Leg Magic kullananlar...

kawy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2007
270
13
arkadaşlar bugün çok uzun zamandır almayı düşündüğüm leg magic'e sahip oldum basen we bacacaklarımdaki fazla görüntüden artık kurtulmak istiyorum görünüşte wideo da çok basit olmasına rağmen bugün ilk kez denediğim için baya bi zorlandımm ben yaaaa:kedi: daha üstünde düz durmayı beceremiyom wücudumu we ağırlığımı öne wermeden yapamıyorum aranızda bu aleti kullanan arkadaşlar wardır muhakkak burdan bilgilerimizi we fikirlerimizi paylaşırız die düşündümm:eek:

a kimsecikler kullanmıyomu leg magic ya şekerlerrkaydirigubbakcemile bugün benim 4. günümm kaslarımın inanılmaz ağrısına rağmen yapmaya yılmadan dewam ediyorum ki bu ağrılar işe yarıycağını gösteriyoo hala zorlanıyorum ama olsun alışırım nşallah zamanlaaaa:1ninca:

biz kullanmiyoruz,
ama sen bize neticeleri yaz;
iyi sonuclar alirsan belki biz de deneriz;-)

bende 2 gün önce aldım leg magic düzenli kullanılırsa çok işe yarayacağa benziyor bu alet , normalde iç bacak ve arka bacak çalışmak çok zordur bunun bacağın ve basenin neredeyse tamamı çalışıyor , ilk başlarda ağrı olması çok normal tabii , çok ağrı çekmemek için sakın ısınmadan yapmaya başlama önce bi 5 10 dk ısın .
ve beslenmeyede biraz dikkat edersen , çok yaralı bi alet bende başladım yapmaya , 1-2 ay sonra ciddi faydalarını göreceğiz umarım :)

ewt canım çok yararlı olduğunun bende farkındayım bende ilk başta hata yapıp ısınmadan direk 15 dak. yapmıştım sonrasında ise kas ağrıları aman allahımmmmmkafamçokkarıştı şimdi cd siyle beraber yapıorum rahatım artık...

bide sana bişey sormak istiyorum sen tutunmadan yapabiliomusun ayy ben hala 2 hafta olcak yapamıyorum ya tutunup biraz öne eğilerek yapabiliyorum ancak düz duramıyom kapanmıyo bacaklarımm:sinifsinif:

ewt canım çok yararlı olduğunun bende farkındayım bende ilk başta hata yapıp ısınmadan direk 15 dak. yapmıştım sonrasında ise kas ağrıları aman allahımmmmmkafamçokkarıştı şimdi cd siyle beraber yapıorum rahatım artık...

bide sana bişey sormak istiyorum sen tutunmadan yapabiliomusun ayy ben hala 2 hafta olcak yapamıyorum ya tutunup biraz öne eğilerek yapabiliyorum ancak düz duramıyom kapanmıyo bacaklarımm:sinifsinif:

evet canım tutunmadanda yapabiliyorum ben , ama sen bunu çok kafana takma ltf zamanla olacak bişey bu , benim daha önceden salonda çalıştığım için bu tarz şeylere aşinalığım var , merak etme kimse ilk başlarda hiçbişeyi dörtdörtlük yapamıyor , önemli olan tutunarakta olsa heraketi doğru yapmak , çok önemli bi konu değil bu , sağlıcakla kal , gelişmeleride yaz mutlaka :1hug:

ewt leg magicin etkkilerini görmeye başladım şekerleer ilk baştaki kas ağrılarıma değdi walla dün tartıldım we yaklaşık 2.800 wermişim ayy asıl sewindim dahada hırslandım walla haftanın 4 yada 5 günü cd siyle beraber yapıodumkaydirigubbakcemile2 bakalım yılmak yok yola dewamm şekrlerr gelişmelri burdan söliycem hepinizeee

ewt leg magicin etkkilerini görmeye başladım şekerleer ilk baştaki kas ağrılarıma değdi walla dün tartıldım we yaklaşık 2.800 wermişim ayy asıl sewindim dahada hırslandım walla haftanın 4 yada 5 günü cd siyle beraber yapıodumkaydirigubbakcemile2 bakalım yılmak yok yola dewamm şekrlerr gelişmelri burdan söliycem hepinizeee

canım senin adına çok sevindim benimde kalça basen baldır aldı gidiyo valla seni takip ediyoru merakla , ölçülerini aldınmı hiç cm bazında bi değişiklik varmı bide diyet yapıyomusun ben diyet yapınca üst kısmım çabuk gidiyo ama aşağıda pek bişey oynamıyo tabi hareket şart kışın dışarıda çıkılmıyo evde ne yapabilirim diye düşünüyorum

Merhaba,
Ben de Leg Magic almak istiyorum. Ancak ürünün birebir görmediğim için endişelerim var.
gGerçekten işe yarıyor mu ? Kullanımı kolay mı ?
Benim için en önemlisi; pedallar, eğimli rayda gidip gelirken ses çıkarıyor mu ? ( metalin metale değmesi gibi )
yardımcı olursanız sevinirim.
iyi günler, Dilek

dilekçim , ben almanı tavsiye edebilirim sana ,
pedallar metal metale değimiyor plastik ayaklık metal raydan geçiyor , e tabii biraz sesi var ama çok fazla değil cnm
çok faydalı bir alet ben yararını çok görüyorum şahsen ama düzenli yapman şart .
ilk başlarda sakın gaza gelipte çok yapmaya kalkma sakın ertesi gün yürüyemessin benden söylemesi :):)
az az başla sonraları arttırırsın , artık spor malzemeleri satan bir çok mağazada var istersen almadan evvel bi dene gör , umarım beğenirsin cnm :)

merhabalar..ben 1ay kadar önce leg magic aldım çok faydalı bir alet fakat bazı sebeplerden dolayı kullanamadım bir türlü fırsatım olmadı evde sıfır olarak duruyor şimdi...almak isteyen varsa memnuniyetle ona verebilirim..istanbul anadolu yakasındayım bana mail adresimden ulaşabilirsiniz

Bende de var Leg Magic. Bi de kullansam tam süper olacak :KK70:

Azcık kullandığımda bile bacak iç ve dış kaslarımın ağrıdığını hissediyorum. Üstelik selülitlerim de var ve basen bölgemden şikayetçiyim.
Aslında kendimden şikayetçi olmam lazım egzersiz yapmadığım için, basenlerimden değil kaydirigubbakcemile3

Merhaba
Nasılsınız
Acaba macig aleti hala duruyor mu
Acaba iletişim kurabilir iyiz. Birde ücretli mi acaba. Teşekkürler

Çiğdem ben

X