Lohusa pijaması illaki kirmizimi olmali

Ceyynn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2015
34
3
34
Arkadaslar merhaba lohusa pijamasi alacam bu ay ben mavi istiyorum ama bana kirmizi al dediler al basmamasi icin boyle bisey varmi mavi alsam neolur

Ayy kırmızı pijama mı

Kırmızısı olan belki olur da tam kırmızı olmaz yani

Al basması vs olmaz en fazla kırmızı bant yeter inanıyorsan

Benimkilerden biri yeşil biri mavili kremli vs idi hiçbirşey de beni basmadı

Evde de bildiğin ayıcıklı pijamalarımı giydim

Bir de insanı en çok o herşeyde karışan yakınlar basıyor her konuda kararınızı verin ve net durun kimseyi hiçbir şeye karıştırmayın kafanız karışmasın huzurunuz bol olun

al canım ne renk istersen yok öyle birşey millat prenses gibi beyaz giyiyor çok tatlı gecelikli sabahlıklı olanlar var zevkine göre al kimseye bakma ben almamıştım fazla paramız yoktu 1 beyaz takımım vardı yetmedi evde giydim çünkü eşim seçti aldı doğumdan sonra 3 takım 1 takım kaynanam aldı kırmızım yoktu ama al basmadı beni senide basmaz hayırlı doğumlarr:)

Lohusa pijamasina ne diye para oduyosunuz anlamiyorum ya yok mu normal bi pijama takimi giyin guzelce. Lohusalik alti ustu 40 gun. Sonra napacan onu. Onunde dugme olmasindan baska bi ozelligi olmayan pijamaya dunya para oduyosunuz. Rengide onemli diil. Bi kirmizi kurdele takarsin basina olur biter.

Bence bebegin cinsine uygun olmali kizsa pembe erkekse mavi.benimki turuncuydu mesela bisey basmiyo onedir yahu:KK53:sene 2016

Lohusa pijamasina ne diye para oduyosunuz anlamiyorum ya yok mu normal bi pijama takimi giyin guzelce. Lohusalik alti ustu 40 gun. Sonra napacan onu. Onunde dugme olmasindan baska bi ozelligi olmayan pijamaya dunya para oduyosunuz. Rengide onemli diil. Bi kirmizi kurdele takarsin basina olur biter.

Bir özelliği yok da beli ayarlanabilir olması iyi

Yoksa Düğmeli bir sürü pijama var piyasada

Bir de sonra kullanılmaz demişsiniz ama ben kullanıyorum tabii benimki danteli falan değil penye idi

Yazlık benimkiler ben 5 yıldır giyiyorum hala

Bir özelliği yok da beli ayarlanabilir olması iyi

Yoksa Düğmeli bir sürü pijama var piyasada

Bir de sonra kullanılmaz demişsiniz ama ben kullanıyorum tabii benimki danteli falan değil penye idi

Yazlık benimkiler ben 5 yıldır giyiyorum hala
Valla xl grili pembeli bi pijama takimi aldim. Rahat olur diye de mavi onu dugmeli penye bi gecelik. Yaklasik 5 aydir da babaanne donu giyiyorum :)
Ay insan acidan heyecandan bi tuhaf oluyor. Yapilan hazirliklarin cogu güme gidiyor bence..

X