Lohusalık acil destek

mnnosannes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2021
4
0
26
Arkadaşlar 37 günlük doğum yaptım. Dikişlerim beni çok zorladı ama hastaneye gitmeye çok korktum normalde bir ay uzamamış gereken süreymiş dikiş ağrısı. Enfeksiyon kapmış gibiydi ağrım sızım çoktu. Sonra ağrılar azalmaya başladı . Bugün baktım vişne kırmızı renginde az bişi kanamam oldu . Ne önerirsiniz . Sizce nasıl olur sonu hala ağrıyor hafif ağrı ama eskisi kadar değil . Başına böyle bir durum gelen var mı

Dedgn durum enfk. Benziyor ve korona falan dinlmyp bir an once doktora gidin. Herkesin dikişi doktoru farklı burda birşey olmaz geçer dese biri ona inanp rahatlama olmasın lütfen. Bebeğinizin de muayenesi olacak 40 olunca onunla beraber doktora gidin hem onu kontrol.ederler hem sizi. Geçmiş olsun

Doktora git hemen bunlar normal değil

Arkadaşlar 37 günlük doğum yaptım. Dikişlerim beni çok zorladı ama hastaneye gitmeye çok korktum normalde bir ay uzamamış gereken süreymiş dikiş ağrısı. Enfeksiyon kapmış gibiydi ağrım sızım çoktu. Sonra ağrılar azalmaya başladı . Bugün baktım vişne kırmızı renginde az bişi kanamam oldu . Ne önerirsiniz . Sizce nasıl olur sonu hala ağrıyor hafif ağrı ama eskisi kadar değil . Başına böyle bir durum gelen var mı
Sezeryanmi

X