Linclenmeye geldim

Psikogla gorus iyice zivanadan ciktin dengesizsin gurursuzsun bilmemne yorumlari flan filan oncelikle tum linclere hazirim ama yazmadan duramiycam cunku sinirlerime hakim olammiyorum.

Bosanmaya karar verdigim esim ben cok degistim diyerek bana beni nasil cok sevdigini neden onu takmadigimi neden duzeltmek icin caba gostermedigimi yaziyor benim icin caba gostercegini vazgecmiycegini yaziyordu.Bende onu me kadar sevdigimi dusunup bu ilginin ve gunde duydugum 5 kez kez ozledim laflarini gecmiste keske duysaydim hatta neden hi sans vermedigimi dusunup olsun ya napayim seviyorum en azindan onun sevgisi yeter tarzi sacma dusuncelerle vicdan azaplariyla acabalarla dusunup duruyordum.

Bi yanimda bazi sinirleninceki cumlelerine bakiyo hala degismediginden emin oluyodu.Yasadigi bi durum yuzunden hatta iste yok ben hayatima devam etcsk gucum yok seklindeki bu son ciepinislarim seklindeki mesajlarina bakiyo ve kendine bisey yapmasin diye dua ediyordum.Sureklk sevdigini soyluyodu bende en baslardan bende seviyoeum ama geri donusu yok soyle boyle oĺanlari soyluyodum.Baktimki dedim ben karar verdim donemiycem tavirlarindan dolayida engelledim.Dedim umitlenir uzuluyo zaten net olmam gerek.Ama irtibati koparmak istemiyodu.Benim instagramima eski facebook baglanfisi oldugu icin girmis kendi engeli kaldirdi flan.Tabi ekli olmadan konusuyoruz.Icime bisey dogdu dun.

Bende ekli degildi instagramdan diyceksiniz ki bu yaptigin seye kendi dusunmeye boyle psikopatlik yapmaya ne hakkin var.Iki kiz arkafadasima mesaj atip iste ben ondan haber alamiyorum iste kesin bitirmeyi mi dusuunuyo flan diye mesaj atmis. Ben kizdim tabi ona.

🌟🌟Dun icime bisey dogdu huzursuz hissettim instagraminin eklemeden ekran goruntusunu aldim.Kabul ettiginde 2 kisiyi beni kabul ettikten sonra listeden.Takipcilerinde ekli olmayan bi kiz. Ki ben bundan yaklasik 1 2 ay oncede listeye bakmistim o kiz yoktu.Dedim bu kiz kim bana o kadar sey soyluyosun. ben bu kizi tanimiyorum dedi.Sen yanlis anlarsin diye 2 kisiyide sildim dedi.Bu buyuk ihtimal o kizdi takipci listesinden kaldirdigi.Takip ettiklerinde de unutmustu. Dedim soyle yoksa kiza yazicam senin yaptigin rezillik gibi.Bana diyo ben eklemedim ben tanimiyorum.Duramiyorum.Kiza mesaj attim.Kizda onun ekledigini evli oldugunu bilmedigini soyledi.Konustunuz mu dedim. Yazdi mi.Ben bu konulara girmek istemiyorum kimseyide uzmek istemiyorum dedi.Sonraki mesajlarinda yazdi mi dedim hayir sadece uzuldum ben bu seylerj hic sevmem evli olan birinin takip ettigi icin oyle dedim dedi. Beni ariyo tabi esim.Dedim sen mi ekledin hatirlamiyorum dedi.Yalanci pislik herıf belkide konustu ama kiz korkusundan soyleyemedi bile.Bide bana diyoki madem bu kadar kiskaniyorsun ben sana diyorum sende seviyosun demek ki boyle sacma seylers gerek yok barisalim.Bana yalan soyluyorsun hala evli olmana ragmen baska kizlari ekliyosun belki konusuyosun ve bana o zaman baris diyorsun bu yaptiklarindan sonra.Gerci hic sasirmadim bi sekilde acaba olur muydu dedigim zaman tavirlarindan da anlamistim az cok.Bide bana senin psikopat tavirlarinla ugrasamiycam diyouste cikmaya calisiyo.E sende psikopat gibi davraniyodun ustunede bana seni seviyorum diyodunda bana vicdan yaptiriyodunda o evlilik harici olan is mevzusundaki seye uzuldugun icin ben sana kendine bisey mi yaoar diye dusundugum zamanlar sen gonlunu nerde eglendiriyodun acaba.Diyebilirsinizki adam hakli sen niye yaziyosunki ya 1 bucuk ay sonra naparsa yapsin bari.Hem bana seviyorum diyip degistim com gor bak dene diyip benim tam vicdaniminnorta yerinden vuruyo cunku seviyodum ama tavirlari yuzunden ayrilmak zorunda oldugumu biliyodum o yuzdende bu sekilde bi delilik yaptim

.Ama inanin bana o hissi anlatamam size..Asiri derecede sinirliyim.El birligiyle benim yasama hevesimi bitirdiler.Benım bu salakligim daha benim basima neler acicak acaba. Kime guvenicem ben artik.Allahim o kadar kotuler ki etraftakiler bu en yakinimdaki adam bile kim bilir neler yaptida ben salakligima doymadim. Dun sinirden elim ayagim titredi. Ben gelinlik hayallerime mi uzuleyim yuvamin yikildigina mi beni yanilttigina mi sacma sapan bi evlilige donustugune mi. Bu sekilde davrandigima mi.Icimde surekli kendimi suclayan tarafima mi yanayim bilmiyorum.
Boşanmayı geri çekmediysen hiç önemli değil, böyşe gelgitleri yaşayan çok insan olduğunu görüyoruz maalesef. İnstagram bağlantınızı kes, her yerden engelle, güzelce boşan, kurtul kafan dinlensin

Acımaya da barışmaya da değmez bu adam Allah belasını versin hem başka kızlarla gönül eğlendir hem de boşanmaya çalışan kadına seni seviyorum ayakları boyu devrilsin böylelerinin...

Boşanmaya karar vermek demek “boşanacağız” demek. Ay biz biraz ayrı kalalım, bakalım birbirimizi özler miyiz demek değil.
ayrı kaldığınız zaman içerisinde karşınızdakine hesap soramazsınız? Mağdem hesap sormak istiyorsunuz evliliğinize sahip çıkacaksınız.
Gayet tutarsız hareketler.

X