Kontakt Lens Lens kullananlar

blacceson

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2015
10
0
26
4 yıldır gözlük kullanıyorum sağ gözüm 1,75 sol gözüm 2 derece miyop artık gözlük takmaktan fazlasıyla bunaldım hele ki yaz aylarında sıcaktan terleyince gözümün kenarında sivilceye benzer yaralar çıkmaya başladı daha fazla katlanamaz hale geldim bu hafta lens almayı düşünüyorum ilk defa lens kullanışım olacak hangi markaları önerirsiniz doğallık ve rahatlık açısından gözlerim bal rengi yeşil takmayı düşünüyorum fikir verirseniz çok sevinirim

Ben de numaralı lens kullanıyorum ama şeffaf kullanıyorum bausch lomb kullanıyorum çok memnunum ama benim miyop astigmat olduğu için gözlüğün yerinİ tabii ki tutmuyor bende

Ben de freshlook hareli yeşil kullanıyorum.Numarası da seninkine yakın.Gözlerim koyu renk olmasına rağmen çok beğeniyorlar,lens olduğunu farketmiyorlar.10 sene oldu ilk bu marka almıştım hala devam ediyorum.Alışkanlık oldu başka marka hiç deneyemedim.Memnunum.

Ben de freshlook hareli yeşil kullanıyorum.Numarası da seninkine yakın.Gözlerim koyu renk olmasına rağmen çok beğeniyorlar,lens olduğunu farketmiyorlar.10 sene oldu ilk bu marka almıştım hala devam ediyorum.Alışkanlık oldu başka marka hiç deneyemedim.Memnunum.

Peki göz renginizin koyu olmasına rağmen lensin kendi rengi belli oluyor mu?Bir yerde okumuştum freshlook hareli yeşil kullanıcısı gözünün dibine girmediğin sürece fark edemiyosun diye yazmış ama kişiden kişiye değişir tabi.Peki lensinizin fiyatını öğrenebilir miyim?

Air Optix Kullanıyorum ama pek memnun değilim geceleri alerji yapıyor sabah gözlerimi açmakta zorlanıyorum...

ben bir ara tutturdum lens alıcam diye gittim hazal rengi aldım. ama 2 saat kullanamadan arkadaşıma verdim. çok hassasım rahatsız oldum devamlı bulanık gördüm etrafı ve devamlı yaşarıyordu gözlerim.
kaynımsa gözlerini dinlendirmek, lensin bakımını yapmak için bile çıkarmıyor lensini. inanamadım en başta 6 aylık lens 1,5 senedir gözünden hiç çıkmamıştı. bir de numaralı renkli değil.
görümcem de de var numaralı gayet memnun. alışırsan kullanabilirsin.

ben bir ara tutturdum lens alıcam diye gittim hazal rengi aldım. ama 2 saat kullanamadan arkadaşıma verdim. çok hassasım rahatsız oldum devamlı bulanık gördüm etrafı ve devamlı yaşarıyordu gözlerim.
kaynımsa gözlerini dinlendirmek, lensin bakımını yapmak için bile çıkarmıyor lensini. inanamadım en başta 6 aylık lens 1,5 senedir gözünden hiç çıkmamıştı. bir de numaralı renkli değil.
görümcem de de var numaralı gayet memnun. alışırsan kullanabilirsin.
Hangi marka kullandın?

Yani şöyle diyeyim çok hoş bir hava veriyor ve ben lensim diye bağırmıyor.Kendi göz rengim olduğunu sanarak ne kadar güzel gözler diyorlar.Renkli lenste çok belirginliği ben sevmiyorum.Beğenmeyen daha olmadı.
Eskiden eczane vs. alırdım şimdi internetten alıyorum.Genelde lensmarketin kampanyaları iyi oluyor.Aylık lens bu freshlooklar.35 liraya filan geliyor fiyatı , bir kutu lensi 2- 2.5 ay kullanıyorum.

