İğneli Epilasyon lazer sonrası iğneli epilasyon

yanlıs yazmısım pardon ıgneye bızım ucret edememız sacma deılmı alırken???

ya pekı ıgnelıye ucret odememıs de sacma geldı bana o normal mı sence:KK70:?? evet baya yogun yusumde kıllar:KK43:

yoğunsa normal hepsine bir seferde çalışmamıştır. iğne için kimi uzman bir seferlik ücret alıyor kimisi her iğne değişiminde, yani anormal değil iğneye para ödemiş olman. nerede yaptırıyorsun bu arada? ben şimdilik ara verdim de sonbaharda başlayacağım tekrar.

güngören haznedar yanı ıstdamısın sen? ben yenı basladım bugun yarın yarısını yapcak...yok ıgneyı her seferde degısmıcekmiş...ya burda msn verılıomu? sora da konussak olmazmı?

ya bı de ınsan tecrubesız bılgısız olunca aklına bır suru soru gelıyor...acaba ıyı yapıomu ısını kazıklanıomuyum vs vs bırsuru sey ondan bende kaygılandım baya:KK43:

bi de ne sormam gerek dıye dusundum ıgne altın mı gumus mu ısde kac derecede yapıo bunları hıc sormadım sormalımıyım sence?

kızlar yaklaşık bir senedir lazer epilasyon yaptırıyorum tüylenme artık minimuma indiği için iğneliye geçicez dediler lazerden farkı nedir birde çok can yakarmı:uhm:

Neden iğnesiz iğneli epilasyon (rf epilasyon) denemiyorsun hem ucunda deriye batan bir iğne yok hemde cilt altına verilen düşükte olsa elektrik akımı yok yani can acısı hiçç yok üstelik iğneli epilasyona göre süreç inanılmaz kısa

canım bu ıgnesız ıgnelı epilasyonu ılk defa duyuyorum..nası bısey bu?? sure olarak daha mı kısa suresı ve ucret olarak ne kadar?

yüzüme 10 seans lazer yaptırdım, ilk zamanlardaki kalın tüylerim bitti fakat
her seans öncesi jiletle kısalttıkları için ayva tüylerim de kalınlaştı,
son 2 seans makasla kısaltıp yaptırdım, artık lazer yaptırmak istemiyorum iğneli yaptırmalıyım diye düşünüyorum.
ne dersiniz?

X