Saç Rengi ve Saç Boyama loreal casting kestane şekeri

tugba59

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
143
1
kızlar bu boyayı kullanana varmı acaba?saçlarım kahverenkle boyalı ama böle daha canlı olsun istiyorum parlak ve koyu olsun istiyorum..bana ne önerirsiniz?:uhm:

canım benım sacımdakı boya kestane sekerı ve gayet memnunum ılk boyandıgı zaman daha guzeldı tam ıstedıgım renk olmustu zaten castıng serısı mukemmel bence rahatlıkla boyayabılırsın baska renge donmek ıstedıgınde de cok kolay donebılırsın ayrıca bende gayet parlak durdu

canım benım sacımdakı boya kestane sekerı ve gayet memnunum ılk boyandıgı zaman daha guzeldı tam ıstedıgım renk olmustu zaten castıng serısı mukemmel bence rahatlıkla boyayabılırsın baska renge donmek ıstedıgınde de cok kolay donebılırsın ayrıca bende gayet parlak durdu

acaba beyazları da kapatıyor mu?

peki koyuluk olarak kahverengiyimi anımsatıyo yoksa daha çok siyahamı çalıyo

sıyaha daha yakın ama aktıkca kahverengıye donusuyo ben koyu renk ıstemıstım zaten.

umarım dediğin gibi olur..çünkü ben böle tam kömür gibi siyah olsun istemiyorum ama koyu kahveyle siyaha dönük olsun isiyorum..bide çikolata brownie die bi renk varmış onuda yeni gördüm acaba onamı boyasam:)fisfisfis

canım o rengı bende gordum bende sıyaha yakın bsy ıstemıstım uzman bana yakısmıcanı soledı bende vazgecıp koyu kahve aldım bıde suankı sac rengınde onemlı ama sıyaha yakın ıstıosan cıkolata brownıe derım ben kestane bıraz daha acık oluo

çoğu kişi kapatmıyor diyor beyazları kızlar.. offf.. bir türlü emin olamadım ki...

canım o rengı bende gordum bende sıyaha yakın bsy ıstemıstım uzman bana yakısmıcanı soledı bende vazgecıp koyu kahve aldım bıde suankı sac rengınde onemlı ama sıyaha yakın ıstıosan cıkolata brownıe derım ben kestane bıraz daha acık oluo

cnm sen kestane şekerinemi boyadın koyu kahveye mi anlamadım..
ooff bende bi karar verebilsem:KK43:

kızlar kestane sekerı kullanan o renge boyalıyken sac rengı nasıldı resım koyabılırmı lutfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kutudaki resimle hiç alakası olmayan renk çıkıyo haberiniz olsun....
mavi siyah kadar koyu bir renk çıkıyor ve kızılımsı yansıması var...
yani hem mavili hem kızıllı...mavi siyahın kızılımsı parlayanı...çok beter bir renk...

kızlar annemin saçları şarap kızılıydı, kumrala boyadı, rengin tutmaması bir yana beyazları hiç kapanmadı. Ancak benim beyaz sorunum olmadığı için saçımı yıpratmaması açısından casting aldım, kestane şekeri rengini. şu an saçlarım bakır kızıl, boyadıktan sonra ne renk olucak merak ediyorum.

X