim?? Hele sonucu göreyim, memnun kalmazsam ondan sonra başlar mücadelem. Fatura bile kesilmiyo buradan maliyeye duyurulur :)) Ha bi de işlemi yaptıktan sonra Lazerle beyazlatma yapiyor musunuz diye sordum. Tek gülümsediği bölüm o bölümdü. Benim işlem görmüş, kabak gibi şişmiş bölgeme tamam desem para için lazer yapacak. Böyle bir mantik olabilir mi. Hayret yaa. Bi de beni ilk ameliyat eden dr u küçümsüyor. Adam asimetriyi düzeltti. 10 yıl önceydi zaten diyorum. Memnuniyetsizligim, adamdan şikayetim yok sonuçta. Ameliyat esnasinda, reçete yazarken de böyle ameliyat olmaz diye söylendi durdu. Başkalarını ezerek kendini yüceltmeye psikolojide ne deniyordu :)) bilmem ama meslektaşini küçümsemesi de tuhaftı yani. Burada zaten anladım ne için çalıştığını. Insan sevgisi, insan sağlığı 2. planda bile değil. Sadece para, para. Para da benim için önemli değildi. Bilgi verse, sorulari yanitlasa, kontrole gel haberleşelim deseydi bunu bekledim. Pazarlık bile yapmadım. Kredi çekmiştim öncesinde. Sonra ne dediyse ödedim. Eksi sözlükte bile bu dr hakkında deneyim yaşayıp paylaşanlar var ama kızlar ben onlari görmezsen geldim. Sonuç önemli diye gittim. Guvenmek istedim kadın ben ilâhım beni sorgulama dedi resmen yaa. Bakalim sonuç nasıl olacak şaka gibi insanmış :)) guler mısın ağlar mısın durumu.
Dr. Ilhami Pektaş ne güzel söylemiş;
En iyi problem çözeni, en yüksek puanı alanı doktor yaptık, ama içinde insan sevgisi var mı diye hiç bakmadık.
En iyi ezber yapanı hukukçu yaptık, ama kalbinde hak ve adalet ve merhamet duygusu var mı diye hiç sormadık.
En iyi matematik bileni mühendis yaptık, ama içinde helal haram kaygısı ve kul hakkı korkusu var mı diye görmedik.
Allah iyilerle karşılaştırsın diyorum ve Allaha havale ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle geçmiş olsun hocam. Kendisinden öok güler yüzlü, kibar ve alçak gönüllü bir hanımefendi olarak bahsedilmişti. Bu yüzden ben de ona gitmeyi tercih etmiştim. Eğer gerçekten böyleyse biz de gitmeyelim. İlim insanın cehlini alsa da eşeklik baki kalıyormuş dedikleri doğru.

Çok teşekkür ederim. Geçer inşallah. Eve geldim ağrım var uzanıyorum. O nedenle şokumu şimdilik acıyla öteliyorum. Bu arada, aynı muhitte tam karşısında dr didem hanım varmış. Süleyman hocayla çalışan bir uzman dr. Randevuma epey vakit vardi. Tabelayı görünce öncesinde oraya girdim. Insan gördü gözüm. Nasıl tatli, nasıl ılgili, muayene ediyor aynayı elinize veriyor. Ne yapacağını anlatıyor. Sonra odasına davet ediyor bir de orda çizerek anlatıyor. Hiç soru soramadim hocam tüm merak ettiklerimi anlattınız zaten dedim gülümsedi. Onlar hastane ortamında yapıyormuş ve çok sonraya randevu verebileceğini söyleyince vazgeçtim. Ben okuldan izin almıştım o nedenle bugün olmak zorundaydım. Ama harika insan nasıl olur gördüm. Fiyati da aynıydı. Muayene için para talep etmediği gibi ben ağzımı açmadan öğretmen indirimi de yaparız dedi :) para kazanılır ve ödenir tek kriterim içim rahat, güven duyarak teslim olmaktı. Ne bilim yaa. Zaman sıkıntısı da vardı işte.. yoksa kesin didem hanıma giderdim. Doktorcuğumun güler yüzü asla samimi değil. vajinama dolgu önerdi. Ben de doktor hanım sanırım labiumlardan olsa gerek o durum hiç gözüme çarpmadı dedim. Ihtiyaç duymadığımı söyledim. Buna bozuldu. Yani bozuk çalarak işlem yaptı. Devlet hastanesinde bile böyle bir muameleye rastlamamistim. Ne diyim ki. Yine de memnun olanların nedenlerini tahminen yazayim. Hiç sorgulamadan yatmışlardır ve para vs de konuşmamışlardır. Ben çok pozitif gitmiştim. Kötü niyetli bir insan olsam hediye bile götürmüştüm yanımda. Bu kadar laftan sonra onu da sunmazdım. Hediyemi eliyle itti Gerisini sen düşün artık..

gecmis olsun insallah sonuctan memnun kalirsiniz da bu kadar afra tafrayi bosa cekmemis olursunuz. ne kadar ucret odediniz acaba sadece ic dudaklar mi kuculdu