Yani şöyle diyeyim çok hoş bir hava veriyor ve ben lensim diye bağırmıyor.Kendi göz rengim olduğunu sanarak ne kadar güzel gözler diyorlar.Renkli lenste çok belirginliği ben sevmiyorum.Beğenmeyen daha olmadı.
Eskiden eczane vs. alırdım şimdi internetten alıyorum.Genelde lensmarketin kampanyaları iyi oluyor.Aylık lens bu freshlooklar.35 liraya filan geliyor fiyatı , bir kutu lensi 2- 2.5 ay kullanıyorum.
Gayet uygunmuş,çok teşekkür ederim uzun zamandır araştırıyorum bir türlü karar verememiştim hangisini alacağıma içimi serinlettiniz ilk lens deneyimim freshlook hareli yeşil olacak o zaman

bende lens çok istiyordum. eşim 10 yıl lens kullanmış. ama lensleri göz yapısına zarar vermiş. lazer ameliyatı olmak istediği zaman olamamış. onu söylediğinden beri korktum...

hareli yeşilde çok güzelmiş ama....

sürekli maske kullanıyorum. gözlükle de zor oluyor. denesem mi ki bende :KK45:

bende lens çok istiyordum. eşim 10 yıl lens kullanmış. ama lensleri göz yapısına zarar vermiş. lazer ameliyatı olmak istediği zaman olamamış. onu söylediğinden beri korktum...

hareli yeşilde çok güzelmiş ama....

sürekli maske kullanıyorum. gözlükle de zor oluyor. denesem mi ki bende :KK45:
Gözlüğe çok heves eden bir insan olarak şuan bıkmış durumdayım bende 1,5 sene sonra lazer olacağım umarım bana zarar vermez, sizde hevesliyseniz denemekten zarar çıkmaz değil mi :KK24:

Bende heves ettim aldım şeffaf lens, acuvue Qasys kullanıyordum doktor bu markayı şipariş etmişti , nitekim yapamadım benim gibi bilgisayara çok bakan kişiler için lens uygun değil , gözüm çok kuruyordu devamlı losyon damlat falan bıkmıştım akşam çıkar aman mükrpo kapmasın aman ateşe yaklaşma yağ sıçramasın şu bu derken lanet girsin diye paketi kaldırdım halan içinde 3 tane duruyor , atmıyorum da gözlük bin kat iyi lens sıkıntı ben sevemedim.

Gayet uygunmuş,çok teşekkür ederim uzun zamandır araştırıyorum bir türlü karar verememiştim hangisini alacağıma içimi serinlettiniz ilk lens deneyimim freshlook hareli yeşil olacak o zaman
Rica ederim canım.Tabi lens ile ilgili çok söylenti oluyor.Ben de korkuyordum.İlk doktorum lens kör edebilir çok uzun da kullanılmaz demişti, ardından başka bir doktor kullan tabi teknoloji gelişti niye faydalanmayasın dedi.Geçen ameliyat için danışmak ve gözlük almak için bir dr. gittim gözün lense uyum sağlamış dedi ameliyat olma dedi , hepsi ayrı telden çalıyor yani.
Gözlüğü ben iş hayatımda kullanamıyorum ama eve gelince gözlük takmaya başladım artık,gözüm dinleniyor.Nacizane tavsiyem sen de akşamları da olsa gözlüğe geçersen ve gözün kurumasını engelleyen damlayı ihmal etmezsen lensle çok rahat edersin.
Hayırlı olsun canım şimdiden..

Soft lens 38 in seffaf lenslerini kullaniyorum dort bes yildir. Memnunum. Fiyati digerlerine gore ucuz, aldigimda 55 lira miydi neydi bi kutuda uc cift vardi. Gozum 1.75 benimde

ben de bausch lomb kullanıyorum 3-4 yıldır ve dark green ve amazon green renklerini kullandım
miyop 2 derece benim gözlerim de ve çok da memnunum
tavsiye ederim

X