Lcw Hemen Gel Al

nilgundavarci

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
131
93
25
Bebegi olan biri olarak benim icin cok iyi oldu
bu bebekten dolayı cıkıp düzgünce gezip biseyler alamıyordum simdi ne güzel alırım onlinedan esimde iş dönüşü alır getirir.
Evet aynı dert bende de var. Evde iki küçük çocuk, bir de üstüne pandemi olunca mağaza gezemiyorum.

Eşime git al desem seçemiyor. Ben de evden siparişleri veriyorum eşime sadece mağazadan teslim almak kalıyor.

Akşama siparişlerim elimde :)

aculi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2012
56
34
bu olay yeni ama bu gidişle popülerleşecek gibi. çünkü hem o kadar insan arasında mağaza gezmiyosun hem de gelmesini beklemek için evde durmak zorunda olmuyosun. seç siteden al mağazadan gayet iyi👍👍👏

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3053 gün geçti.

Yasemnnbkr7

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
10 Mart 2019
16
4
33
Kızlar bugün lcwden alışveriş yaptım yeni bir hizmet gelmiş hemen gel al diye siteden alıncakları seçip alıyosun istediğin mağazada ayırtıyosun gidip kasadan direkt alıyosun yani mağazada gezmeden siteden alıp kasada da sıra beklemeden aynı gün kıyafetleri alabiliyosun aşırı iyi olmuş çok hoşuma gitti benim sizde gördünüz mü?
hemen gel aldan yararlanan arkadaşımdan öğrendim ben de bu uygulamayı. siteden alıp mağazaya uğramıştı teslim almak için, aslında rahat bir uygulama olabilir çünkü beklemiyorsunuz gelmesini falan. caddede oturduğum için işime geldi aslında. Kalabalıkla sırayla falan uğraşmam,