Öncelikle geçmiş olsun hocam. Kendisinden öok güler yüzlü, kibar ve alçak gönüllü bir hanımefendi olarak bahsedilmişti. Bu yüzden ben de ona gitmeyi tercih etmiştim. Eğer gerçekten böyleyse biz de gitmeyelim. İlim insanın cehlini alsa da eşeklik baki kalıyormuş dedikleri doğru.
Gitmeyin kesinlikle bence Süleyman Eserdağa gidin :)

Ben kendisinde farklı bi operasyon geçirdim ama Allah razı olsun beni tedavi etti. Aldığı parada helal olsun gerçekten çok başarılı
suleyman beyden memnun olmayan duymadim kendisiyle konusmadim fiyatlari burdan duyuyorum. Benim gonlum goguslerimi yapan Guncel Ozturkten yanaydi ama vajina disina uygulanan estetiklerin tumu 3000 euro

gecmis olsun insallah sonuctan memnun kalirsiniz da bu kadar afra tafrayi bosa cekmemis olursunuz. ne kadar ucret odediniz acaba sadece ic dudaklar mi kuculdu
Hayır klitorise de müdahale etti. Kabus gibiydi kadin yaa. Ayna istemeye lorktum. Dövecekti neredeyse. Hart hurt dikti organımı. Umarım estetik olmuştur. Yoksa uğraşıcam hakkımı aricam. Kuzenim hakim. Az önce danıştım. Bur ay beklicez bakalim. Manevi tazminat bile açabilirim. Vergi kaçakçılığı da yapiyo zaten.

suleyman eserdag cok pahali
Hepsi pahalı. Ama ben 6bin ödedim onlar da aynı fiyatı verdiler. 1500 liraya da yapan var a biz burdaki yorumları okuyup gidiyoruz ve keşke herkes dürüst yorum yapsa. Çoğu reklam maaalsef

cok uzucu islerin bu boyuta gelmesi suleyman eserdag muayene ucreti labioplasti dis dudak dolgusu be klitoris uzerindeki burusuk gorunumun giderilmesi icin mail attim. sonra geri donusu olmayan ameliyata kalkismak istemem.

Şok oldum yaa herkes bayılıyodu hanıma. Bazılarının reklam olduğunu düşünüyodum tabi bu kadar harika bahsedilemezdi çünkü ilk günden yok mukemmelde yok iyi ki ona gittimde. Ilk günden şeklini beğendim ağrım acım yok diyen kişilere asla inanmıyorum. Insaallah güzel olmuştur sizinki anlattıklarınıza cidden çok şaşırdım dünyanın parasını alıp birde hayrına yapıyomuş gibi davranmıyolar mı...

Hepsi pahalı. Ama ben 6bin ödedim onlar da aynı fiyatı verdiler. 1500 liraya da yapan var a biz burdaki yorumları okuyup gidiyoruz ve keşke herkes dürüst yorum yapsa. Çoğu reklam maaalsef
sadece labioplasti icin 6000 tl cok degil mi ya:KK43:(

Evet çoğu reklammis. tespitleriniz doğru. Şuan aşırı kanamam var ve asla nazlı ve acı eşiği düşük bir insan değilim buna rağmen acıdan kıvranıyorum. Evet hayrına yapmış olacak ki hakkını helâl etmeme durumuna getirdi. Cidden komik ya. Ameliyat öncesi uzandım ayna bekliyorum. Tatli tatlı anlatır bilgilendirir saniyorum. Yok. Ben soru sordum. Aaaa dedi ben şuan seni ameliyat etmeyi düşünmüyorum. Vazgeçebilirim diye tehdit etti. Ben dili diyoruz ya hani. Çok önemli bir şey gerçekten. Bana deseydiki hocanim ben bilgi veririm tabiki. Ama bana kendinizi emanet edin. Gibi şeyler.. beni suçluyo. Ben sizden şüphe ediyorum şuanda diyo. Sonrasında da bir şey çıkaracaksınız gibi geliyo diye gözlerini ayirarak konusuyo. Hocam diyorum mazur görün biz işi bilemediğimizden soruyoruz falan
Ama ne sabir varmış bende bugün onu anladim. Igneyi almış başlıyorum bile demeden hart soktu. Hurt kesti dikti çoğunu da hissettim.

Bol bol buz koy ağrı kesici iç. Bende ilk günler kafayı yiyodum buz rahatlatıyodu ne buluyosam ağrı kesici içiyodum elden başka bişey gelmiyo maalesef. Aynayla baktın mı peki çok çok fazla mı şişmiş?

Bol bol buz koy ağrı kesici iç. Bende ilk günler kafayı yiyodum buz rahatlatıyodu ne buluyosam ağrı kesici içiyodum elden başka bişey gelmiyo maalesef. Aynayla baktın mı peki çok çok fazla mı şişmiş?
Çok şiş canım çok. Buz koydum ama temas edince canım daha bi yandiii

Hayır klitorise de müdahale etti. Kabus gibiydi kadin yaa. Ayna istemeye korktum. Dövecekti neredeyse. Hart hurt dikti organımı. Umarım estetik olmuştur. Yoksa uğraşıcam hakkımı aricam. Kuzenim hakim. Az önce danıştım. Bir ay beklicez bakalim. Manevi tazminat bile açabilirim. Vergi kaçakçılığı da yapiyo zaten. Nerden tutsa elinde kalir. Buarada 6 bin ödedim. O kadar sarkik ve kötü plmamasina rağmen

X