Lekeler, Çiller Lekelere bir çözüm 😰😰

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Gizemm0

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
5.741
14.716
Selam aleyküm güzel bayanlar artık gına geldiğinden konu açmak zorunda kaldım ya bu yüz lekelerine bir çaresi olan var mı bıktım artık ya bu günlerde de daha bir çoğalmış lekeler kremler aldım jel felan ama hiç biri etki etmiyor maske de deniyorum ama oda boş sanırım napmam lazım lütfen bilen biri yardım etsin 😣😣aldığım kremler ve kullandığım jel i de paylaşıyorum burda .. lekeleri de paylaşıyorum 😣😖 inşallah kesin bir çözüm vereniniz olur çok dua mı alır 😭 daha önce pirinç unu maskesi de yaptım olmuyor ya lazere mi gitsem napsam

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 57
  • image.jpg
    image.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 68
  • image.jpg
    image.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 95
  • E65E4B51-079D-4113-9353-D5CB6232E992.jpeg
    E65E4B51-079D-4113-9353-D5CB6232E992.jpeg
    75,6 KB · Görüntüleme: 94
  • 6125D378-7466-4A51-90BA-F8D504246B87.jpeg
    6125D378-7466-4A51-90BA-F8D504246B87.jpeg
    90,7 KB · Görüntüleme: 101
Kimyasal peeling yaptirabilirsin tam mevsimi yapildiktan sonra gunese cikmaman gerek.Ben hydrafacial yaptiriyorum izlerim olmadigi icin ankaradaysan islem isin Mehmet Akgunu oneririm ben memnunum yüzüm baya düzeldi.

Kimyasal peeling yaptirabilirsin tam mevsimi yapildiktan sonra gunese cikmaman gerek.Ben hydrafacial yaptiriyorum izlerim olmadigi icin ankaradaysan islem isin Mehmet Akgunu oneririm ben memnunum yüzüm baya düzeldi.
Maalesef Erzurum’da yım ben burda bakıcam artık

Bıyık lekem için 2 aydır niveanın leke serumunu kullanıyorum. Lekem %80 gitti. Benimde denemediğim şey kalmamıştı ama çok silik bir leke var şu anda. Umarım yeniden çoğalmaz. İnternetteki bazı yorumlarda hiç işe yaramadığını yazmışlar. Ben çok memnun kaldım. Umarım denerseniz siz de de işe yarar.

La roche posay diye bir medikal markasının ürünleri çok iyi diyorlar, bende onlardan sipariş verdim gelsin deneyeceğim. Bir araştır istersen ben tek kötü yorum okumadım henüz.

La roche posay diye bir medikal markasının ürünleri çok iyi diyorlar, bende onlardan sipariş verdim gelsin deneyeceğim. Bir araştır istersen ben tek kötü yorum okumadım henüz.
Bende Nivea Nın leke serumunu aldım ama faydası olmadı 😔😔 bakarım dediğine de cnm sağol

Sudocrem 💎💎💎💎💎 çıkan sivilcemsi seyleri bile sıkma huyum var cildim aşırı hassas ve beyazım o kizariklıklar eski lekelr filan bunla bi hayli azaldı. 🤗

Sudocrem 💎💎💎💎💎 çıkan sivilcemsi seyleri bile sıkma huyum var cildim aşırı hassas ve beyazım o kizariklıklar eski lekelr filan bunla bi hayli azaldı. 🤗
Ya yazın yüzüm mahvolmuştu krem kullanmadım ama şimdi temizlendi 🥳🥳
Dediğine bakayım ben bir 💋💋💋

X