Lipogel krem nasıl kullanılır? Lipogel krem ne işe yarar?

Caddy

Popüler Üye
Pro Üye
28 Mart 2012
8.100
1.919
LİPOGEL (JEL, KREM) NE İŞE YARIYOR?

Herhangi bir tıbbı müdahale gerektirmeden istenmeyen fazlalık kiloların yağdan gitmesine yardımcı olmaktadır. İçerisindeki mikro atomization yapısı ile deri altındaki yağlara ulaşarak onları parçalamaya ve fazlalık yağların eritilmesini sağlamada etkili olduğu bilinmektedir. Lipogel jelin kullanımı halinde 12 saat boyunca etkisi devam edecektir.

İçerisinde kimyasal olmayan bu jel kremin görülmüş bir yan etkisine rastlanmamıştır. Eczanelerde rahatlıkla bulabileceğiniz bu lipogel jel (krem), vücudun 6 bölgesinde etkili olduğu bilinmektedir.

Bu bölgeleri şöyle sıralayabiliriz:

- Yüz bölgesi,
- Karın bölgesi,
- Kol bölgesi,
- Bacak bölgesi,
- Göğüs bölgesi,
- Bacak bölgesi.

Kullanım şekli oldukça basit ve rahat olan lipogel ürününü kullanmadan önce vücudun güzelce temizlenmesi ve temizlendikten sonra da iyice kurulanması gerekir. Kuru cilde jeli sürerek nazikçe dairesel hareketlerle masaj yapın. Düzenli uygulanmadığında işe yaramayan lipogel jel, sabah ve akşam olmak üzere 2 defa uygulanmalıdır.

Jel kullanımı sonrasında vücuda yapışan dar ve açık renk kıyafet giyilmemesi önerilmektedir. Nedeni ise yağ atım işleminin deri üzerinden gerçekleşmesidir. Aksi halde kıyafetiniz lekelenebilir ve görüntü kirliliği oluşabilir.

Vücuttaki bazı bölgelerdeki yağları deri yoluyla atması yönüyle dikkat çekiyor. Yağların sebep olduğu sarkık görüntüyü yok edip incelmek isteyen kadınların tercih ettiği lipogel jeli eczanelerden kolaylıkla bulabilirsiniz. Peki lipogel jel gerçekten denildiği kadar inceltiyor mu? Lipogel jel nasıl kullanılır? Lipogel jelin faydaları neler, yan etkisi var mı?

İşte Lipogel zayıflama jeli;


Zayıflama yolunda denenen diyetler zor geldiği için vazgeçip kendini spora veren kişiler, bir zaman sonra yoruldukları için pes edip kilo verdirici ürün kullanımını denemek isteyebilir. Diyete ve spora göre uygulanması daha kolay olduğu düşünülen bu ürünlerin en popülerleri arasında doğal bitki özlerinden elde edilmiş Lipogel geliyor.

Vücudundaki fazlalık yağlarından kurtulmanın çaresini arayan kadınların son zamanlarda daha sık rağbet ettiği Lipogel, deri üzerine uygulanan ve bölge üzerinde direkt etki ettiği bilinen bir bitkisel zayıflama jelidir. Piyasada satılan zayıflama ürünlerinden ayrılan en önemli özelliği yağlı bölgenin üzerine sürüldüğü zaman oradaki yağların parçalanmasını kolaylaştırmasıdır.

Peki tamamen bitkisel olduğu bilinen bu jel gerçekten işe yarıyor mu? Lipogel nasıl kullanılır? Lipogel'in inceltici etkisi var mıdır? Gelin hep birlikte bakalım...