Lazer iptal ettirmek istiyorum bilenler cevap

xxberx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2022
2
2
22
merhaba. Lazer için 8 seans için 1900 TL ücreti olan bir güzellik merkezine başladım. 950 TL ön ödeme yaptım. 4 seans gittim. Artık gitmek istemiyorum, çalışanlardan ve ortamdan kesinlikle memnun kalmadım. Herhangi bir sözleşme imzalamadım. Bir sorun olur mu? Yaşayan var mı? Yani yarısını ödedim yarım hizmet aldım.

merhaba. Lazer için 8 seans için 1900 TL ücreti olan bir güzellik merkezine başladım. 950 TL ön ödeme yaptım. 4 seans gittim. Artık gitmek istemiyorum, çalışanlardan ve ortamdan kesinlikle memnun kalmadım. Herhangi bir sözleşme imzalamadım. Bir sorun olur mu? Yaşayan var mı? Yani yarısını ödedim yarım hizmet aldım.
Merhaba , sözleşme dediğimiz unsur sözle de kurulabilir telefon ile de veya taraflarca yazılı da olabilir , eğerki bu yönde fiyat alacağınız hizmet süresini gösterir bir yazışmanız var ise bu sözleşme kurulduğunu gösterir. Yani alacağınız hizmetler detaylandırılmış ise , mesaj yolu whatsapp mail de olabilir bu yönde ise , sözleşme kurulmuş sayılır , kişi sizi dava etme hakkına sahiptir.Sözleşmeden cayma süresi 15 gündür. siz 4 ay demişsiniz.
Eğer yukarıda belirttiğim tüm bu durumlar yok ise , o zaman iptal edebilirsiniz. Yani ödemezseniz de olur.

İş yeri sahibine durumunuzu uygunca a latırsanız artık devam edemiyceğinizi söylerseniz anlıycaktır bence.

X