Lisede makyaj ne kadar olmalı ?

26 yaşıma geldım o saydıklarını neeeyyyhhhh demeden edemedım.fondoten ruj far kalem bunun harıcındekılerı bılmem.şimdi doğallık moda

Altına imzamı atıyorum, 23 yaşında bir kızım var, lise son sınıf mezuniyet balosuna kadar göz kalemi sürmesini dahi istemedim, topuklu ayakkabı giymesini de istemedim, hala bu yaşında bile saçına saç boyası sürmedi, yüzüne ağır makyaj yapmıyor, bir eyeliner, soft renklerde bir ruj yeterli oluyor, öz bakımına çok dikkat eder, 13-18 yaş arası makyaj yapılmasına karşıyım, cildi çabuk yıpratıyor, o yaşlarda ciltleri o kadar güzel oluyor ki hiçbir kozmetik malzemesine ihtiyaçları yok.
Benim de annem aynı sizin gibi :)

Lisede öğretmenim. Ne yazık ki neredeyse bütün öğrencilerim makyaj yapıyor.Artık algı sadece güzel görünmek oldu. Nasıl biri olduğun , ne kadar donanımlı olduğun gibi şeyler Faso fiso! O yüzden bu yaşlarda kimyasala bulaştırma genç yüzünü. Güzelce temizle nemlendir. Güneş koruyucunu sür çık. Böyle genç kızlar daha güzel görünüyor gözüme.

Benim de annem aynı sizin gibi :)

Annenize saygılarımı iletin, sizi düşünüyor emin olun, isterseniz dünyanın en kaliteli kozmetik markalarını alıp kullanın, cilt temizliğine dikkat edin yine de kozmetik ürünleri cilt yapısını bozuyor.

Lütfen genç kızlar gücenmesin kırmak veya rencide etmek için yazmıyorum asla, bazen 14-15 yaşında kızlar görüyorum saçlar boyalı, yüz full makyaj, ayaklarında en yüksek topuklu ayakkabılardan, saç boyamak hiç yakışmıyor bir kere, yakışması bir yana, canım saçlarını öldürüyorlar, çoğu 30 yaşında saç dökülmesinden şikayet edecek, makyaj suratların da komik duruyor çünkü çoğu makyaj yapmayı bilmiyorlar ve tenlerine uygun tonlardan bi'haberler, o topuklularla da yeni doğmuş ördek yavrusu gibi yürüyorlar.

Özeniyorlar tamam ama zaten 20'li yaşlara adım atınca hepsini yapacaklar.

Aşırı ve sürekli makyajın ne demek olduğunu bir komşu teyzemizde görmüştüm, kadın daha gözünü açar makyaj yapardı, mahallece onu hiç makyajsız görmedik, taa ki bir sabah yolda karşılaşana kadar, sanırım o gün hastaydı, sıfır makyaj tanıyamadığım gibi çok da korkmuştum, yüzü çok kötü görünüyordu.

A AdventureTime annenizi dinleyin asla zararlı çıkmazsınız, sizin duru güzelliğiniz yeter ve emin olun bu geçiştirmek için söylenmiş bir laf değil, ileri de annenize teşekkür edeceksiniz.

Okulda ben de sadece uykusuz kalmışsam göz altı kapatıcısı ve rimel sürüyorum.
Saçlarımı da düzleştiriyorum.
Far almayı düşünüyorum gezmeye bir yere giderken sürmek için veya özel bie günde düzgün görünmek için.O da uygyn bulursam.Ve dediğiniz gibi doğal açık tonlarda.
Dumanlı göz makyajı yapmam yani :KK70:
Bütün yorumlara katılıyorum erken yaşta makyaj saç boyası işlerine girme derim cildine yazık etme,ayrıca saç düzleştiricisini çok kullanma saçlarını mahvedersin.

31 yaşındayım makyaj yapmıyorum,saçlarımı hiç boyamadım ama bir arkadaşım var mesela saçlarını mahvetti,erken yaşta makyaj yapmaya başladı agır makyajlardan yapardı onunda yaşın 31 ama görsen 10 yaş büyük duruyor.

Yine annemin bir arkadaşı var makyaj yapmazsa tanıyamam kadını ki bir ara tanıyamadım çünkü ilk kez makyajsız gördüm kadını erken yaşta makyaj yapmasına bağlıyor kendide.

Ben lisedeyken benimde seninki kadar makyaj malzemem vardı hatta o zamanlar likit ruj mat ruj falan çok moda değildi rından ziyade nivea nin dudak balmlarini kullanırdım bi siyah göz kalemim bi mavi göz kalemim vardı allık far fondöten kullanmazdım. Üniversiteyi bitirdim evime dönmek için toparlanıyorum bu süreçte 4 far paletim 10 15 tekli farim 2 rimelim 4 fondotenim göz ve dudak kalemlerim 20 rujum olmuş çoğu son 2 senede daha saymadigim aklına gelen her şey vardır primerindan highligterina o yüzden nasıl olsa olacak boşver yapma şimdi zaten çok güzel bir cildin vardır:) 24 yaşındayım 17 yaşında olsam dudak balmi dışında hiç makyaj yapmazdım bunca malzemem var doğal makyaj yapmaya çalışıyorum

X