Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Casting bal köpüğü nasıl sizce kızlar(RESİMLİ)

ysmnugr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2010
127
0
kızlar saclarmı loreal casting bal köpüğüne boyamak istiyorum saçım koyu kahve ilk boyamada kutunun üstündeki renk olurmu istediğim rengi ekledim hadi kızlar yardım edin bana:nazar::teytey:

Eklentiler

• $images (4).jpg
    $images (4).jpg
    2,3 KB · Görüntüleme: 1.367
  • $images (6).jpg
    $images (6).jpg
    3,1 KB · Görüntüleme: 2.972
hyr cnm ilk boyamada kutunun üstindeki renk olmuyor hatta benim saçlarım sarıya yakın olmasına rağmen tutmadı bu boyanın renk açma özelliği yok ztn... bal köpüğü istiyorsan başka markaları dene ama önce saçını rengini açtırman gerekebilir koyu kahveyse...CADIARZU

hayır canım loreal casting serisi sadece açık kumral ve kumral tarzı hiç boyanmamış saçlara tutuyr. onun dışında zaten tutsa bile renk kutudaki resimden koyu oluyr. bence boşuna casting deneme tutmazzzzzzzzzzzz :1no2:

saolun kızlar saçımı sarıya yada kumrala boyasam ve sonra bu renge boyasam tutar mı?şuan saçımın doğal rengi kahve saçımda boya yok eklediğim resimdeki arkadaşta bu renge boyayarak elde etmiş çok kararsızım napsam kimafoldumben

ayy onu bunu bilmem de o eklediğin kızın saçının rengi çok hoşmuş bayıldım bende karamel boyatmak için kuaföre gittim kızlar bundan iki hafta önce adam saçımı koyu kahve bakır gibi bişi yaptımafoldumben çok büyük hayal kırıklığına ugradım sizce yeniden boyatmak için kaç gün geçmesi lazım bide karamel oriel kullanmadan yapılmıcak bi renk mi kuaför bnm saçıma oriel kullanmadı çünkü

ayy onu bunu bilmem de o eklediğin kızın saçının rengi çok hoşmuş bayıldım bende karamel boyatmak için kuaföre gittim kızlar bundan iki hafta önce adam saçımı koyu kahve bakır gibi bişi yaptımafoldumben çok büyük hayal kırıklığına ugradım sizce yeniden boyatmak için kaç gün geçmesi lazım bide karamel oriel kullanmadan yapılmıcak bi renk mi kuaför bnm saçıma oriel kullanmadı çünkü

karamel e boyancak saçın tabanı acık olması lazım koyu renk saca olmaz eger sacın sarıysa direk boya karamele eğer koyuysa actırman şart koyu renk sacta kızıl kahve gibi bişe oluo canım hoş bi karamel yapmak zor anlıcağınyerimseniben

saolun kızlar saçımı sarıya yada kumrala boyasam ve sonra bu renge boyasam tutar mı?şuan saçımın doğal rengi kahve saçımda boya yok eklediğim resimdeki arkadaşta bu renge boyayarak elde etmiş çok kararsızım napsam kimafoldumben

saçında boya yoksa o renge ulaşman daha kolay olur cnm ama saçının rengini açtırman lazım bence kumral ya da sarıyla kendin açamazsın yapsan bile tek renk olmayabilir saçın...bu arada o resimdeki arkdşın zemin rengi neymiş peki biliyomsn..CADIARZU

saol cnm zemn rengini bilmiyorum ama kutu üstündeki renk için tabanın sarı olması şart saç ne kadar koyu ise o kadar koyu oluyo o rengi elde etmek zor yani:çok üzgünüm:

saçlarının rengi koyu olduğu için castinglee bal köpüğünü tutturmak çok zor.. ben castingzede biri olarak söylüoorum.
casting koyu tutuooo maleseff

bu rengi sarı saç üzerine ya da röfle üzerine boyayınca iyi oluyor sanırım. ben röfle üzerine boyamama rağmen koyu olmuştu. yıkadıkça biraz açılıyor ama kutudaki gibi olmuyor. burda barbie nickli arkadaşımız boyamıştı, onunki baya açık tutmuş güzeldi. saça göre değişiyor işte.

hayır canım loreal casting serisi sadece açık kumral ve kumral tarzı hiç boyanmamış saçlara tutuyr. onun dışında zaten tutsa bile renk kutudaki resimden koyu oluyr. bence boşuna casting deneme tutmazzzzzzzzzzzz :1no2:

evet ana sacı acık kumral kumral olanlara süper oldugunu gordum boyandında mükemmel bı etkı yapıyo kız arkadasım boyadı acık kumral harıka cok tatlı olgu bende acık kumralım 1-2 gune kadar boyucam

benim saçımda koyuydu kuaför açtı felan mahfoldu 1 hafta zor bekledim o saçlarla koyu kahveye boyadım ve kısacık kestirmek zorunda kaldım halende toparlanmış deil saçlarım çok pişmanım çokkkk

benim saçımda koyuydu kuaför açtı felan mahfoldu 1 hafta zor bekledim o saçlarla koyu kahveye boyadım ve kısacık kestirmek zorunda kaldım halende toparlanmış deil saçlarım çok pişmanım çokkkk

gecmıs olsun canım umarım cabuk toparlar sacların kım nederse desın kuaforde actırmaya karsıyım sac cadii gıbı oluyo yanıyo guzelım saclar yaazık

kızlar saclarmı loreal casting bal köpüğüne boyamak istiyorum saçım koyu kahve ilk boyamada kutunun üstündeki renk olurmu istediğim rengi ekledim hadi kızlar yardım edin bana:nazar::teytey:

bu rengı ıstıyorum da ıstıyorum kızlar yardım edın saclarımı hıç boyamadım koyu kumral saclarım. nasıl ulaırm bu renge

X