Laptop tavsiyeleri?? Yardım lütfen..

Bilgisayar biraz bütçe ve beklentinle alakalı yüksek bütçe varsa ve oyun vs. Oynucaksan Monster alabilirsin veya işte gündelik işler film, dizi vs. Diyorsan Acer, Asus gayet iyi.. Hp alma Acayip ısınıyor sorunlu bir marka

Acer ile Asus arasında gidip geliyorum açıkçası. Markayı karar versem, istediğim özellikleri biliyorum. Zaten günlük kullanım için, oyun falan oynayan birisi değilim.

Bilgisayar alırken biraz da servislerinin kalitesine bakmanızı öneririm. Mesela ben dell almak istiyordum ama Türkiye’den çekildiği için servis sıkıntısı olur diye alamamıştım.
Şimdiki bilgisayarım Asus 3 yıldan fazladır kullanıyorum gayet memnunum ama günlük bişey için bu kadar para verir miydim bilmem. Hp ve Casper’ı tavsiye etmiyorum belki beğeneni vardır ama benim kullandıklarım pek yüzümü güldürmedi. Lenova da fena değil ona da bakabilirsiniz fiyatları da daha uygun olmalı.
Umarım kendinize uygun güzel bir bilgisayar bulursunuz :))

Acer ile Asus arasında gidip geliyorum açıkçası. Markayı karar versem, istediğim özellikleri biliyorum. Zaten günlük kullanım için, oyun falan oynayan birisi değilim.
Asus der noktayi koyarim tabii butcen varsa acer benim icin lenovadan dusuk.Eskiden casperisevmezdim ama yeni laptoplari hem uygun hem kullanisli.

Asus der noktayi koyarim tabii butcen varsa acer benim icin lenovadan dusuk.Eskiden casperisevmezdim ama yeni laptoplari hem uygun hem kullanisli.

Benimki lenova ama memnunum.
Bu iki bilgisayar arasında bir arkadaşımın yıllardır kullandığı Asus marka bilgisayar vardı ve çok iyiydi yıllardır kullanmasına rağmen. Acer hakkında bir fikrim yok. Bence Lenova da iyi 2 senedir kullanıyorum çok şükür bir sorununu görmedim.

Acerin yeni pc leri biraz pahalı ama uzun ömürlü. 10 yıl kullanan var. Yeni çıkanlar da aynı şekilde olacağını düşünüyorum. Film, internette takılmak için istiyorsun galiba. Ben şunu öneriyorum.

Asusun eski bir modelini kullanıyorum. Zamanla ram ve işlemcisini yükseltince yeni gibi oldu. Ama sana tavsiyem boyuna da önem ver 17" kullanıyorum. Bilseydim biraz küçük alırdım çantalara sığmıyor. sadece bu boyut için sırt çantaları var onlarda çok kaba ve büyükler

Apple her zaman oldugu gibi abarti,sadece elma logosu yuzunden alindigini dusunuyorum..
Ozetle "Bakin bence mac var havalari.."
Ben monster derim,kolay isinmiyor zaten oyun icin dizayn edilmis.Ben alali 3 sene oldu,guncel fiyatlari hakkinda bilgim yok.

X