lütfen acil bakın cok kötüyüm kizlar

alonedark18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2019
2.924
1.694
bir haftadır doğum kontrol hapina başladım ve bugün depresyona girdim sanki dünden beri ağlıyorum kızlar ruh halim berbat ..bunu hap mi yaptı sizce...hap kullanmadan önce gucluydum kolay kolay aglamazdim çok iyiydim...ama şuan ne yapacağımı şaşırmış bir ruh halindeyim...bunu yaşayan varmı ...ilacı birakayimmi ? siz ne derseniz onu yapicam çünkü şuan hastaneye gitmek mümkün değil randevu dolu ....birde emzirdigim için özel bir ilaç bu ...aynı zamanda emzirdigim için lustral vermişti doktor .....doğum kontorl hapı mi lustral mi ? hangisine devam edeyim :KK43:

Depresyon dediğimiz rahatsızlık bir günde hadi girdim denilen bir hastalık değil.
Her birimizin ru halinde iniş çıkışlar olabilir. Bunu direk olarak depresyon olarak adlandıramayız. Tabii lustral verdiyse doktorunuz başlangıç seviyesinde bir sıkıntınız olabilir.

Doğum kontrol hapı ise hormonlarla ilgili olduğu için genel itibariyle ilk kullanıldığında ruh halini değiştirdi ama düzenli kullanımında normale dönüşür.

İlacın ikisini de aynı anda kullanmanın zararı olup olmadığını doktorunuza danışın.

Bu mecra bunun için size sağlıklı bilgi veremez.

Depresyon dediğimiz rahatsızlık bir günde hadi girdim denilen bir hastalık değil.
Her birimizin ru halinde iniş çıkışlar olabilir. Bunu direk olarak depresyon olarak adlandıramayız. Tabii lustral verdiyse doktorunuz başlangıç seviyesinde bir sıkıntınız olabilir.

Doğum kontrol hapı ise hormonlarla ilgili olduğu için genel itibariyle ilk kullanıldığında ruh halini değiştirdi ama düzenli kullanımında normale dönüşür.

İlacın ikisini de aynı anda kullanmanın zararı olup olmadığını doktorunuza danışın.

Bu mecra bunun için size sağlıklı bilgi veremez.
ikisini kullanmıyorum lustrala başlamıştım henüz emzirdigim için onu verdi ama hala korkuyorum içmeye bebegeime bişey olur diye .. ama doğum kontörlü kullanıyorum. fakat durum bu ... daha önce senelerce içtim ve son senede ciddi depresyona soktu beni ...şimdi ise 1 haftada aynı acı aynı his baaslladi

ama zaten lustral verdi ise doğum kontrol hapı dışında da sıkıntılarınız varmış

onları da paylaşın isterseniz

doğum kontrol hapının böyle bir etkisi var mı bilmiyorum ama bu kadar çabuk ortaya çıkar mı onu da bilemedim

bir süre vücudun alışmasını beklemek daha doğru hareket olabilir

lakin doktor her iki ilacı verdi ise ikisini de kullanın bunlar birbirlerinin alternatifi değil ki

Yan etkilerinin duygusallık yaptığını okumuştum internette ama ben de o kadar şiddetli bir şey hiç olmadı.
Belki doktor vardır buralarda cevaplar.
Bizler bilemeyiz çünkü nasıl bir yol izlenmesi gerektigini

bir haftadır doğum kontrol hapina başladım ve bugün depresyona girdim sanki dünden beri ağlıyorum kızlar ruh halim berbat ..bunu hap mi yaptı sizce...hap kullanmadan önce gucluydum kolay kolay aglamazdim çok iyiydim...ama şuan ne yapacağımı şaşırmış bir ruh halindeyim...bunu yaşayan varmı ...ilacı birakayimmi ? siz ne derseniz onu yapicam çünkü şuan hastaneye gitmek mümkün değil randevu dolu ....birde emzirdigim için özel bir ilaç bu ...aynı zamanda emzirdigim için lustral vermişti doktor .....doğum kontorl hapı mi lustral mi ? hangisine devam edeyim :KK43:
bir donem banada iki hapi bir arada vermislerdi, sanirim dogum kontrol hapi bu durumda olmaniza sebep.
çunku lustrali icince dunya yansa bir odunda ben atarim modunda oluyor insan 😁

Bir hap bende yapmıştı bunu. Atv de çocukların şarkı söylediği bir program vardı ismini hatırlayamadım.
Orda çocukların her söylediği şarkıda hüngür şakır ağlayınca anlamıştım haptan olduğunu 😂😂😂 reklam filmlerinde bile ağlayasım geliyordu.
Kısacası hap yapıyor bunu evet.

Bir hap bende yapmıştı bunu. Atv de çocukların şarkı söylediği bir program vardı ismini hatırlayamadım.
Orda çocukların her söylediği şarkıda hüngür şakır ağlayınca anlamıştım haptan olduğunu 😂😂😂 reklam filmlerinde bile ağlayasım geliyordu.
Kısacası hap yapıyor bunu evet.
ay gerçekten mi yaaa doğum kontrol mu sizinkide

Hangi hapı kullanıyorsunuz? Ben Diane35'le başlamıştım ve resmen sinir hastası etmişti beni. Bu durumu doktorunuzla konuşup hapı değiştirin.
Edit: Eksik okumuşum ya yazmışsınız kullandığınız hapı. Lustral hakkında bir bilgim yok maalesef ama muhtemelen ondandır diye düşünüyorum, doğum kontrol haplarının genel olarak böyle etkileri var.

Bahsettiginiz ilactan bende kullanmistim o tam bir dogum kontrol hapi degil sakın birakmayin bıraktıgınızda hamile kalma olasılığıniz var. Aile hekiminiz falan yokmu bi gorusun yada o ilaci veren doktoru arayin. Bi kac kutu sonra bende de duzensizlik yapmisti

Öncelikle Lustrali hangi doktor hangi teşhisle yazdı?
Biliyorsunuz Lustral psikiyatrik rahatsızlıklarda yazılan bir ilaç.
Sizin zaten depresyon gibi bir durumunuz olmalı ki doktor lustral vermiş.
Bu durumda ruh halinizi direkt doğum kontrol hapına bağlamak doğru olmayabilir.
Ama doğum kontrol hapları hormonlar üzerinde etkili olduğu için duygu durum değişikleri yapabilir.
Belki de doğum kontrol hapı kullanmamanız gerekir.
Ama doktor olmadığımız için size tek tavsiye bunların farkında olarak bir doktora danışmanız gerektiğidir.

ama zaten lustral verdi ise doğum kontrol hapı dışında da sıkıntılarınız varmış

onları da paylaşın isterseniz

doğum kontrol hapının böyle bir etkisi var mı bilmiyorum ama bu kadar çabuk ortaya çıkar mı onu da bilemedim

bir süre vücudun alışmasını beklemek daha doğru hareket olabilir

lakin doktor her iki ilacı verdi ise ikisini de kullanın bunlar birbirlerinin alternatifi değil k
Hangi hapı kullanıyorsunuz? Ben Diane35'le başlamıştım ve resmen sinir hastası etmişti beni. Bu durumu doktorunuzla konuşup hapı değiştirin.
Edit: Eksik okumuşum ya yazmışsınız kullandığınız hapı. Lustral hakkında bir bilgim yok maalesef ama muhtemelen ondandır diye düşünüyorum, doğum kontrol haplarının genel olarak böyle etkileri var.
doğum kontör hapını birakicam canım ..lustral başka bişey onun için ayrı doktora gitmiştim ...cerazette doğum kontorl kullaniyordum

X