Lazer Ameliyatı Olduktan Sonra Bulanık Görme

Aylnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2011
160
67
Arkadaşlar 30 ocakta lazer ameliyatı oldum. Sağ göz 3 sol göz 2.75 miyopum. Bugün beşinci günüm ama hala bulanık görmem var. Özellikle sağ gözüm bulanık görüyor. Doktoruma sordum ilk haftalarda normal dedi ama sanki bana hiç düzelmeyecek gibi geliyor. Gözlüğünü taktığımda net gçrüyorum üstelik. Daha önce böyle bir sıkıntı yaşayıp zamanla görmesi netleşen var mı?

Çok özür dileyerek,konunuzla ilgili değil ama öğlenden beri öğrendiğim bir şeyi paylaşmak istiyorum. Abim 3 yıl önce lazer ameliyatı oldu. Tekrar görme sıkıntısı yaşayınca bugün kontrole gitti. Tekrar lazer olacaksın denmiş. Şok oldum. Lazer bir kere yapılınca köklü çözüm değilmiş yani!

Çok özür dileyerek,konunuzla ilgili değil ama öğlenden beri öğrendiğim bir şeyi paylaşmak istiyorum. Abim 3 yıl önce lazer ameliyatı oldu. Tekrar görme sıkıntısı yaşayınca bugün kontrole gitti. Tekrar lazer olacaksın denmiş. Şok oldum. Lazer bir kere yapılınca köklü çözüm değilmiş yani!
Evet %95 düzelme garantisi veriyorlar ve ilerleme durumuda var bunun garantisi yok malesef. Yaş ilerledikçe zaten yakını görmede sıkıntı da oluyor

Arkadaşlar 30 ocakta lazer ameliyatı oldum. Sağ göz 3 sol göz 2.75 miyopum. Bugün beşinci günüm ama hala bulanık görmem var. Özellikle sağ gözüm bulanık görüyor. Doktoruma sordum ilk haftalarda normal dedi ama sanki bana hiç düzelmeyecek gibi geliyor. Gözlüğünü taktığımda net gçrüyorum üstelik. Daha önce böyle bir sıkıntı yaşayıp zamanla görmesi netleşen var mı?
Merhaba 7 ay önce lasik oldum. Bende de bulanık görme sıkıntısı uzun sürdü. Özellikle sol gözde ilk zamanlar çok yoğundu. 2 ay kadar sonra geçti. Hatta hala oluyor bazı günler. Kuruluktan dedi doktor. Bol su içmeyi ve göz yaşı damlası sıklığını artırmayı önermişti.benim sol gözümde 0,50 astigmat vardı bu hiç düzelmedi.

Bende yakın zamanda PRK yöntemi ile ameliyat olacağım. PRK ameliyatı olan var mı?

Abinizin yaşı nedir?

X