Lütfen açıktan okuma hakkinda bilgisi olanlar bana yardimci olabilir mi? Cok ihtyacim var su an

Aden02

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2021
404
85
25
İyi geceler hanımlar, ben lise mezunuyum ve Üniv de almanca öğretmenliği kazanmistim ama 2 ay gittim biraktim. Su an tekrar aciktan okumak istiyorum nasil yapabilirim? Ucretsiz gerekir mi hangi sinavlara girmem lazim. Cocugum olduğu icin cocuk gelişim okumak istiyorum bu bölümü kazanmak için neler yapmam lazim? Çok sordum ama cevaplayacak olanlara şimdiden teşekkür ediyorum

Üniversite sınavına girmeniz gerek barajı geçtikten sonra ama mümkünse biraz daha baraj üstü bi puan alarak aöf çocuk gelişimini yazabilirsiniz.

İki yıllık okuyacaksan tyt eğer dört yıllık bir bölüm istyrsn ayt yere girmen gerekiyor AÖF diğer arkadasda söylemiş biraz puan alsan yetiyor kayıt için

Bu arada ücret demişsin sonradan farkettim güz dönemi ve bahar dönemi iki dönem var vize final sınavları yapılıyor hafta sonları iki gun bir yıl içerisinde bu iki dönemde de belli bir miktar harç ödemesi yapıyorsun harç ödemesi her yıl değişiyor internetten ogrenebilirsn bunu

X