LR FIGU AKTIF ILE ZAYIFLIYORUZ

Kilo vermek istiyor musunuz?

• Evet

OY: 1 100,0%
  • Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1

Aloeveraci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2017
1
1
44
Merhaba duyanlariniz vardır.
LR'ın yeni ürünü 28 günlük Body Mission diyet seti var. Ben 19 ekimde kullanmaya başladım. Başlangıcıma dair fotoyu da ekledim. Bundan sonra her pazartesi tartilip onları da buraya ekleyeceğim.
Sette shake ve çorbalar vardır.
Ayrıca paketinin içerisinde metebolizmanizi hızlandıran çay,
Vücudunuzun pH dengesini sağlayacak ve yine kilo vermenize yardımcı olacak probalance tablet,
Kilo verirken kas kaybetmemeniz ve kaslarınızı kuvvetlendirmeniz ve yağ yakımını hızlandırmanız icin protein tozu mevcuttur.
Bu seti aldığınızda online koçluk hizmeti de alıyorsunuz.
Paketinizle birlikte size bi şifre geliyor bu şifreyle uygulamaya girip 100 çeşit yemek tarifinden, yapmanız gereken egzersizlerden ve yeniliklerden haberdar oluyorsunuz.
Figu aktiv set 32 yıllık Alman LR firmasının ürünüdür sahip olmak isteyenlere temin konusunda yardımcı olabilirim. Sitemden de inceleyebilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba duyanlariniz vardır.
LR'ın yeni ürünü 28 günlük Body Mission diyet seti var. Ben 19 ekimde kullanmaya başladım. Başlangıcıma dair fotoyu da ekledim. Bundan sonra her pazartesi tartilip onları da buraya ekleyeceğim.
Sette shake ve çorbalar vardır.
Ayrıca paketinin içerisinde metebolizmanizi hızlandıran çay,
Vücudunuzun pH dengesini sağlayacak ve yine kilo vermenize yardımcı olacak probalance tablet,
Kilo verirken kas kaybetmemeniz ve kaslarınızı kuvvetlendirmeniz ve yağ yakımını hızlandırmanız icin protein tozu mevcuttur.
Bu seti aldığınızda online koçluk hizmeti de alıyorsunuz.
Paketinizle birlikte size bi şifre geliyor bu şifreyle uygulamaya girip 100 çeşit yemek tarifinden, yapmanız gereken egzersizlerden ve yeniliklerden haberdar oluyorsunuz.
Figu aktiv set 32 yıllık Alman LR firmasının ürünüdür sahip olmak isteyenlere temin konusunda yardımcı olabilirim. Sitemden de inceleyebilirsiniz
konuyu açtığınız iyi olmuş , bende şuan kullanıyorum .. suara rahatsızım ve evdeyim diye kilo almak istemediğimden başladım ama merak eden varsa bilgilendirmek istedim , öğünler yeterli geliyor yani ilk bir iki gün alışkanlıklardan ötürü zorlanıyor gibi olsanızda eliniz ayağınız kesilmiyor açlıktan ... tatlarıda son derece güzel , yoğun açlık ve yorgunluk hissetmediğinizden serbest öğünde yüklenmiyorsunuz bile , ayrıca yemek hazırlamaktan daha pratik olduğu kesinMerak edenler mutlaka denesin , tavsiye ederim.. sonuçları paylaşırım ..

Son düzenleyen: Moderatör:
konuyu açtığınız iyi olmuş , bende şuankullanıyorum .. suara rahatsızım ve evdeyim diye kilo almak istemediğimden başladım ama merak eden varsa bilgilendirmek istedim , öğünler yeterli geliyor yani ilk bir iki günalışkanlıklardan ötürü zorlanıyor gibi olsanızda eliniz ayağınız kesilmiyor açlıktan ... tatlarıda son derece güzel , yoğun açlık ve yorgunlukhissetmediğinizden serbest öğündeyüklenmiyorsunuz bile , ayrıca yemekhazırlamaktan daha pratik olduğu kesinMerakedenler mutlaka denesin , tavsiye ederim..sonuçları paylaşırım ..