Loc kullandınız mı?

locu ben kullandım kokusuda çok güzel koltukları çok güzel parlatır aklıma getiriniz alıyım epeydir yoktu evde

süper bende kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim..özellikle koltuk silmek için

evin her işinde kullanıyorum ayrıca çamaşırlarımı yıkarken deterjanla birlikte bi kapak loc koyuyorum renklilere falan da koyuyorum

Benim en memnun kaldığım ürünlerden biridir.Özellikle halı ve koltuk temşzliğinde muhteşem oluyor.Tek dikkat etmeniz gereken şey suyun sıcaklığı,elinizi yakmayacak şekilde ama sıcak olsun.

bende kullandım benim pimapenler daha önce oturan kadın 6 yıl camları silmemiş sadece yıkarmış o kadar berbattı ki benim katınki fark ediyodu locla sildim ışıl ışıl parladı ama sizlerden başka kullanım alanları da duydum hemen deneyecem bence evden eksik tutulmaması lazım

amway urunlerınden loc asla elımden dusmeyen bır temızlık malzemesı benım ıcın
koltukta hıc denemedım ama yakın zamanda denemeyı dusunuyorum
ama ozellıkle mutfaj ve banyo temızlıgımde, toz alımları, ayna temızlıklerı vs sebeblerle her gun elımde fısfıs kabıyla dolasıyorum neredeyse
cok memnunum

bende kullanıyorum çok memnunum evde kullanmadığım yer yok sıcak suya uygulayınca daha etkili oluyor amwayin mobilya cilası da harika mobilyalar parlıyorhemde daha geç tozlanıyor bu arada ben satış temsilcisiyim sizlere ürünlerle ilgili bilgiler verebilirim merak ettikleriniz varsa

Bizim evin vazgeçilmez deterjanı.
Yıllardır sürekli ,herşey için kullanıyorum.
Genel olan , mutfak için olan ve çamaşır için olanlarını kullanıyorm.
Duvarda ,halıda ,camda, yerde heryerde.

annemde yıllardır kullanıo parke fayanslar her yere kulanır 2fıs yeterli bereketli bir ürün ve güzel temizliozemuszemus

bende dün aldım tavsiyelerınızı denıycem..inşallah memnun kalırımmm

banada dugun hediyesi olarak gelmişti :)) bende nası kullanacagımı bılmıyordum sımdı oğrendım sayenızde :KK70: benımkısı yeşil olan o sanırım heryere oluyormus diye duymustum ama nasıl ve ne sekılde kullanacagımı bılmediğim için kapagını dahı hiç açmadım.. artık kullanmaya baslarım bende :KK70:

Arkadaşlar bahsettiğiniz ürünün resmini paylaşabilir misiniz rica etsem ?

X