Lekelenme İmplantasyon sonrası

Yengec41

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2021
3
2
44
Herkese selam.Konu aslinda çoğumuzun sabirsizlandiği "hamilemiyim? Değilmiyim?" durumu...Okuduğum,kitaplar,forumlar,izlediğim video ve belgeseller,çevremdeki gebelik hikayeleri bir noktada cevap olamiyor.Yeryuzunde hiç kimsenin parmak izi dahi ayni değilken,hamilelik hikayeleri de birbirinden farkli olabiliyor.daha once 2 kere hamile kaldim.birinde çok gençtim ve saglik sorunum yuzunden ilaç kullandigim icin gebeligi istemeyerek sonlandirdik.digerinde ise bebegimin 3 aylikken kontrol icin gittigimde karnimda öldüğunu ogrenmemizle son buldu.Şuan 41 yasima bastim.daha onceki gebelik sinyallerini veriyor vucudum.Daha sonra farkli deneyimlerimi paylasmak isterim.belki birilerine faydasi olur.Lakin şuan sormak istedigim şudur.İmplantasyon lekelenmem oldu(pembe wc kagidina geldi ve ped gerektirmedi.1 gün sürdü.) Ama oncesinde regl belirtilerim vardi.goguslerim daha cok aciyordu ama lekelenmeyle sadece uç hassasiyeti kaldi.Henuz test yapmadim.bekleyip hekime gidicem.cunku daha onceki gebelikte negatif cikti 3 kere ama hamileydim.İmplantasyon lekelenmesi ardindaki gunlerde yani 1 hafta icinde neler yasadiniz?gogus hassasiyetimin azalmasi sizce normal mi ? Tum kalbimle Anne olmak isteyen ben ve benim gibi hemcinslerime sevgilerimi ve dualarimi yolluyorum...

X