Lazer liposuction ve popoya yağ enjeksyonu

ARSEYE

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
9
1
34
Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim ben, yarın sabah ameilyatım var karın ve sırt bölgesine lazer liposuction yapılacak ve popoma yağ enjeksyonu. Daha once yaptıran arkadaslar varmı aranızda forumları biraz kurcaladım ama yinede biebir konuşmak beni daha cok rahatlatıcak diye düşünüyorum şimdiden teşekkür ederim.

Ben de aynı operasyonu düşünüyorum olunca deneyimlerini paylaşırsan çok sevinirim :)

Vaser lipo ve popoya yag transferi serüvenim adlı başlıkta bir arkadaş var fotoğraflı paylaşan özelden de sorularıma yanıt vermişti saolsun bi bak istersen malesef burda yapan kaçıyor yardımcı olmuyor pek kimse

Siz kime yaptiriyorsunuz boy kilo fiyat detay verirseniz sevinirim popodaki sıkıntınız nedir benim yanlarda cukur var yani basenin tersi bu da hiç hoş deil erkek poposu gibi aklıma koydum kesin ben de yaptiricam

ben dr reşat altuğ aktaşa yaptırıyorum aynı dertten muzdaripim erkek vicudu gibi üstüm geniş altım dar hiç popom yok cok sinir oluyorum 1.65 boy 68kgyum bütün kilom sırtım ve gobegımda belimde kalın alt baskasına aıt üst başkasına ait gibi bu arada doğumdan sonra aşırı kilo aldım enson 86ydım rejımle 68e dustum ama yok sırt gobek ımkansız gıtmıyo tek çare laser liposuctionda buldum e yaptırmışken popoda büyüsm madem dedim

Birde ben o başlıklı bişey bulamadım da sen kim olduğunu yazabilirmisin bana kullanıcıdan bulim

Evet oldum şuan hastanedeyim 3 saat oldu ameliyattan çıkalı ilk saat cok kotuydum ama şimdi daha iyiyim çokta korkulacak bişey yok

Selam kızlar ben eve dönüyorum şuan yoldayım 2.günüm göbek popoda agrı yok ama aklı olan sırt yağlarına dokunmaz kaburgalarım kırılmış gibi tek basıma hıcbısey yapamıyorum böylr olucagını bılsem hayatta yaptırmazdım

Canim ya geçmiş olsun o da geçer inşallah nasıl oldu ameliyat şuan görüntü nasıl çok merak ediyorum detaylıca anlatır mısın sanırım şuan daha iyi değilsin giremiyorsun foruma

Hiç iy değilim acısız diyenlere anlam veremıyorum anlamdım bendemı anormallik varnefes alırken sırtıma bıçak saplanıyo tek basına kalkamıyorum yettıgım yerden çocuğumda küçük yani pişmanlık içerisindeyim agrı kesılıcıler bır saat rahatlatıyo okadar ne olur olanlar ne yaptınız nasıl agrılarınız gectı kac gunde benı bı bılgılendırın nolur

Annem yanımda ama çok kötü çarpıntı falan oldum doktoru aradım korsemi değiştireceğini yarın yenisini yollayacagını soyledi bakalım inşalla işe yarar

Ağrılarım azaldı ödemden dolayı sıkıntı var birde aşırı kalp çarpıntısı ağır geçiriyorum sanırım cunku benden baska hıc boyle yorumlar okumuyorum baska yerlerdeanlamadım gitti

Merhaba nasıl oldunuz merak ettim görüntü cektiginizr değdi mi bu ameliyatı ben de çok istiyorum sizin yazdıklarınızdan sonra korktum açıkçası

X