Lucca and Milka müslinlerini deneyen var mı???

thtp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2010
2
0
Merhaba,
Yeni doğum yaptım. Bebeğimin cildi çok hassas ne değse hemen tahriş oluyor. İnternette organik müslin araştırırken Lucca and Milka markasına denk geldim. Adresi şu: ... Sertifikalı boyalar kullanılıyormuş.

Almadan önce size de danışmak istedim. Belki markayı bilen kullanan bir anne vardır önceden.
Yorum yazarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanıyorum en sevdiğim Müslin diyebilirim zaten Müslim kumaşı çok seviyorum ama luccayı ayrı seviyorum bir sıkıntı da yaşamadım

Ben kullanıyorum en sevdiğim Müslin diyebilirim zaten Müslim kumaşı çok seviyorum ama luccayı ayrı seviyorum bir sıkıntı da yaşamadım
Çok teşekkürler başka markalara da bakıyorum ama Lucca Milka da olumsuz bir yoruma rastlamayınca buradan da teyit almak istedim :)

Açıkçası bende hazır 2 tane var biri lucca diğeri de e bebekte olan bir Müslin diğerlerini kendim kumaşçıdan luccaya benzer kalitede Müslin alarak diktirdim onlardan da çok memnunum tavsiye ederim kumaşçıdan kaliteli Müslin alıp yaptırabilirsiniz hatta artan kumaşı da ter bezi yaptırdım

Bende kullanıyorum. Bebegimde cilt sorunu yok ama açıkcası ben cok bir fark goremedim e bebektekilerden. Koyu mavi renk almistim organik boya oldugu icin sanirim 2 3 yilamsda soldu. Alirsaniz acik renk alin bence.

X