Loc kullandınız mı?

cokmasum

Guru
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
4.608
101
kızlar geçen gün loc aldım üzerinde banyo mutfak ve genel temizlik işaretleri var ben camları sildim dün pırıl pırıl oldu aldığım kişi halı mtfak dolabı parke heryerde kullanın dedi bana pek inandırıcı gelmedi ama aldım işte sizlerde kullandıysanız paylaşırmısınız arkadaşlarkaydirigubbakcemile3

kullanıyorum cok cok cok memnunum
kullandım yerler
fayansları silerken , halı, kotuk, cam, yerleri silerken ,
mutfak ve banyo dolaplarını silerken
beyaz çamaşırları ve özellikle perdeve tülleri yıkarken deterjan çekmecesine bir pompa sıkın tüller öyle ışıldıyorki inanamazsınız birde loc la ilenen yıkanna herşey geç kirleniyor
kullandıgınız kirli suyu çiçeklerinize dökün bitkisel kökenli oldugu için kocaman olacak çiçekleriniz gübre oluyor yani çiçeklere

ben çok memnunum 18 liray ALDIGIM bir şişe loc en az 1 yıl gidiyor komsantre oldugu için camlar yerler dolaplar artık daha geç kirleniyor

merhaba ben amway üyesiyim ürünlerin hepsi güzel.Özellikle loc halıda lekeyi güzel çıkartıyor.Kapılarıda çok güzel siliyor.Duvarlarınıda silebilirsin leke bırakmıyor.Temizlik yaptıktan sonra kaln suyunu bile evde çiçeklerin varsa dökebilirisn.

koltuklarım beyaza yakın bi renk saolsun köpeğim saksıyı dewirip oyun yapmış we ölece patileriyle o güselim misafir odamdaki koltuğumun üstüne oturmuş çırpınmış her yeri çamur içindeydi yarım kowaya 2 pompa sıktım köpürtüm sildim inanamassınız harika yaptı ümidim yoktu silerken amacım koltuklarım narin silinsn ama şaşırttı beni hem narin silio yıpratmio hemde mütiş temizlioo yeni gibi yapio...bide yatak odam siyah benim malum çok toz belli oluo onunla toz alıp siliom daha geç kirlenio şiddetle tawsiye ederim....

ben tüm bu temizleme alanlarının yanında ayrıca ütünün kirecini söksün diye ütünün su haznesine yarım kapak loc ve dolana kadar su koyup püskürtme yapıyorum.ütüde kireçten eser kalmıyor.

evımden asla eksık etmem halılar koltuklar camlar toz alma banyolar hep loc la temızlenır sıkır sıkır yapıyo her yerı şakkıdı

annem kendi sürekli kullanıyor yıllardır, bi tanıdık var satan ondan alıyor sanırım emin değilim
evlenirken bana da almıştı daha geçenlerde yeni bitti
ve ben sürekli kullandım yer silmeye cam silmeye banyo temizlemeye vs
konsantre bi ürün olduğundan az bi miktarda kullanmak yetiyor
memnun kaldığım için tavsiye ederim herkese...

Aaaa bugün kanepeleri sildim unutmuşum bende de loc olduğunu yarın bitkerede onunla sileyim bakalım ne olucak hem denemiş olurum ben ilk kez kullanıcam

kızlar kanepe silerken bu ürünü nasıl kullanıcam kısaca anlatırsanız sevinirim .

çok kirli ise yarım kova suya 2-3 pompa sık, değilse 1 pompa yeter hatta suyun da sıcağa yakın olsun elinin dayanabileceği sıcaklık somrada sil cok memnnun kalacaksın kolay gelsin cnm

bende uzun zamandır methini duydugum bu ürünü sonunda alabildim.
koltuklarımı silicem henuz silmedim ama cok iyi oldugunu soyledi arkadasarım
toz aldım ve yerleri sildim en son. mobilyam koyu kahve oldugu için tozu cok belli ediyor.
sabah toz alsam öğleden sonra toz olurdu. locla silince 2 gun dayandı
müthiş birşeymiş gercekten:lepi:

arkadaşlar loc kapaklı değilmi nasıl 2 püskürtüyorsunuz onu anlamadım

cnm ne yap biliomusun 1litre kaynar suyu bu fısfıslı camsil kapları varyaa boş olanına koy kaynar suyu sonra 2 3 damla yada 1kapagn yarısı kdr koy loc üstüne karıstır salla ve onla toz al mobilyaları parlatıyo resmen müthiş bişe dene ve gör

cnm ne yap biliomusun 1litre kaynar suyu bu fısfıslı camsil kapları varyaa boş olanına koy kaynar suyu sonra 2 3 damla yada 1kapagn yarısı kdr koy loc üstüne karıstır salla ve onla toz al mobilyaları parlatıyo resmen müthiş bişe dene ve gör

sağolasın muhakkak deneyeceğim

loc muhteşem bir temizlik ürünü, doğal olmasıda ayrı güzel............
pompasını küçük bir ücret karşılığı anway satan yerlerden bir kere alıyorsun, loc bitince kapağını atıp yeni loc a takıyorsunuz..........

super otesı bır urun ...1 yıldır hem uyeyım hemde kendım kullanıyorum..amwayın en ıyı urunlerınden bırı....herkese tawsıye ederım....ustelık dogal

X