LGBT ve pedofili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Laiklik de "şey" kelimesi gibi her kılıfa sokuluyor.

Lgbt ve müşteri usülü çalışan bir sapık İzmir'in çocuklarını sapkınlığa alıştırıyor para karşılığı.

Laiklik de "şey" kelimesi gibi her kılıfa sokuluyor.

Lgbt ve müşteri usülü çalışan bir sapık İzmir'in çocuklarını sapkınlığa alıştırıyor para karşılığı.

Laik ibne gözaltına alınmış.

İnşallah cinsel istismardan ceza alır.

Sen ciddi ciddi sorunlu bir tipsin , zerre kadar ne bilimden anlıyorsun ne felsefeden, zira normal mantık örgüsü içinde düşünmüyorsun bile. Hala özenerek insanların escınsel olduğunu sanıyorsunuz şaka mısınız. Sizin çevrenızde sız çocukken escınsel yoktu dıye kesınlıkle bu sonradan öğrenılem bır şey değil mi. Bir de zerre çekınmeden yazıyorsunuz, cidden çok ilgin, gerçi cevrenızde kendınız gıbılerden oluştuğu için sorun yok, bırınız söyler otekı de onaylar.

Konu sahibesi de dahil bu topikte yazanlar sözlerine dikkat ederse sevinirim.

Konu sahibesi de dahil bu topikte yazanlar sözlerine dikkat ederse sevinirim.

Bana bu laf sanırım değil mi. Üslubum dolayısıyla bir hafta ban yedim neden çünkü aylardır bu konuda " NEFRET SUÇU " işleniyor ama her ne hikmetse tek bir tane insan, moderatör konuyu kapatmıyor. Peki bu yazılanlar LGBT yerine , müslümanlar için yazılsaydı, durum yine aynı mı olurdu ? Peki neden " laik ibne " gibi bir kelimeye bir ay müsade ediliyor da, ciddi olarak araştırma yöntemlerinden bi haber olanlara ben bunu hatırlatınca sorun oluyor?

Sözümün sonuna kadar arkasındayım zerre bilim nasıl yapılır bilgisi olmayanların altı boş fikirleri ve sınırsız özgüvenleri ile saçtıkları abuk subuk "fikirleri" ortada dolanıyor.

Bana bu laf sanırım değil mi. Üslubum dolayısıyla bir hafta ban yedim neden çünkü aylardır bu konuda " NEFRET SUÇU " işleniyor ama her ne hikmetse tek bir tane insan, moderatör konuyu kapatmıyor. Peki bu yazılanlar LGBT yerine , müslümanlar için yazılsaydı, durum yine aynı mı olurdu ? Peki neden " laik ibne " gibi bir kelimeye bir ay müsade ediliyor da, ciddi olarak araştırma yöntemlerinden bi haber olanlara ben bunu hatırlatınca sorun oluyor?

Sözümün sonuna kadar arkasındayım zerre bilim nasıl yapılır bilgisi olmayanların altı boş fikirleri ve sınırsız özgüvenleri ile saçtıkları abuk subuk "fikirleri" ortada dolanıyor.

Laf herkeseydi philly, direkt seni gözeterek yazmadım, buna ister inanırsın, ister inanmazsın, inanman için uğraşmayacağım, sen bilirsin der geçerim ama şu ithamlarını hayretler içerisinde okudum, çünkü benim inançlara bakış açımı iyi bilen birisin, kimin neye ne şekilde inandığı zerre umurumda olmadığı gibi, buradaki kimseyi Müslümanlar ve diğerleri diye de ayırmam, bunları o kadar iyi biliyorsun, ki dikkatimi çekti sen konuda laf sokup sokup yazarken gıkın çıkmamış, banlanınca veryansın, kaldı ki bu topikte ne yazılıyor takip etmiyordum bile, senin yazının kötü içerik yapıldığı ana kadar da ne bu konuyla alakalı kötü içerik gördüm, ne de konuda yazılanlardan haberdardım, az evvel konudaki yazıları okudum, konu sahibesi kadar senin yazdıklarını da okudum, burada bir nefret suçu işleniyorsa o nefret suçuna verdiğin linklerle sende iştirak etmişsin, verdiğin linklerle eleştirdiğin nefret suçunun aynısını yapmışsın üstelik genelleyerek, bildiğini sandığın, hatta hatta iddia ediyorum çoğu kişinin bildiğini sandığı inancı topyekün karalamak da olmamış bence.

Zira pedofilinin, cinsel istismarcının, tecavüzcü sapığın dili, dini, ırkı olmaz, mensup olduğu dini biliyor ve adam gibi inanıyor olsa zaten sapık olmaz.

Bu arada müjdeli haber konuyu kapatıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X