Lazer seansları arasında kılları alma sorunu

Munzurum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2020
575
456
Merhaba,
Ben bir hafta önce diode lazer ile ilk seansıma girdim. Banyoda kese yaptığımda yer yer dökülme mevcut ama iki haftada anca dedi kadın şuan çok ciddi bir dökülme yaşamadım. Benim sorunum yaz ayındayız ve bana bir sonraki seansta önceki gün al sadece bir ay hiç dokunma dedi. Bir haftayı geçti ve bu beni rahatsız ediyor artık acaba jiletle alsam veya boyunu kısaltsam diye düşünüyorum. Bu konuda tecrübesi olan var mı?

Jilet hiçbir aşamada kullanmayın, şu erkeklerin sakal tıraşı olduğu trimerler ile kısaltabilirsiniz.

Jilet hiçbir aşamada kullanmayın, şu erkeklerin sakal tıraşı olduğu trimerler ile kısaltabilirsiniz.
Benim makinem var kılları kısaltma başlığı mevcut, onun ile 2 hafta sonrası kısaltma yapsam olmaz mı jilet yerine? trimer hiç kullanmadım bilmiyorum.

Benim makinem var kılları kısaltma başlığı mevcut, onun ile 2 hafta sonrası kısaltma yapsam olmaz mı jilet yerine? trimer hiç kullanmadım bilmiyorum.
Şu an baktım benimde böyle bir makinem var ama lazer yapan kişi bunu da yapma pantolon giy bilek kısmına yap sadece dedi. Beni diğer kısımlarda rahatsız ediyor açıkcası

Jilet olmaz falan tamamen kirli bilgi. Lazer ışını kılın köküne tesir etmesi ile bilinir. Kılın üstte kalan kısmını ha kestiniz,ha bıraktınız,nasıl farkedebilir? Alakası yok.
Siz yine de jilet yaptığınızı söylemeyin,çünkü problem oluştuğunda direkt suçu size ata bilirler.

Jilet olmaz falan tamamen kirli bilgi. Lazer ışını kılın köküne tesir etmesi ile bilinir. Kılın üstte kalan kısmını ha kestiniz,ha bıraktınız,nasıl farkedebilir? Alakası yok.
Siz yine de jilet yaptığınızı söylemeyin,çünkü problem oluştuğunda direkt suçu size ata bilirler.
Bana da mantıksız geliyor bu durum sanırım işin içinden daha kolay çıkmak için yapıyorlar söylemicrm bacaklarımda mesela iyi dökülme olmadı ben makine ile bir kaç kez boyunu kısalttım. Ondan mı diye düşünüyorum arada ama benim jilet yapıp giden ark var tamamen bitmemiş ama rahat yine de

X