Laftan anlamayan kv ve kp!!

Seco1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
93
58
32
Siz çalışmıyorsanız ve yani para sizin paranız değilse; kocanız açta açıkta bırakmıyor ve ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa; kocanızın kendi öz babasına vereceği paraya karışmaya hakkınız yok. Hele sert bir şekilde eşiniz yerine cevap vermeniz saygısızlık. Söylediğiniz şeylere bak, paragöz, pişkin vs ayıp. İstenilen de çok makul bir miktar.

Benimki de ailesine veriyor. Ağzımı açmam bile, kendi kazandığı paradan veriyor, ben yokken ailesi vardı, ne haddime karışmak.

Ben de borç ödüyorum, bir iş için lazımdı emekli babama o ayki maaşımı aktardım, karşımdaki adam böyle tepki verse kıyameti koparırım. Benim param benim kararım derim.
Yuuhhhh.... hem cinsini bukadar manipule eden hemcinsim... kadin kadinin dusmanidir gercekten. Ne demek sen calismiyorsun karisamazsin oylede bir karisirki.. eclilik anlayisiniz farkliymis. Yemegi ben yaptim sen yeme olmus bu. Ortak bir hayat varsa hersey ortaktir senin benim diye ayrim yoktur. Adam disarda calisiyorsa kadin evde calisiyor cocuklar birkeere ozveri emek istiyor kaldiki ev isi yemek evi idare etmek cabasi. Nasil bir dusunce yapisidir bu ya calismayan kadina vurcan kirbaci da de bari de tam olsun
 

Beratenes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2018
250
263
33
Sağlık değil ihtiyaç değil keyfi alınacak bir tarla için şu zamanda borca girmeyin.zaten bu zamanda çalışmak ev ile ilgilenmek sitresli borçu uzatmak eşinizle aranıza baya mesafe girmesi demek.çok şükür bizim borcumuz bitti kendimiz aydan aya ne kalırsa yatırım yapıyoruz bir bakıyoruz acil ihtiyaç var oraya harcıyoruz.ama borç varken acil ihtiyaçta çıktımı borca borç ekleniyor maalesef.inşallah huzurunuz bozulmaz.borç bitti resmen mutluluğum geri geldi.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 590 gün geçti.