Lindsay Lohan'dan tartışılan Türkiye paylaşımı

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.828
Lohan'dan tartışılan Türkiye paylaşımı
hurriyet.com.tr
30 Ekim 2015
5633b53467b0a928c4d72489.jpg

10
  • inPaylaşın
ABD'li oyuncu Lindsay Lohan bugün paylaştığı bir görselle sosyal medyada tartışma yarattı.

Lohan'ın 4 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından bayraklı Türkiye haritası paylaşıldı. "Geleceğinizi anlamak için geçmişinizi bilmeniz gerekir. 13 yıl daha birlik ve umut" şeklinde İngilizce bir ifadenin bulunduğu paylaşımda, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'ın Instagram hesapları da anıldı.

5633b4e667b0a928c4d72487

Bir saatten kısa sürede 33 bini aşkın kez beğenilen paylaşımın altında hararetli bir tartışma başladı.

Kimi kullancılar Lohan'ın hesabının çalınmış olabileceğini savundular.

Kimileri ise Lohan'ın birkaç kare önce Türk fotoğrafçı Mert Alaş ile bir pozunu paylaşmasına dikkat çektiler.

Ünlü yıldız saatler sonra yaptığı paylaşımı Instagram hesabından kaldırdı.

http://www.hurriyet.com.tr/lohandan-tartisilan-turkiye-paylasimi-40008053

Hadi yabancı devlet başkanlarının gazetecilerin bu tip konularda yorum yapmasını anlarım da elin oyuncusu ne konuşur bu meseleler hakkında. Az bi susun yav

C yilmaz falan ne alaka anlamadim. :KK45: Büyük ihtimalle hacklenmis. Gerci kendi fikriyse de sanane? Banane?

Elinde kuran çekilmiş fotoğraflarini paylasip olabilir sasirmam yazanlarda var bu arada... :KK45::KK45::KK45:

Ayrıca yabancı devlet baskanlarida gazeteciler de elin oyunculari da sende bende bu meseleleri gayette konusabiliriz. Konusmaliyiz.

Sanmıyorum. Siz biz ya da mesele ile ilgili olması gereken kişiler dilediğini söylesin ama ülke hakkında hiç bir fikri olmadığı muhtemel kişilerin yorumları gereksiz bana göre.

Lindsay, şekerim yer değiştirelim mi? Sen burda yaşa benim yerime, ben de oraya geçeyim.

şaka mı bu 13 yıldır neler yaşadığı hakkında en ufak bir fikri var mı çok garip

ne alakası olur bu kadının bizim ülkenin seçim propagandasıyla

Bu şahsiyet tam olarak kim oluyor arkadaşlar ben tanımıyorum. Siyasi görüşünden bana ne, bizim vatandaşımız değil ki. :KK70: Muhtemelen hesabı çalınmış.

Size ne bizim ülkemizden? Yabancı ülkeler niye Türkiye'yle bu kadar ilgileniyor??? Herkes kendi ülkesine baksın!!

(Bu güruhtan kimse gelmemiş, eksik olmasın ben yazayım dedim:KK53:)

X