Leslie ve yürüyüş yaparak zayıflıyorum.

Bugün henüz leslie veya yürüyüş yapamadım geceye doğru leslie yaparım inşallah.
Öğlen 12 de 1 kase tarhana çorbası 1 saat sonra büyük fincanda şekersiz sütlü türk kahvesi 1 dilim kek😿 akşam 7 de 1 kaşık pilav 1 kaşık patates kızartması salata biraz et yedim.. Yemek işini çok abartıyorum dimi bi azaltamadım yaaa böyle zayıflayamam kii

Kızlar yeni yılın ilk gününden selamlar. Umarım bu yıl sağlıklı huzurlu ve çok daha mutlu geçer. Fit hallerimizle doyasıya gezdiğimiz eğlendiğimiz dileklerimiz gerçekleştiği bir yıl olsun inşallah. Malum 1 ocak geldi ve ben diyete başlıyorum tekrardan. Haftada 3 4 gün 45 dk yürüyüş ile başlayalım dedi diyetisyen ne diyorsa harfiyen uygulamak istiyorum. Bakalım 1 hafta sonunda neler olacak. Gün sonunda neler yediğimi paylaşacağım hem size de fikir olur. Şuanda güncel kilom 65.55🤗 ZeyElif ZeyElif Kediliinsan Kediliinsan Selenofil Selenofil

Bu konu başlığına tam olarak devam etmediğim için burdan devam etmeyecem malesef. Diyet listeleri kısmından listemi paylaşsam daha sağlıklı olur gibi hem bakmak isteyenler ordan kolaylıkla bulabilir. Konu silinmediği için silemiyorum. ✋

Bu konu başlığına tam olarak devam etmediğim için burdan devam etmeyecem malesef. Diyet listeleri kısmından listemi paylaşsam daha sağlıklı olur gibi hem bakmak isteyenler ordan kolaylıkla bulabilir. Konu silinmediği için silemiyorum. ✋
Takipteyiz😊

Merhaba hoşgeldin. Hemen kilo verilmiyor malesef bende sürekli yürüyüş ve elimden geldikçe egzersiz yapıyorum. Bir hafta sıkı bir diyette yapmama rağmen vermek yerine 400 gram aldım. Ama vücut bazen böyle tepkiler veriyor. Vazgeçmek yok devam. Bende karışık yapıyorum leslie yürüyüş egzersiz vs ama adımı 12 bin altında yapmıyorum. Diyete 1 hafta ara vermiştim yarın tekrar başlıyorum 🤗
Merhaba bu vücut kitle indeksi yazio ya aşağıda onu nerden yapıyoruz bilgi verebilir misiniz bu arada yaptığınız videoları bende yapiorum baya faydasını gördüm çok yorucu ama değiyor

Merhaba bu vücut kitle indeksi yazio ya aşağıda onu nerden yapıyoruz bilgi verebilir misiniz bu arada yaptığınız videoları bende yapiorum baya faydasını gördüm çok yorucu ama değiyor
Profilinize girin hesap detaylarında aşağı doğru inince hedef kilo başlangıç kilo vs yazıyor oraya değerlerinizi yazıp kaydedince ekleniyor 🤗

Merhabalar,
Bir süredir yazmıyorum ama diyeti yada leslie yi bırakmadan devam ediyorum. İlk hedefim olan 75 kiloya ulaştım. Şimdiki hedefim 70. Umarım ikinci hedefime de ulaştım diye buraya yazabilirim.

Çok sevindim. Ben leslie yapmıyorum şuan. Ama haftaya başlarım umarım. Şuan diyet yapıyorum bende. 4.günümdü bugün. 65.75 ile başladım bakalım bende 60 oldum diye yazabilecek miyim buraya 🤗

Zayıflatmayı başaran oldu mu aranızda arkadaşlar ? Bende duydum leslie yi gerçekten etkiliyse bende evde yapmak istiyorum özellikle basenlerden şikayetçiyim sizde sadece zayıflamaya mı yarıyor yoksa basenler de incelir mi ? Ne diyorsunuz, yorumlarınızı merak ediyorum

X