Aile Planlaması lk gece prezervatif olurmu?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
arkadaşlar evliliğin ilk gecesinde prezervatifle korunmak istiyorum ben . acaba rahat olurmu? ilaç kullanmak istemiyorum.:kahve:

Ilk gece o zimbirtiyi kullamana gerek yok esin icine bosalmaz olur biter.
Zaten gercek gecesi öyle atesli falan biseyler bekleme,sonucta kanaman olacak canin aciyacak...Esine söylersin o dikkat eder..

ilk gece çiftlerde içe boşalma oluyor sen korunsana erkekler bu konuda hassas canım korunmazlar

Yaws neden cani acisin ki ? sevdigi adamla evlenen herkesin cani mi aciyor ? her neyse, bence de o seye gerek yok, bosalmasini istemiyorsan soylersin, ama cogu erkek ilk gece ice bosalmayi tercih eder, tabi size kalmis bi sey bu ...
Dugun n zaman insallah ?

Yaws neden cani acisin ki ? sevdigi adamla evlenen herkesin cani mi aciyor ? her neyse, bence de o seye gerek yok, bosalmasini istemiyorsan soylersin, ama cogu erkek ilk gece ice bosalmayi tercih eder, tabi size kalmis bi sey bu ...
Dugun n zaman insallah ?

Illaki bir aci olacak o zimbirtiyi kullanirsa kuruluk yapacak ve buda aciya neden olacak..
Ben evlenipte aci cekmedim diyen kimseyi görmedim,sevgi ile alakasi yok bunun.Sonucta kiz olan birinin kadinliga gectigi an ufak bir aci hissetmesi cok normal..Erkegin cok dikkat etmesi gerekiyor...Her neyse artik ona kalmis birsey..olmassa ertesi günü hapi alir kullanir..

Illaki bir aci olacak o zimbirtiyi kullanirsa kuruluk yapacak ve buda aciya neden olacak..
Ben evlenipte aci cekmedim diyen kimseyi görmedim,sevgi ile alakasi yok bunun.Sonucta kiz olan birinin kadinliga gectigi an ufak bir aci hissetmesi cok normal..Erkegin cok dikkat etmesi gerekiyor...Her neyse artik ona kalmis birsey..olmassa ertesi günü hapi alir kullanir..

Oyle canim da, hani canin acicak derken insan korkar yahu :KK70: bana oyle dediler, omrumden omur gitti hic de oyle canin yancak acicak kadar bi sey degil yani :kedi: ama tabi bunlarin yuzuden benim gerdek gummmmmmm istedigimiz gibi olmadi

Oyle canim da, hani canin acicak derken insan korkar yahu :KK70: bana oyle dediler, omrumden omur gitti hic de oyle canin yancak acicak kadar bi sey degil yani :kedi: ama tabi bunlarin yuzuden benim gerdek gummmmmmm istedigimiz gibi olmadi

Ayni sorunu bende cektim yalniz degilsin..
Acidan kastim o bahsedilen kabus gibi degil tabi:hulya:
Halbuki deseler hani kendinizi kasmayin,rahat olun sorun yok ama toplumumuzda nedense bir korkutmaca var..Ama suda bir gercekki hersey evlendigimiz kisilerin elinde.
Yani aci vermekte erkeklerimizin elinde rahat etmemizde onlarin elinde.
Aci derken sakin evlenecek kizimiz korkmasin,kulak deldirme gibi bir olay farzetsin:)
Ay ne alemim ha kulak deldirmede nerden aklima geldizemuszemus

benim arkadasım yeni evli ve prezervatif kullanmıs esi ve hiç acı yasamadıgını soyluyor sanırım bu kadının yapısına gore degişken bir olgu

aynen katılıyorum. canın yanacak diye kendini şartlayıp sakın ilk gecenin romantizminden ödün verme canım. ayrıca ertesi gün hapları ve doğum kontrol hapları metabolizmanı alt üst eder hele ertesi gün hapı kullanırsan 1 sene kendine gelemezsin haberin ola. umarım duyarlı bir eşin vardır ve gelecekte de prezervatifle korunursunuz. bence ilk gece eşinle aranıza hiçbişeyin girmesine izin verme, ne prezervatif ne de acı.. geri çekme yöntemini kullanın, bi kereden bişeycik olmaz. yerimseniben

bunun yerine doktora gidip hap kullanabilirsin.sen korun bence.başka yönetem de seçebilirsiniz.

kullanabilir tabii, prezarfatif niye kullanmasın ama takmakta tecrubeli değilse eğer olayı soğutma ihtimali nedeniyle bence ilk gece için düşünmeyin, ayrıca kuruluk yapmaz kaliteli bi marka hatta kayganlaştırıcı oldukları için iyi bile olabilir, geri çekme bi doğum kontrol medodu değil hamile kalma riskin yüksek. Kendini kasmasan öyle aman aman hissedeceğin bi acın olmaz.
bence adetinin ilk günü doğum kontrol hapına başla zaten hemen korumaya başlar hap, ilk gece geçtikten sonra diğer günler prezarfatife geçeresiniz

yahu arkadaşlar ben acıyı sormuyorum sizlere korkutmayın insanı canım.şimdi bir yıl çocuk düşünmüyoruzda onun için korunmak amacıyla sordum prezervatifi. nişanlım çok anlayışlı ve duyarlı kabul etti zaten kullanmayı.vereliniortak

yahu arkadaşlar ben acıyı sormuyorum sizlere korkutmayın insanı canım.şimdi bir yıl çocuk düşünmüyoruzda onun için korunmak amacıyla sordum prezervatifi. nişanlım çok anlayışlı ve duyarlı kabul etti zaten kullanmayı.vereliniortak

kullanın o zaman , biz 8 senedir bu yöntemi kullanıyoruz en iyi yöntem bence

Kullansın cnm nolcakkı bızde kullandık ılk gece
ılk gece zaten Öyle romantızm yoĞun bı haz alamıyosun

Kullansın cnm nolcakkİ bİzde kullandık İlk gece
İlk gece zaten Öyle romantİzm yoĞun bİ haz alamıyosun

arkadaşım peki ilk gece zor oluyormu prezervatifle?ilk defa olacak birşey o gece ama bizde prezervatifi seçtik nişanlımla braber bakalım evlendiğimizde sorun yaşamayız inşallah.:kahve:

prezervatifle korunabilirsiniz bir sakınca yok bence kremli olanları kullanırsanız kuruluğu önler daha rahat olmasını sağlar.
durex markanınkileri deneyebilirsiniz.
sevgiler

arkadaşım peki ilk gece zor oluyormu prezervatifle?ilk defa olacak birşey o gece ama bizde prezervatifi seçtik nişanlımla braber bakalım evlendiğimizde sorun yaşamayız inşallah.:kahve:

ewet pek tercih etmiyolar.prezervatif kullanmayı.

İlk gece bencede çok önemli hem duygusal açıdan da çok yoğun yaşandığı için bence çiftler birbirini kısıtlamamalı artık herşeyin bi önlemide var rahat olmak gerek :KK61:

benim canım yanmamıştı . fakat daha sonra çok acımıştı istemiyodum ama bi süre sonra alışıosun

X