Lekelenme

Lna16

Ben Büyüdüm Annem 13.09.2022
Pro Üye
20 Ağustos 2021
8.589
32.770
Kızlar merhaba yerleşme kanaması ne zaman olur? Yumurtlamadan kaç gün sonra gerçekleşir? 15 Eylül yumurtlama gördüm 7 gün sonra pembemsi lekelenme anlayamadım adetime 5 gün var kafam karıştı ara kanama olabilir mi yoksa yerleşme mi ? Teşekkür ederim ♥️🌼

Oooo olsunn beee vardır bunda da bir hayırr hiç üzülme vallaha kırarım kafanı haaa 😄
Bidahaki ay ola hayrolaa inşaallahh😍😍
Valla kuzum bende öyle dedim başta bir üzüldüm ama geçti 1 günlük salladı bı 😂 ekimler kasımlar bizimdir kuzummm inşallah yılbaşına kadar hamiş kalırız tüm kızlar aminnnnn🌸🌼🤭🥰🎈 vardır kuzum herşeyin altında bir hayır kuzum benimmmm teşekkürler desteğin için cansın ❣️🦋🍁

• Muhteşem
Reactions: Jou
Valla kuzum bende öyle dedim başta bir üzüldüm ama geçti 1 günlük salladı bı 😂 ekimler kasımlar bizimdir kuzummm inşallah yılbaşına kadar hamiş kalırız tüm kızlar aminnnnn🌸🌼🤭🥰🎈 vardır kuzum herşeyin altında bir hayır kuzum benimmmm teşekkürler desteğin için cansın ❣️🦋🍁
Bi bakarsın ekim kasım olmasada yılbaşında bile yeniyıla sürprizimiz olur bellimi olurr 😍😍

Allahhh herkesin yüzünü güldürsün hiç soldurmasın yüzümüzü halimiz ebile şükürler sağlığımız yerinde bitanemm balım🤲🤲
Aynen kuzum elhamdülillah halimize çok şükürler olsun eşlerimiz yanımızda sağlığımız yerinde çok şükür karnımız tok sırtımız pek daha ne olsun rabbim bugünlerimizi aratmasın kuzummmmm 🌸🌼😍

• Muhteşem
Reactions: Jou
X